آیا پارکت لمینت ترکیه ای در ایران وجود دارد؟ بله، اما در ایران با متریال ترکیه ای ساخته میشود، شما برای مشاهده و دسترسی بهترین پارکت هایی که در ایران موجود می باشند میتوانید به صفحه قیمت پارکت مراجعه کنید. اگر به دنبال پارکت لمینت ترکیه ای هستید، پارکت لمینت مونتکس را به شما پیشنهاد میکنیم. با ویکی دکو همراه باشید.

 

قیمت پارکت ترکیه

قیمت پارکت ترکیه

قیمت پارکت چوبی ترک با توجه به مولفه هایی چون درجه مقاومت سایشی، ضخامت پارکت لمینت و جنس آن تعیین میشود.
پارکت لمینت های ترکی از به روز ترین تکنولوژی روز برخوردار میباشند، از این بابت جزو بهترین کشور های تولید کننده پارکت لمینت شناخته میشوند. شما برای دریافت قیمت میتوانید با فروشگاه اینترنتی ویکی دکو تماس بگیرید. 

 

قیمت پارکت ضد آب ترکیه

قیمت پارکت ضد آب ترکیه

پارکتی تحت عنوان ضد آب وجود ندارد، اگر به دنبال کفپوشی ضد آب هستید، محصول کفپوش پی وی سی را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم، تمامی پارکت لمینت ها در برابر آب مقاوم هستند، شما به راحتی متوانید این پارکت لمینت ها را با طی نم دار تمیز کنید، پارکت های ترکیه ای نسبت به پارکت های تماما ایرانی از قیمت مناسب تری برخوردار میباشند. 

 

انواع پارکت لمینت‌های ترکیه‌ای

انواع پارکت لمینت‌های ترکیه‌ای

با توجه به قانون منع واردات کالاهای لوکس، پارکت های تماما ترکیه ای همانند AGT و چامسان دیگر در ایران موجود نمی باشند، هرچند پارکت هایی همانند مونتکس در ایران وجود دارند که با استفاده از جنس ترک در ایران ساخته میشوند.


نحوه خرید پارکت لمینت ترکیه ای

نحوه خرید پارکت لمینت ترکیه ای

برای خرید فقط کافی است که عکس مدلی که میخواهید را از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید تا مراحل بعدی را به شما عزیزان توضیح دهیم. همچنین مشتریان تهران میتوانند با مراجعه به آدرس فروشگاه از نزدیک محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنند.