منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب یکی از مهمترین عناصر تاثیر گذار بر دکوراسیون اتاق خواب و حال و هوای آن است. معمولاً وقتی بحث دکور و بخصوص کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب به میان می آید پیشنهادات بیشتر افراد با تمرکز بر عمل خوابیدن ارائه می شود. جملاتی مانند «طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب باید آرامبخش بوده تا خواب بهتری داشته باشیم.» و «رنگ های سرد یا خنثی برای کاغذ دیواری اتاق خواب مناسب تر است.» و … به نوعی تبدیل به کلیشه شده اند. این توصیه ها می توانند کاملاً درست باشند اگر اتاق خواب را تنها محلی برای خوابیدن فرض کرده باشیم. اما تکلیف ساعاتی که در اتاق خواب بیداریم یا لحظات زیبای صبح که باید پرانرژی بیدار شویم چه می شود؟ آیا کودکان و فرزندان جوانمان تمام مدتی که در اتاق خود هستند خوابیده اند؟ زوج ها چطور؟ پاسخ چنین پرسش هایی به ما یادآوری می کنند که بهتر است در اجرای دکور و انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب، تعادل میان آرامش، گرما، تحرک و هیجان را در نظر داشته باشیم.
برای انتخاب و خرید بهترین کاغذ دیواری برای اتاق خواب خود لازم است چند مورد را برای خود مشخص کنیم. علاوه بر خصوصیات فیزیکی اتاق همچون اندازه ی اتاق خواب، مبلمان، پرده ها و لوازم موجود و همچنین میزان نوردهی، سلیقه و نیاز افرادی که از آن استفاده می کنند و نیز فعالیت هایی که ممکن است در اتاق خود داشته باشند نیز مهم است. بسیاری از ما فعالیت هایی همچون مطالعه، کار، خلوت یا مراقبه خود را در اتاق خوابمان انجام می دهیم. این روزها هم که شیوع کرونا باعث شده است که بیشتر در خانه بمانیم و چه بسیار افرادی که اتاق خواب را محل کار خود کرده ایم. با توجه به این شرایط لازم است کاغذ دیواری های اتاق خواب را طوری انتخاب کنیم که هم هنگام بیداری و فعالیت انرژی و گرمای لازم را داشته باشد و هم هنگام خواب و استراحت آرامبخش. 
ده ها مدل کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب در آلبوم های مختلف وجود دراند که می توانند به تنهایی یا در ترکیب با یکدیگر فضای اتاق خواب شما را تبدیل به محلی خوشایند برای گذران وقت کنند. 

 

