منو
Your Cart

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکی از المان‌های کلیدی در دکوراسیون آشپزخانه می‌باشد. کابینت آشپزخانه از متریال‌های مختلفی مانند چوبی، فایبرگلاس، ام دی اف  و ... ساخته می‌شود.. 

در موردکابینت نیاز به پشتیبانی دارید؟ با شماره‌ی  09213012168 تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش کابینت آشپزخانه به صورت آنلاین و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد!

  • نحوه اندازه گیری: اندازه گیری کابینت آشپزخانه کاری تخصصی است که به رعایت نکاتی اصولی و تخصص نیاز دارد. در ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس با شماره تماسی که در ابتدای صفحه گذاشته‌ایم کلیک کنید تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.
  • نحوه نصب کابینت : بعد از سفارش، ارسال و دریافت کالا، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم و زمان ارسال نصاب برای نصب کابینت را با شما هماهنگ خواهند کرد.
  • ارسال محصول و نصب کابینت : پس از ثبت سفارش، کار شما نهایتا تا یک هفته تا یک ماه ساخته می‌شود و به محل شما ارسال خواهد شد.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

 قیمت کابینت آشپزخانه

 قیمت کابینت آشپزخانه

قیمت کابینت به عوامل زیادی بستگی دارد که هر کدام از پیچیدگی خاصی برخوردار هستند، قیمت کابینت در اول به جنس کابینت بستگی دارد، کابینت آشپزخانه در جنس‌های متفاوتی از جمله MDF، چوبی، ممبران، هایگلاس و ... ساخته می‌شود که هر کدام از قیمت متفاوتی برخوردار می‌باشند، ارزان‌ترین جنس کابینت MDF است که در رنگ‌های مختلقی ساخته می‌شود، همچنین جنس و تعداد لوازمی چون لولا ، ريل ، دستگيره ، صفحه روي کار ، جک، کابين ويترين ، باکس ، شلف ، طبقه دکوري ، دکور نما اضافه ، باکس نور و ... روی قیمت کابینت تاثیر می‌گزارد، توجه داشته باشید که هزینه‌ی نصب کابینت و گاز جداگانه محاسبه می‌شود. 

 

خرید کابینت آشپزخانه

خرید کابینت آشپزخانه

شما به سه صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می‌توانید خرید کابینت را به سرانجام برسانید. برای خرید آنلاین در ابتدا مدل کابینت خود را انتخاب کنید سپس خرید خود را به سرانجام برسانید. برای خرید تلفنی ابتدا مدل کابینت مورد نظر را انتخاب کنید، سپس با فروشگاه تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند. 

 

انواع کابینت آشپزخانه

انواع کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه از مدل‌ها و جنس‌های متفاوتی ساخته می‌شود که نام‌های متفاوتی نیز دارند. در بخش زیر می‌توانید تعاریف هر یک را مشاهده کنید.

کابینت کلاسیک: کابینت کلاسیک از کابینت‌های پرطرفدار در ایران می‌باشد، جنس این کابینت از چوب بوده و در آن طرح‌های نقش دار به کار می‌برد، 

کابینت ام دی اف (MDF): کابینت ام دی اف از ارزان ترین و قیمت مناسب ترین کابینت‌های بازار است. این کابینت دارای معایبی می‌باشد. اگر این کابینت آسیب ببیند، آب و رطوبت به راحتی داخل آن نفوذ می‌کند. این کابینت در طرح‌های متفاوتی تولید می‌شود.

کابینت وکیوم: وکیوم نام یک جنس نیست، بلکه نام یک تکنولوژی است که با استفاده از روکش پلاسیتیکی هوای بین این دو محصول را گرفته و آن محصول را تبدیل به جنسی مقاوم می‌کند. با استفاده از این تکنولوژی، جنس چوب در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم تر از قبل می‌شود.

کابینت ممبران: ممبران، همان کابینت وکیوم است، در واقع روکشی که به چوب چسبیده می‌شود، ممبران می‌گویند، روش کار وکیوم به این صورت است که ابتدا طرح مورد نظر را با استفاده از چسب به چوب ام دی اف می‌چسبانند و سپس با استفاده از دستگاه مخصوص، ام دی اف و طرح را وکیوم می‌کنند.

کابینت هایگلاس: کابینت هایگلاس در واقع از روکشی به نام پلکسی روی چوب ام دی اف ساخته شده است. روکش پلکسی در واقع نمایی براق، شفاف و شیشه‌ای به چوب می‌دهد.

کابینت آشپزخانه تمام چوب یا کابینت چوبی: همانطور که از نام آن پیداست، این کابینت از چوب طبیعی ساخته شده است و هزینه‌ی آن نسبت به سایر کابینت‌ها بالا است. 

 

نحوه نصب کابینت آشپزخانه

نحوه نصب کابینت آشپزخانه

نصب کابینت آشپزخانه کاری تخصصی است و نیاز به فردی کار آمد است، پس از ارسال کابینت به منزل شما، هاهنگی لازم را برای ارسال نصاب با شما انجام خواهیم داد، توجه داشته باشید که نصب کابینت آشپزخانه کاری تخصصی است و هرکسی قادر به انجام آن نخواهد بود.