V Groove یا وی گروو یا پارکت لمینت شیاردار یک ویژگی ظاهری از پارکت لمینت است که شکل و ظاهر آن بسیار شبیه پارکت واقعی است. انتخاب پارکت لمینت‌های V-Groove دار بستگی به دید و سلیقه‌ی شما دارد. نصب این دسته از لمینت‌ها مانند پارکت‌های دیگر بسیار آسان می‌باشد. شما این ویژگی از پارکت را می‌توانید در بخش محصولات پارکت لمینت در فروشگاه ماهون، فیلتر کنید. شما نیز می‌توانید برای بررسی و آشنایی با برترین برند‌ها به مطلب بهترین مارک پارکت لمینت مراجعه کنید. با فروشگاه ماهون همراه باشید.

وی گورو در پارکت لمینت

پارکت لمینت شیاردار (V-Groove) مناسب چه کسانی می‌باشد؟

همانطور که می‌دانید، لمینت یا پارکت لمینت از ساختاری به نام HDF ساخته شده است اما پارکت واقعی از چوب درختان ساخته شده‌اند، پارکت لمینت شیاردار مناسب افرادی است که می‌خواهند کف منزلشان مانند پارکت، یک ظاهری واقعی داشته باشند. البته ظاهر آن بستگی به سلیقه‌ی شما نیز دارد.

چه مارک‌هایی ویژگی پارکت لمینت شیاردار یا V-Groove را دارند؟

در جدول زیر می‌توانید تمامی برند‌ها را بررسی کنید.

نام برندکشور تولید کنندهمقاومت سایشیضخامت (میلی‌متر)V Groove
پارکت لمینت یونیکایرانAC38دارد
پارکت لمینت کارتیرچینAC48.3دارد
پارکت لمینت وینئوآلمانAC48دارد
پارکت لمینت بنلوکسچین تحت لیسانس بلژیکAC48دارد
پارکت لمینت نوبل استپچینAC4/AC38دارد
پارکت لمینت ویتالیتیبلژیکAC48دارد
پارکت لمینت کی پی الچین تحت لیسانس آلمانAC48دارد
پارکت لمینت وی پارکتآلمانAC37دارد
پارکت لمینت وینتونچین تحت لیسانس آلمانAC48دارد

 

لمینت‌های V-Groove دار به چه صورت هستند؟

بین هر تایل از لمینت‌ها فاصله‌ای وجود دارد که شباهت بسیار زیادی به پارکت‌های واقعی دارند. برای درک بیشتر از V-Groove می‌توانید به عکس‌هایی که در این مقاله تهیه شده است، نگاه کنید.

وی گروو

آیا تمیز کردن لمینت‌های V-Groove راحت می‌باشد؟

بلی! پارکت لمینت‌هایی که دارای V-Groove هستند، همانند سایر پارکت لمینت‌ها بسیار مقاوم هستند و تنها چیزی که برای تمیز کردن آن نیاز دارید، یک طی است. لازم به ذکر است که استحکام این محصولات، بیشتر به تولید و برند آن مربوط است.

V-Groove در پارکت لمینت

امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته شده باشد. اگر سوالی دارید می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با ما همراه باشید.