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب های مختلف

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب های مختلف

برخی سبک ها و رنگ های کاغذ دیواری مخصوص اتاق خواب هیچ وقت از مد نیافتاده و همیشه می توان از آنها استفاده کرد:
کاغذ دیواری هایی که رنگ غالب آنها رنگی خنثی همچون خاکستری، طوسی یا کرم است.
کاغذ دیواری هایی با رنگ های سرد، مانند انوا آبی یا رنگ های پاستیلی کم رنگ از قبیل سبز یا صورتی کمرنگ. 
کاغذ دیواری های مخصوص اتاق کودکان و جوانان، از قبیل صورتی روشن یا کاغذ با طرح هایی کارتونی.
کاغذ دیواری هایی که طرح روی آن ها بافتی طبیعی مانند چوب، چرم یا دیوارهای آجری است.
کاغذ دیواری هایی که رنگ و طرح های کلاسیک همچون داماس بر آن نقش بسته است.
در مقابل، ده ها طرح، رنگ و مدل کاغذ دیواری وجود دارند که خیلی از افراد تصور می کنند نمی توان از آنها برای پوشش دیوارهای اتاق خواب استفاده کرد؛ برای نمونه کاغذ دیواری های با رنگ های گرم یا روشن همچون قرمز، بنفش، زرد یا نارنجی. کاغذ دیواری هایی که در آن از رنگ های متضاد مانند سیاه و سفید و … . درست است که استفاده ی بیش از حد از یک رنگ بسیار مهیج و گرم در اتاق خواب ممکن است نتایج خوبی نداشته و خیلی افراد تلفیق رنگ های متضاد در اتاق خواب را ریسک می دانند، اما به این معنی نیست که به کلی خود را از آنها محروم کنیم، یا با استفاده بی مورد و اضافی از رنگ ها برای خود آلودگی بصری ایجاد کنیم.
در مورد کاغذ دیواری اتاق خواب کودک و نوجوانان و استفاده از رنگ های شاد و پر انرژی در آنها در مطالب دیگر صحبت کرده ایم، اما در مورد کاغذ دیواری اتاق خواب بزرگسالان چه کاری می توان کرد؟ بیایید در مورد چند حالت متفاوت صبحت کنیم.
کاغذ دیواری اتاق خواب کوچکی که فقط تخت خواب در آن قرار دارد، را می توان با رنگ غالب خنثی همچون کرم (خنثای گرم)، خاکستری (خنثای سرد) یا رنگ های آرامبخش همچون آبی انتخاب کرد. این ساده ترین کار است، اما چه ایرادی دارد اگر دیوار بالای تخت را همچون دیواری تاکیدی در نظر گرفته و روی آن از رنگ های هیجان انگیزتری همچون قرمز یا بنفش استفاده کنید؟
نصب کاغذ دیواری های خنثی و سرد در تمام یک اتاق خواب بزرگ که علاوه بر محل خوابیدن، محل مطالعه، تفریح، عشق بازی یا احیاناً کار ماست، اصلاً ایده ی خوبی نیست. برای این اتاق می توانید با توجه به سلیقه یا سبک دکوراسیون و مبلمان، یک رنگ آرام برای زمینه انتخاب و در قسمت های مختلف از رنگ های دیگر استفاده کنید. مثلاً برای دیوار بالای تخت خواب از یک کاغذ دیواری گلدار یا پوستری و برای دیوار مشرف بر میز مطالعه از یک کاغذ دیواری دیگر استفاده کنید. صد البته که انتخاب رنگ و طرح های کاغذ دیواری ها باید با یکدیگر و با سایر عناصر همخوانی داشته باشند.
یک مورد دیگر استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار در قسمت هایی از اتاق خواب است که دیوارهای آن در اثر محدودیت های ساخت بنا دارای تورفتگی، برآمدگی یا اختلاف ارتفاع در دو طرف دیوار باشد. با کمی خلاقیت و نصب کاغذ دیواری های طرح دار می توانید این نقص ها را تبدیل به عنصری زیبا و چشم گیر کنید.
فراموش نکنید که زیبایی کاغذ دیواری اتاق خواب و البته کل دکور با کمک نورپردازی مناسب خود را نمایان می کند. وقتی میخوابیم که تمام چراغ ها خاموش اند و مهم نیست دیوارها چه رنگی دارند، اما برای زمان بیداری از نور طبیعی و نزدیک آن استفاده کنید.

 

بهترین کاغذ دیواری اتاق خواب مستر

بهترین کاغذ دیواری اتاق خواب مستر

بهترین کاغذ دیواری برای اتاق خواب مستر به مقدار نور، پرده ها، نوع و تعداد وسایل دکوراتیو موجود، مبلمان و البته سلیقه ی شما بستگی دارد. با توجه به اینکه اتاق خواب مستر به بزرگترین و مهمترین اتاق خواب یک واحد مسکونی یا یک ویلا گفته می شود، ترکیب کفپوش، قالی، مبلمان و تخت خواب شخصیت و سبک دکوراسیون آن را تعریف می کند. بنابراین می توانید یک تم کلی و نزدیک به این وسایل انتخاب کرده و در قسمت هایی مانند دیوار شومینه یا دیوار پشت تلویزیون را با کاغذ دیواری های طرح دار بپوشانید. مثلاً استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل ها و برگ های استوایی برای اتاق مستر یک ویلا می تواند یک گزینه باشد. توجه کنید که بهتر است دیواری را که پنجره ها را در بر گرفته با کاغذ دیواری ساده یا با طرح های ریز بپوشانید.
مقدار نوردهی اتاق خواب مستر را در نظر داشته باشید، اگر تعداد پنجره ها و نور ورودی زیاد باشد بهتر است از کاغذ دیواری با رنگ های تیره تر استفاده کنید. می توانید در بخش هایی از اتاق خواب مستر که از محل تخت خواب دورتر هستند از کاغذ دیواری با رنگ های شادتر اما هماهنگ با مبل، کاناپه یا میزی که آنجا دارید استفاده کنید. این دیوار می تواند دیوار تاکیدی اتاق شود.

