منو
Your Cart

راهنمای کف

در این صفحه، می‌توانید به مشاهده‌ی تمامی مطالبی که در مورد پارکت لمینت، کفپوش پی وی سی منتشر می‌شوند را مشاهده کنید.

۱۹ ژوئیهٔ بهترین کفپوش برای خانه و منزل چیست؟
wiki 0 2063
کفپوش مناسب خانه می تواند از نظر فضای کاربری، جنس، قیمت کفپوش های مختلف و روش نصب آنها دسته بندی شود؛ کفپوش پذیرایی، کفپوش نشیمن، کفپوش آشپزخانه و کفپوش اتاق کودک هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را..
۰۱ مهٔ پارکت رنگ تیره
wiki 0 1824
رنگ تیره و سیاه بیانگر قدرت، راز، ظرافت و پختگی است، در این مطلب ویژگی‌های پارکت رنگ تیره که باید بدانید را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد، همچنین به شما پیشنهاد میکنیم که مطلب پارکت رنگ سفید و روشن ر..
۲۸ آوریل پارکت لمینت سفید و رنگ روشن
wiki 1 4781
به دنبال پارکت لمینت سفید هستید؟ پارکت سفید ویژگی‌هایی به دکوراسیون شما میدهد که ما آن‌ها را در این مطلب گرد آوری کرده‌ایم.پارکت رنگ روشن و سفید جزو پرطرفدارترین رنگها بین لمینت‌ها و کفپوش‌ها می‌باش..
۰۳ دسامبر انواع پارکت منزل، اداری و چوبی
wiki 0 1894
در این مطلب به معرفی انواع پارکت، معایب و مزایای محصولاتی مانند پارکت لمینت، کفپوش پی وی سی و پارکت چوبی میپردازیم.  کفپوش پی وی سی جنسی نرم و انعطاف پذیر دارد در صورتی که پارکت لمینت و پارکت چوبی جنس..
۱۴ سپتامبر پارکت لمینت چیست؟
wiki 1 3908
پارکت لمینت چیست؟ پارکت لمینت نوعی کفپوش دکوراتیو است که از موادی به نام HDF ساخته شده است. پارکت لمینت موادی مقاوم و با دوام است که به راحتی تمیز و البته نصب می‌شود. کفپوش لمینت نسبت به سرامیک جلوه‌ا..
نمايش 1 تا 5 از 13 (3 صفحه)