پارتیشن متحرک یا همان پاراوان بخش جذابی از دکوراتیو غیر ثابت در دکوراسیون‌های مدرن و امروزی به‌شمار می‌آید که آن را با نام جدا کننده متحرک نیز می‌شناسندجداکننده متحرک یا پاراوان می‌تواند با تقسیم‌بندی فضاهای در دسترس، علاوه بر جنبه زیبایی و نقش مهمی که در دکوراسیون محیطی دارد، کاربرد مفیدتری نیز به آن بدهد. با ویکی دکو همراه باشید.

 

کاربرد جدا کننده متحرک چیست؟

جدا کننده متحرک یا پاراوان، به منظور تقسیم بندی فضا، پوشش بخشی از فضا، و البته به منظور یک محصول دکوری مورد استفاده قرار میگیرد، این محصول در مدل‌های متنوعی اعم از لیزری، ساده، دولایه و چاپی تولید میشود؛ این محصول با عنوان‌های پارتیشن اداری، پارتیشن خانگی و پارتیشن سالن زیبایی نیز یاد میشود. 

 

قیمت دیوار جدا کننده متحرک

قیمت دیوار جدا کننده متحرک

قیمت این جدا کننده‌ها در سایت بر اساس 4 لنگه می‌باشد، یکی از مواردی که هنگام خرید پارتیشن متحرک به آن توجه ویژه صورت می‌گیرد، قیمت این اقلام است که ارتباط مستقیم با ابعاد و جنس آنها دارد که ما در ویکی دکو از بهترین جنس بازار این پارتیشن‌ها را تولید میکنیم. به‌علاوه امکان ثبت سفارش در تعداد لنگه‌های مورد نظر نیز برای مشتریان وجود دارد که در این صورت با کارشناسی دقیق و اندازه‌گیری مورد دلخواه تهیه می‌گردد.

اجرای ابعاد دقیق و جایگزینی مفید پارتیشن در محل مورد نظر اهمیت بالایی در زیبایی و مفید واقع شدن آن دارد. بر این اساس پیشنهاد می‌شود پیش از ثبت سفارش این محصولات، درباره ویژگی‌ها و ابعاد آن با کارشناسان ما به صورت رایگان در ویکی دکو در ارتباط باشید.

 

معرفی محصول پاراوان؛ جدا کننده متحرک

پاراوان؛ جدا کننده متحرک

این نمونه‌ها به صورت 4 لنگه تهیه و استفاده از آنها به شکل زاویه‌دار صورت می‌گیرد تا از ایستایی بهتری برخوردار باشند. البته شما میتوانید با استفاده از پایه کمکی پاراوان، این محصول جدا کننده را به صورت صاف قرار دهید، این محصول بسته به نوع، ابعاد و جنس پاراوان، محل و موارد استفاده از آن متفاوت بوده و کاربردهای گوناگونی از جنبه دکوری تا مصارف متنوع دیگر برای این تولیدات مد نظر است.

در این شرایط پارتیشن چوبی یا پاراوان بسته نوع کاربری متفاوت خواهد بود. برای مثال در فروشگاه‌های پوشاک، بوتیک‌ها و مغازه‌های عرضه مواد غذایی آماده و اقلام خوراکی و نیز در مراکز فروش اسباب بازی و کالاهای آموزشی از پاراوان‌های شیشه‌ای و شفاف استفاده بیشتری صورت می‌گیرد که به بهتر دیده شدن اجناس کمک زیادی می‌کند.