 

کاغذ دیواری منحصر به فرد برای اتاق خواب زن و شوهر

کاغذ دیواری منحصر به فرد برای اتاق خواب زن و شوهر

کاغذ دیواری که برای اتاق خواب خودتان، به عنوان زن و شوهر انتخاب می کنید، تاثیر بسزایی بر حس و حال فضای اتاق خواب و روحیه شما دارد. کیست که نداند اتاق خواب همسران فقط محلی برای خواب نیست!؟ رشد و قوام عشق یک زن و شوهر جوان، بخشی از کیفیت روابط همسران، تصمیمات مهم آنها در زندگی، اسرار خانوادگی، قهر و آشتی ها، خاطرات و تصوراتشان از یکدیگر و … در همین اتاق رقم می خورد. لذا این اتاق را می توان از نظر معنوی مهمترین و مقدس ترین قسمت هر خانه دانست و برای آن احترام ویژه ای قائل بود. با قبول این موضوع، لازم است زیبایی، آرامش، صمیمیت و پرستیژ این اتاق را در اولویت توجه خود به دکوراسیون اتاق مشترکتان قرار خواهیم داد.
علاوه بر سایر عناصر دکوراسیون، انتخاب یک کاغذ دیواری منحصر به فرد برای اتاق خواب زن و شوهر که به فضای آن جوی گرم، آرامبخش و تا حدی هیجان انگیز بدهد، بسیار مهم است. یک کاغذ دیواری با تم رنگی که نه سرد و نه خیلی گرم بوده و با سن و سلایق زن و شوهر و نیز سایر اجزاء دکوراسیون  همخوانی داشته باشد، در کنار یک دیوار تاکیدی هیجان انگیز، همیشه می تواند یک گزینه ی خوب برای اتاق همسران باشد. کاغذ دیواری های با رنگ غالب آبی تیره، ترکیب سایه های مختلف قهوه ای می تواند برای اتاق خواب همسران میانسال مناسب باشد.
نصب و ترکیب کاغذ دیواری هایی با رنگ و طرح های شاد، همچون صورتی - سفید برای اتاق نوعروسان و تازه دامادها می تواند گزینه خوبی باشد. برای این اتاق از کاغذ دیواری های گلدار هم استفاده کنید. برای مثال می توانید یکی از دیوار ها را با کاغذ دیواری گلدار درشت صورتی یا گلبهی بپوشانید. بد نیست که از قدرت، شادابی و هیجانی که کاغذ دیواری های قرمز یا بنفش و حتی متضاد آن، زرد، برای اتاق خواب عروس و داماد یا زوج های جوان بهره ببرید. سایت هوز (HOUZZ) که یکی از معروف ترین سایت ها در زمینه ی طراحی دکوراسیون است، قرمز و بنفش، آبی تیره و نیز زرد و نارنجی را از بهترین انتخاب ها برای اتاق خواب زن و شوهر های جوان می داند.

