در این مطلب بهترین پارکت لمینت های ایرانی را بررسی خواهیم کرد، اول از همه به مهم ترین سوال هایی که در مورد پارکت لمینت ایرانی ممکن است پیش آید را به شما پاسخ خواهیم داد
آیا پارکت های ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار می باشند؟ بله، برعکس محصولاتی چون کاغذ دیواری که ایران تکنولوژی ساخت آن را ندارد، شما میتوانید به پارکت های ایرانی اطمینان کنید.
از کجا این پارکت ها را تهیه کنم؟ فروشگاه ویکی دکو با بررسی کیفیت این پارکت ها، بهترین ها را برای ارائه به شما عزیزان انتخاب کرده، برای خرید و مشاهده قیمت پارکت لمینت کلیک کنید.

 

قیمت پارکت ایرانی

قیمت پارکت ایرانی

قیمت انواع پارکت ایرانی به فاکتورهایی چون درجه مقاومت سایشی، جنس روکش و … بستگی دارد، پارکت‌های ایرانی نسبت به پارکت‌های خارجی ارزان‌تر می‌باشند، برند‌های زیادی در ایران در حال فعالیت می‌باشند که ما در فروشگاه ویکی دکو بهترین برند‌ها را گردآوری کرده‌ایم.
پارکت‌های بی کیفیت و ارزان قیمت، در برابر نور واکنش نشان می‌دهند و تغییر رنگ می‌دهند، این پارکت‌ها در برابر آب مقاوم نیستند و زود متورم می‌شوند.
پارکت باید از مواد HDF ساخته شود. پارکت‌هایی که بسیار ارزان هستند از مواد MDF که مقاوم نیست ساخته می‌شود.
پارکت لمینت‌ها از  لحاظ استحکام و مقاومت با عنوانی به نام مقاومت سایشی دسته بندی می‌شود که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مطلب درجه بندی AC را بخوانید.

 

انواع پارکت ایرانی

انواع پارکت ایرانی

پارکت لمینت‌های ایرانی عمدتا به دو دسته تقسیم می‌شوند:
دسته ی اول، پارکت‌هایی که با جنس و تکنولوژی ایرانی ساخته شده اند.
و دسته‌ی دوم، پارکت‌هایی که در ایران تولید می‌شوند، اما با استفاده از جنس و تکنولوژی کشورهای خارجی
پارکت‌هایی که در ایران تولید می‌شوند، از قیمت مناسب تری برخوردار می‌باشند، اما پارکت‌های دسته‌ی دوم، قیمتی بالاتر را شامل می‌شوند. برندهای زیر بعضی هاشون تحت لیسانس هستند
پارکت ایرانی موتکس: پارکت مونتکس جزو برترین برندهای ایرانی است که در 24 رنگ متنوع در فروشگاه ویکی دکو موجود میباشد، این پارکت در مقاومت سایشی AC4 ساخته شده است. مغزی HDF این پارکت، از ترکیه وارد ایران میشود.
پارکت ایرانی دنیز: پارکت ایرانی دنیز جزو برترین پارکت‌های ایرانی می‌باشد، این پارکت در مقاومت سایشی AC4 و ضخامت 8 میلی متری ساخته می‌شود. این برند در 12 رنگ متفاوت برای سلایق مختلف موجود می‌باشد، شما این برند را می‌توانید در بالای همین صفحه مشاهده کنید. برند دنیز جزو پارکت‌های قیمت مناسب ایرانی به حساب می‌آید.
پارکت ایرانی یونیک: پارکت یونیک جزو پارکت‌های با کیفیت ایرانی می‌باشد، شما این برند را می‌توانید در مقاومت سایشی AC4 و ضخامت 8 میلی متری تهیه کنید، پارکت یونیک جزو پر فروش ترین برندهای ایرانی می‌باشد. لازم به ذکر است که قیمت لمینیت‌هایی که در بالا مشاهده میکنید به قیمت بسته می‌باشد.
پارکت ایرانی تیمبرلند: پارکت تیمبرلند، جزو بهترین و قدیمی ترین برند هایی است که در ایران با متریال چینی ساخته میشود، 
این پارکت در ضخامت 8.3 در مقاومت سایشی AC4 ساخته میشود.

 

مهم ترین مزیت پارکت ایرانی خوب

مهم ترین مزیت پارکت ایرانی خوب

مهترین مزایای پارکت ایرانی، این است که اگر در دراز مدت به پارکت شما آسیبی برسد، شما به راحتی می‌توانید برای آن پارکت جایگزین پیدا کنید، لازم به ذکر است که تمامی برندهایی که در این سایت مشاهده میکنید، مورد تایید فروشگاه ویکی دکو می‌باشد.
همانطور گفته شد، پارکت های ایرانی قابل اطمینان بوده است.

 

عمر پارکت لمینت ایرانی چه قدر است؟

عمر پارکت لمینت ایرانی چه قدر است؟

خوشبخانه برند‌هایی که در ایران وجود دارند، از کیفیت فوق العاده‌ای برخوردار می‌باشند، بعضی از این لمینت‌ها با تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته‌ی کشور‌های خارجی ساخته می‌شود، از برند‌های  با کیفیت می‌توان به مونتکس اشاره نمود، برند مونتکس با استفاده از تکنولوژی کشور ترکیه، لمینتی فوق العاده تولید می‌کند.

 

خرید پارکت ایرانی از ویکی دکو

خرید پارکت ایرانی از ویکی دکو

شما به راحتی میتوانید عکس مورد نظر خود را از طریق واتس اپ برای کارشناسان ویکی دکو ارسال کنید تا مراحل بعدی را به شما توضیح دهیم، شما در کنار خرید پارکت به لوازمی چون قرنیز و فوم احتیاج خواهید داشت که شما فقط کافی است که متراژ مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. فروشگاه ویکی دکو دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت و معدن است.