منو
Your Cart

اعطای نمایندگی پارکت لمینت

پارکت لمینت یکی از محصولات محبوب برای پوشش سطح کف می‌باشد که نمایی زیبا را به همراه می‌آورد.

 

شرایط اخذ نمایندگی پارکت لمینت

در حال حاضر ما با مغازه داران و طراحان دکوراسیون داخلی همکاری می‌کنیم! برای تایید این موضوع باید از سر در مغازه و کارت ویزیت عکاسی کرده و از طریق یکی از راه‌های ارتباطی ( تلگرام یا واتس‌اپ) این عکس‌ها را فرستاده تا قیمت نمایندگی را به شما عزیزان بدهیم! چنانچه در مورد نمایندگی پارکت لمینت نیاز به راهنمایی دارید با شماره‌‌ی 09213012168  تماس بگیرید.

نحوه دریافت استند و یا سمپل: پس از تایید، برای دریافت استند و یا سمپل در ابتدا باید مبلغ 50 هزار تومان را برای دریافت سمپل واریز کنید، پس از ثبت اولین سفارشتان این مبلغ بازگشت داده می‌شود.

 

پخش پارکت لمینت؛ برند‌های قابل پخش

در حال حاضر دو برند هوگر و یونیک را می‌توانیم به شما عزیزان ارائه دهیم. این دو برند در ایران تولید می‌شود و بر عکس برند‌های خارجی، تمامی مدل‌های این دو برند موجود می‌باشد.

 

پخش و اعطای نمایندگی پارکت لمینت یونیک

شاید بتوان که یکی از بهترین برند‌های ایرانی، برند یونیک است. مقاومت سایشی این برند AC4 است، برای مشاهده‌ی تمامی مدل‌های این برند پارکت لمینت یونیک را باز کنید. شما نیز می‌توانید PDF پارکت لمینت یونیک را دانلود کنید. مشخصات پارکت لمینت یونیک را در جدول زیر مشاهده کنید.

نمایندگی و پخش پارکت لمینت یونیک

 

نام برندکشور تولید کنندهمقاومت سایشیضخامت (میلی‌متر)طول (میلی‌متر)عرض (میلی‌متر)V Grooveمتراژ هر بسته (متر مربع)
یونیکایرانAC481200200ندارد1.795

 

 

پخش و اعطای نمایندگی پارکت لمینت هوگر

پارکت لمینت هوگر یکی از برترین برند‌های ایرانی است که به همراه سفارش آن، یک کارت گارانتی به شما خواهیم داد! برای مشاهده‌ی تمامی مدل‌های این برند صفحه‌ی پارکت لمینت هوگر را باز کنید. شما نیز می‌توانید PDF پارکت لمینت هوگر را دانلود کنید. مشخصات پارکت لمینت هوگر را در جدول زیر مشاهده کنید.

اعطای نماندگی پارکت لمینت هوگر به تهران و شهرستان

نام برندکشور تولید کنندهمقاومت سایشیضخامت (میلی‌متر)طول (میلی‌متر)عرض (میلی‌متر)V Grooveمتراژ هر بسته (متر مربع)
هوگرایرانAC481200200ندارد1.832

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.