منو
Your Cart

پارکت لمینت دنیز

پارکت لمینت دنیز

پارکت لمینت دنیز جزو برندهای قیمت مناسب می‌باشد، این پارکت در مقاومت سایشی AC4 تولید میشود. پارکت لمینت دنیز محصولی کاملا ایرانی می‌باشد و در بین پارکت لمینت‌های ایرانی، جزو شناخته ترین برند‌ها به حساب می‌آید، این لمینت در 12 رنگ متفاوت برای شما عزیزان تولید می‌شود.

ارسال پارکت دنیز در تهران: پس از سفارش پارکت دنیز، بار شما کمتر از سه روز به محل شما ارسال خواهد شد.

ارسال پارکت دنیز در دیگرشهرها: پس از ثبت سفارش لمینت دنیز؛ بار شما از طریق باربری یا تیپاکس با هماهنگی شما ارسال خواهد شد.

قیمت پارکت لمینت دنیز

قیمت پارکت لمینت دنیز

پارکت لمینت دنیز در میان برندهای ایرانی، قیمتی مناسب دارد، برای دریافت قیمت روز پارکت لمینت دنیز به شما پیشنهاد میکنیم که با فروشگاه تماس بگیرید، ابعاد هر تایل این برند 1200 در 200 می‌باشد. اگر بودجه‌ای محدود دارید و به دنبال پارکتی با قیمتی مناسب هستید، پارکت لمینت دنیز را به شما پیشنهاد میکنیم. امکان خرید پارکت لمینت دنیز به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری برای شما عزیزان وجود دارد، برای مشاهده‌ی آدرس مغازه به صفحه‌ی تماس مراجعه کنید.

 

 

✔️ لطفا قبل از تماس با فروشگاه، موارد زیر را مطالعه نمایید.

  1. قیمت براساس متر مربع می‌باشد.
  2. به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل پارکت را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما، از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنند.
  3. پذیرش نمایندگی نداریم.
  4. بار شما کمتر از 3 روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.
  5. امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.
  6. برای مشاهده شرایط و قوانین خرید اقساطی کلیک کنید.

شماره تماس: 02177527562

آدرس جهت خرید حضوری: تهران، دروازه شمیران (پل چوبی) به سمت بهارستان، روبروی مترو دروازه شمیران، پلاک 22 (مشاهده در نقشه)

 هدیه: 100 هزار تومان تخفیف برای خرید 50 متر به بالا

پیام به واتساپ (بخش کفپوش)

نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)