منو
Your Cart

پارکت لمینت ترکیه

رضایت مشتری: کفپوش

برخی از پروژ‌ه‌های انجام شده‌ی پارکت لمینت را در فروشگاه ویکی دکو مشاهده کنید، ما به شما تضمین بهترین اجرا را میدهیم، همچنین پس از انجام پروژه توسط ویکی دکو، از کار انجام شده عکاسی کنید تا ما آن را در این بخش به اشتراک بگزاریم.

برای مشاهده‌ی برند‌های با کیفیت موجود به صفحه‌ی پارکت کف مراجعه کنید. برای دریافت راهنمایی در مورد برند‌های روز بازار با کارشناسان ویکی دکو تماس بگیرید.

قیمت انواع پارکت ترکیه ای

قیمت پارکت ترکیه

به دلیل محدودیت و منع واردات کالاهای لوکس و لاکشری، اکثر برند‌های خارجی از جمله پارکت لمینت ترکیه موجودی بسیار کمی برخوردار می‌باشد. لذا به این دلیل، موجودی کالا‌ها ناقص می‌باشند. همچنین برای گرفتن استعلام موجودی با فروشگاه تماس بگیرید. شما نیز می‌توانید برای بررسی‌های بیشتر از طریق منوی فروشگاه، به بخش پارکت لمینت مراجعه کنید. در ادامه‌ی این مطلب برند‌های جایگزین لمینت ترک را به شما معرفی کرده‌ایم.

قیمت پارکت ترک گرند استپ

پارکت لمینت ترک

پارکت لمینت ترکیه‌ای محصولی با کیفیت است که با متریال کشور ترکیه در ایران در حال فعالیت و تولید است، این لمینت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، این پارکت در مقاومت سایشی AC4 تولید می‌شود.

قیمت پارکت ترکیه ای نیواستپ

قیمت انواع پارکت ترکیه

پارکت لمینت ترکیه ای نیو استپ زیر مجموعه‌ی برند گرند استپ است، با این تفاوت که این لمینت ترک در مقاومت سایشی AC3 تولید می‌شود، پارکت لمینت ترکیه ای نیو استپ قیمت مناسب تری نسبت به پارکت گرند استپ دارد، برای دریافت به روز قیمت این محصول با فروشگاه ویکی دکو تماس بگیرید.

برندهای جایگزین پارکت لمینت ترک

اگر رنگ‌های لمینت دو برند نیو استپ و گرند استپ مورد پسند شما واقع نگردیده است، به شما برند‌های زیر را پیشنهاد می‌کنیم.
پارکت هوگر: هوگر یک برند ایرانی تحت لیسانس چینی با کیفیت می‌باشد که لمینت خود را با ضمانت 5 ساله ارائه می‌دهد.
پارکت دنیز: دینز یک پارکت با کیفیت ایرانی است که در مقاومت سایشی AC4 تولید می‌شود.
ما در ویکی دکو با همکاری با بیش از 30 برند پارکت لمینت، برندهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم، همانطور که گفته شد پارکت لمینت ترک از محدودیت بسیار پایینی برخوردار می‌باشد و متاسفانه شاهد لمینت‌هایی ایرانی هستیم که با عنوان پارکت ترک به فروش می‌رسانند.

برندهای پارکت ترکیه ای

در بالای این صفحه می‌توانید انواع برندهای پارکت ترکیه ای را مشاهده کنید. در حال حاضر برند گرند استپ و نیو استپ از موجودی بهتری نسبت به پارکت لمینت‌های ترکیه دارد. همانطور که گفته شد، پارکت‌های ترکی از محدودیت زیادی برخوردار می‌باشند.

تفاوت پارکت ترک با برندهای خارجی

ترکیه جزو کشورهای پیشرو در ساخت پارکت می‌باشد، از برندهای بسیار معتبر ترکی می‌توان به پارکت AGT اشاره نمود که البته این پارکت به دلیل ممنوعیت واردات، موجود نمی‌باشد، درحال حاضر اکثر برندهایی که در ایران به فروش می‌رسد در خود ایران تولید می‌شود.

خرید پارکت ترکیه

شما در فروشگاه ویکی دکو به سه صورت حضوری، آنلاین و تلفنی قادر به ثبت سفارش می‌باشید، برای خرید به صورت تلفنی ابتدا پارکت مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای استعلام با شرکت تماس بگیرید. سپس در صورت موجود بودن، یک فاکتور برای شما صادر می‌کنیم، پس از تسویه‌ی کامل پارکت لمینت یک روزه به محل شما ارسال خواهد شد و با هماهنگی شما نصاب پارکت شما را نصب خواهد کرد.

 

تماس با بخش کفپوش و پارکت

لطفا قبل از تماس موارد زیر را مطالعه فرمایید.

  1. قیمت براساس متر مربع می‌باشد.
  2. به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل پارکت را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما، از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنند.
  3. پذیرش نمایندگی نداریم.
  4. بار شما کمتر از 3 روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.
  5. امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.

  شماره تماس: 02177527562 یا اسکن زیر برای چت از طریق واتس‌اپ

  پیام به واتساپ (بخش کفپوش)

  آدرس جهت خرید حضوری: تهران، دروازه شمیران (پل چوبی) به سمت بهارستان، روبروی مترو دروازه شمیران، پلاک 22 (مشاهده در نقشه)