همانطور که حتماً می دانید، برندهای مختلف تولید کننده ی کاغذ دیواری تولیدات خود را در قالب آلبوم هایی ارائه می کنند که هر صفحه از آلبوم نمونه واقعی از یک مدل کاغذ دیواری است. این آلبوم ها می توانند فقط بر اساس برند تولید کننده یا جنبه ای مشترک از کاغذ دیواری ها باشد. برای مثال آلبوم کاغذ دیواری های برند ایتالیانو یا BOW یا آلبوم کاغذ دیواری های لاکچری یا کاغذ دیواری ارزان قیمت و …. برخی از این آلبوم ها بر اساس محیط نصب کاغذ دیواری یا طرح آن ها نبوده و برای دیدن تمام طرح های خاص - مثلاً کاغذ دیواری گلدار - لازم است چندین آلبوم را تماشا کنید.
آلبوم های آنلاین کاغذ دیواری ای که در ویکی دکو دسته بندی و برای نمایش در سایت فروشگاه آپلود شده اند از آزادی بیشتری برای گروه بندی و یافتن بهترین کاغذ دیواری برخورداند. این آلبوم ها  را می توانید بر اساس تناسب با مکان های مختلف، کشور تولید کننده یا بر اساس طرح کاغذ دیواری به صورت یکجا ببینید. لینک این دسته بندی ها را در ادامه ببینید:

 

آلبوم کاغذ دیواری ایرانی

آلبوم کاغذ دیواری ایرانی

برندهای ایرانی کاغذ دیواری نیز آلبوم های خود را ارائه می دهند. اما متاسفانه کاغذ دیواری های ایرانی هنوز از کیفیت مناسب برخوردار نیستند و لذا پیشنهاد خرید نمی توان داد.

این به دلیل عدم حمایت از تولید داخلی نیست، بلکه در شرایط حاضر بابت هزینه ای که شما می کنید تعهد داشته و نمی خواهیم اعتماد مشتریان خود را از دست بدهیم.  امیدواریم هرچه زودتر آلبوم کاغذ دیواری ایرانی نیز در دسته های مختلف و با کیفیت کاغذ دیواری قرار گرفته تا بتوانیم با خیال راحت آن را به همه پیشنهاد دهیم.

 

آلبوم کاغذ دیواری خارجی

آلبوم کاغذ دیواری خارجی

آلبوم کاغذ دیواری خارجی را می توان به دو دسته آلبوم کاغذ دیواری چینی و آلبوم کاغذ دیواری اروپایی تقسیم کرد. البته بعضاً محصولاتی نیز از کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی و تایلند هم در بازار به فروش می رسند. در حال حاضر اکثر قریب به اتفاق مدل های کاغذ دیواری موجود در بازار تولید کشور چین هستند. برخی از این محصولات از تولیدات کمپانی‌ها و برندهای چینی هستند، بعضی نیز طراحی برندهای اروپایی اما تولید چین هستند. این دو دسته از آلبوم کاغذ دیواری چینی از کاغذ دیواری های درجه یک، دارای کیفیت مرغوب و قیمت به صرفه هستند. آلبوم کاغذ دیواری چینی به تفکیک برند و طرح در فروشگاه ها به نمایش گذاشته می شود. اینجا می توانید آلبوم کاغذ دیواری های چینی را در سایت ویکی دیکی مشاهده فرمائید.

 

آلبوم کاغذ دیواری ایتالیایی

آلبوم کاغذ دیواری ایتالیایی

آلبوم خارجی دیگری که از نظر کیفیت، درجه یک و از نظر سبک لاکچری محسوب می شود آلبوم کاغذ دیواری ایتالاینو است. همان طور که از نام برند بر می آید این آلبوم تولید کشور ایتالیا است. محصولات این برند از کاغذ دیواری های درجه یک با کیفیت بسیار بالا، طراحی شیک و لاکچری و البته قیمت بالا هستند. آلبوم کاغذ دیواری ایتالیای را اینجا ببینید.

 

آلبوم کاغذ دیواری لاکچری

آلبوم کاغذ دیواری لاکچری

آلبوم کاغذ دیواری لاکچری شامل مدل هایی از کاغذ دیواری است که هم از نظر جنس و هم از نظر طرح، لاکچری محسوب می شوند. معمولاً کلمه‌ی لاکچری برای بسیاری افراد محصولات گران قیمت را تداعی می کند. اما این در خصوص کاغذ دیواری الزاماً درست نیست. کم نیستند کاغذ دیواری هایی که طرح های شیک و لاکچری را با قیمت‌های مناسب و کیفیت جنس مرغوب ارائه می کنند. ویکی دکو آلبوم کاغذ دیواری های لاکچری از برندها و تولید کشور های مختلف در یک دسته گردآوری کرده است که می توانید مشاهده و بررسی کنید.

 

آلبوم کاغذ دیواری ساده

آلبوم کاغذ دیواری ساده

آلبوم کاغذ دیواری ساده توسط برخی برند ها تولید و در معرض نمایش گذاشته می شود. اما در آلبوم برخی برندها نیز کاغذ دیواری ساده در آلبومی کلی و در کنار سایر کاغذ دیواری ها ارائه شده است. کاغذ دیواری ساده برای اماکنی همچون ادارات، شرکت‌ها مناسب است. البته در بسیاری از منازل نیز از کاغذ دیواری ساده استفاده می شود. ویکی دکو برای راحتی آن دسته از مشتریانی که فقط قصد خرید کاغذ دیواری ساده دارند نیز آلبوم جامع و کاملی از کاغذ دیواری ساده از تمام برندهای موجود و رنگ های مختلف تهیه کرده است که می توانید مشاهده و بررسی فرمائید.

 

آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک

آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک

آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک شامل طرح ها و مدل هایی همچون داماسک یا گلدار ساده می شود. در این دسته نیز برخی آلبوم ها در کنار طرح های کلاسیک، طرح های دیگر نیز ارائه می کنند. ویکی دکو برای راحتی مشتریانی که برای هماهنگی کاغذ دیواری با دکوراسیون سنتی یا کلاسیک خود فقط می خواهند از مدل های کلاسیک کاغذ دیواری خریداری و نصب کنند نیز آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک از تمام برندها، طرح ها و رنگ های مختلف تهیه کرده است. مدل های متنوع کاغذ دیواری کلاسیک را می توانید در آلبوم کاغذ دیواری ویکی دکو مشاهده و بررسی نمائید.

اگر شما عزیزان نیز آلبومی می شناسید یا دیدگاهی در مورد کاغذ دیواری های مختلف دارید با اشتتراک آن با ما و سایر مخاطبان کمک بزرگی به نتیجه گیری بهتر خواهد کرد.