منو
Your Cart

راهنمای پرده

۱۱ نوامبر آموزش شستشوی پرده زبرا
wiki 1 944
شستشوی پرده یکی از مهمترین دغدغه های خانه داری است. قابلیت شستشوی پرده جدید نیز برای خریداران بسیار مهم است. از پرفروش ترین پرده های حال حاضر بازار پرده زبرا بوده که کاملاً قابل شستشو است. شستشوی پرده..
۲۴ فوریهٔ پرده زبرا چیست؟
0 991
این پرده‌ها اخیرا مورد استقبال فراوانی قرار گرفته‌اند چراکه کارکرد و کاربرد آن موجب شده است تا در کنار کیفیت بالای آن از نگهداری آسان و کاکرد بدون دردسری برخوردار باشد. پرده‌های زبرا دقیقا همان چیزیست..
۱۴ اکتبر آموزش نصب پرده زبرا
wiki 0 25357
ما در این مطلب قصد داریم که طریقه‌ی نصب پرده زبرا را به دو صورت دیواری و سقفی به شما عزیزان آموزش بدهیم. نصب پرده زبرا امری آسوده است و خودتان به تنهایی می‌توانید نصب پرده زبرا را انجام دهید.چنانچه ..
۲۰ اوت آموزش اندازه گیری ابعاد پنجره برای سفارش پرده زبرا، دبل، شید و حصیر
wiki 0 9231
در این مطلب قرار است که به دو صورت ویدیویی و تصویری، نحوه‌ی اندازه گیری پرده زبرا ، شید ، دبل و پرده حصیری را به شما عزیزان توضیح دهیم. اگر به هر دلیلی قادر به محاسبه‌ی متراژ نیستید با ما تماس بگیرید ..
۱۷ اوت تفاوت پرده شید و زبرا و دبل | کدام پرده بهتر است؟
wiki 7 45115
پرده زبرا، شید و دبل پرده‌هایی زیبا و مدرن هستند که می‌توانند زیبایی خاصی به منزل شما بدهند. زمانی که شما قصد خرید پرده را دارید با کلی انتخاب مواجه می‌شوید که شاید کمی انتخاب را برای شما سخت کند. در ..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)