کاغذ دیواری‌های با طرح گل داماسک از میان کاغذ دیواری‌های کلاسیک و کاغذ دیواری سه بعدی از محصولات جدیدتر را می‌توان از پرفروش ترین و پرطرفدارترین کاغذ دیواری ها به شمار آورد. کاغذ دیواری داماسک از مدل‌های سنتی و کلاسیک به شمار آمده و معمولاً دارای طرح‌هایی تکرار شونده از گل‌ها، گیاهان یا امثال آن هستند که در اندازه‌ها و الگوهای مختلف روی کاغذ دیواری نقش می‌بندند. کاغذ دیواری سه بعدی نیز دسته‌ای از کاغذ دیواری‌های جدید هستند و دارای طراحی خاصی است که پس از نصب گلِ کاغذ دیواری نسبت به زمینه‌ی آن برآمده یا فرورفته به نظر می‌آید.
محبوبیت این دو مدل کاغذ دیواری به این دلیل است که کاغذ دیواری‌های داماسک دارای ده‌ها طرح و رنگ (از سنتی تا مدرن شده) هستند که در اغلب خانه‌ها یا محل کار و بسیاری از سبک‌های دکوراسیون همخوانی دارد. کاغذ دیواری سه بعدی  نیز با توجه به تاثیر مثبت زیادی که در فضا ایجاد می‌کند و نیز جدید بودن ایده‌ی آن بسیار مورد استقبال است. قابل شستشو بودن این کاغذ دیواری‌ها نیز یک عامل دیگر محبوبیت آنهاست. این دو نوع در میان کاغذ دیواری‌های موجود در ویکی دکو نیز پرفروش ترین کاغذ دیواری هستند.
پوستر دیواری نیز رفته رفته طرفداران بیشتری پیدا می‌کند، چه برای نصب در قسمت‌های مختلف خانه‌ها و چه برای ادارات و اماکن تجاری. تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری این است که روی کاغذ دیواری یک الگوی تکرار شونده چاپ می شود اما روی پوستر دیواری یک عکس یا تصویر کامل چاپ می شود.
پرطرفدارترین کاغذ دیواری از نظر جنس نیز کاغذ دیواری وینیل است. وجود روکشی از وینیل (PVC) روی طرح این نوع کاغذ کاغذ دیواری آن را قابل شست و شو و با دوام کرده است.
ذکر یک نکته الزامی ست که آنچه که بدان کاغذ دیواری سه بعدی گفته می‌شود، در اصل پوستر دیواری سه بعدی است اما چون به این نام شهرت دارد ما نیز از همین نام استفاده می‌کنیم. در ادامه به برخی دیگر از کاغذ دیواری‌های پرفروش با توجه به محل نصب، اشاره شده است:

 

پرطرفدارترین کاغذ دیواری اتاق خواب

پرطرفدارترین کاغذ دیواری اتاق خواب

علاوه بر انواع طرح داماسک، ترکیبی از کاغذ دیواری‌های ساده (روشن و تیره) و کاغذ دیواری گلدار برای نصب در اتاق خواب بزرگسالان محبوب هستند. کاغذ دیواری فانتزی و کاغذ دیواری کارتونی (با رنگ های شاد) برای اتاق خواب کودکان و نوجوانان مجبوب هستند. یکی از اشتباهات رایجی که معمولا افراد هنگام انتخاب کاغذ دیواری می‌کنند این است که چندین دیوار یک اتاق را از چندین مدل طرح دار استفاده میکنند، در این صورت اتاق بسیار شلوغ در نظر میرسد، بهترین روش انتخاب کاغذ دیواری این است که یک مدل طرح دار و یک مدل ساده که با یکدیگر مکمل هستند انتخاب کنید و یک دیوار را مدل طرح دار بزنید، همچنین برای خرید و قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب به این لینک مراجعه کنید.

 

پرطرفدارترین کاغذ دیواری پذیرایی

پرطرفدارترین کاغذ دیواری پذیرایی

پس از کاغذ دیواری‌هایی که گفته شد، کاغذ دیواری‌های ساده و اخیراً در ترکیب با کاغذ دیواری‌هایی با رنگ های گرم تر یا رنگ‌های پاستیلی، برای پذیرایی های مدرن پرمصرف تر شده اند. کاغذ دیواری بژ و طلایی هم در پذیرایی لاکچری زیاد استفاده می‌شود. شما این تنوع را میتوانید در صفحه کاغذ دیواری پذیرایی مشاهده کنید. بیشترین طرح‌هایی که معمولا در فضای پذیرایی استفاده میشود، کاغذ دیواری داماسک می‌باشد. 

 

پرطرفدارترین کاغذ دیواری اداری

پرطرفدارترین کاغذ دیواری اداری

کاغذ دیواری‌های ساده با رنگ‌هایی همچون کرم و طوسی همیشه برای نصب در ادارات پرطرفدار بوده و هستند. استفاده از کاغذ دیواری‌های رنگی یا طرح دار برای تزئین برخی دیوارهای تاکیدی در ادارات و شرکت‌ها نیز رو به رشد است. شما میتوانید مدل‌هایی که مناسب این فضای اداری است را در صفحه کاغذ دیواری اداری مشاهده و خرید کنید. انتخاب رنگ کاغذ دیواری در ادارات بسیار مهم می‌باشد چرا که با هر رنگ می‌توانید فضای بخصوصی را خلق کنید، رنگ‌های آبی و سبز بیشتر آرامش را در ادارات بیان میکند؛ رنگ‌های قرمز و نارنجی جنب و جوش را زیاد میکند. شما نیز میتوانید انواع کاغذ دیواری ساده و رنگی را در ویکی دکو مشاهده و خرید کنید.

 


شما کدام مدل یا رنگ کاغذ دیواری‌ها را می پسندید؟ معیارهای انتخاب شما هنگام خرید کاغذ دیواری چیست؟ دیدگاه و توصیه‌های شما عزیزان می تواند کمک بزرگی به بهبود کیفیت مطالب و همچنین انتخاب و خرید راحت تر به سایر افراد خواهد کرد.