 

جدید ترین مدل جدید کاغذ دیواری اتاق خواب

جدید ترین مدل جدید کاغذ دیواری اتاق خواب

مدل های جدید کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب های مختلف، به محض دریافت آلبوم های جدید از وارد کنندگان، در سایت فروشگاه ویکی دکو اضافه و در معرض دید شما قرار می‌گیرند. تنوع در طرح و مدل کاغذ دیواری‌هایی که می توانند در اتاق خواب نصب شوند، زیاد است اما محصولات موجود در ویکی دکو به عنوان یکی از مراکز اصلی فروش کاغذ دیواری در تهران همیشه بروز بوده و آخرین آلبوم های کاغذ دیواری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
از جدیدترین مدل های کاغذ دیواری که در اتاق خواب استفاده می شود می توان به کاغذ دیواری های نقش برجسته برای اتاق خواب، کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح های ریز یا درشت، کاغذ دیواری های نوری یا شبرنگ برای استفاده در اتاق خواب کودکان، دختران و پسران جوان، کاغذ دیواری های پوستری برای بالای تخت خواب و کاغذ دیواری های مدرن چند رنگ با طرح هایی جسورانه تر از معمول اشاره کرد. 
بد نیست بدانید که آبی کلاسیک برای سال 2020 و رنگ زرد در ترکیب با خاکستری توسط شرکت پنتون (pantone) به عنوان رنگ سال 2021 برای دکوراسیون داخلی معرفی شده است. تعداد زیادی از کاغذ دیواری های جدید با ترکیب این دو رنگ نیز در فروشگاه ویکی دکو موجود است. 
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مدل های کاغذ دیواری اتاق خواب، همواره میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

 

خرید و قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب

خرید و قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب

برای خرید کاغذ دیواری های اتاق را نیز می توانید مانند سایر کاغذ دیواری ها، از طریق ثبت سفارش خرید اینترنتی در سایت ویکی دکو اقدام کرده و کاغذ دیواری را در محل نصب تحویل بگیرید. تنها کافی است پس از مشاهده و بررسی انواع کاغذ دیواری های مناسب اتاق خواب در سایت ویکی دکو، مدل هایی را دوست دارید و با دکورسیون و فضای اتاق خواب شما هماهنگی دارند انتخاب و سفارش خرید ثبت کنید.
امکان خرید حضوری و تلفنی هر نوع کاغذ دیواری نیز وجود دارد. ضمناً در صورت نیاز به هرگونه مشاوره خرید کاغذ دیواری های مخصوص اتاق خواب یا تصمیم برای ترکیب های متناسب با مبلمان، پرده و سبک دکوراسیون اتاق خواب خود، با همکاران ما در ویکی دکو تماس بگیرید.
قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب، مانند بقیه کاغذ دیواری ها به صورت رولی محاسبه می گردد. هر رول 5 متر مربع از دیوار را پوشش می دهد. برای آگاهی از قیمت روز هر نوع کاغذ دیواری نیز می توانید با ما تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که هزینه های ارسال و نصب کاغذ دیواری به صورت جداگانه محاسبه می شوند.

 

عکس کاغذ دیواری اتاق خواب

عکس های کاغذ دیواری اتاق خوابی که در سایت ویکی دکو موجوداند، برخلاف عکس کاغذ دیواری هایی که در بیشتر سایت ها آپلود شده و در آنها فقط از عکس های تبلیغاتی و تزئیناتی تولید کننده ی کاغذ دیواری استفاده می کنند، کاملاً واقعی و توسط عکاسان ویکی دکو گرفته می شود. این به شما عزیزان کمک می کند تا با دیدن عکس های واقعی کاغذ دیواری ها و تطابق آنها با دکوراسیون منزل یا اتاق های خود، دقیقاً بدانید چه چیزی را بررسی و خریداری می کنید.
علاوه بر این، چنانچه به عکس های بیشتر از یک یا چند مدل کاغذ دیواری نیاز داشته باشید همیشه می توانید به صورت تلفنی و واتس اپی از همکاران ما بخواهید.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 179 (15 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

🆕 برای دریافت جدید ترین مدل‌ها، از طریق واتس‌اَپ به ما پیام دهید. 🆕

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

شماره تماس09397606617