منو
Your Cart

کرکره فلزی (آلومینیومی)

کرکره فلزی یا کرکره آلومینیومی نوعی پوشش پنجره است که در شرکت ها و محیط های اداری کاربرد بسیار زیادی دارد، شما تنوع این پرده را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید. این نوع پرده در ایران بنام کرکره سوئدی هم شناخته میشود که این نامگذاری بخاطر کشور مبدا تولید این نوع پرده می باشد، در حال حاضر اکثر کرکره های فلزی تولید کشور تایوان و یا چین می باشد. برای مشاهده‌ی انواع پرده کرکره کلیک کنید.

نحوه اندازه‌گیری پنجره برای سفارش پرده کرکره فلزی یا آلومینیومی: اگر خودتان قادر به اندازه گیری نیستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کار اندازه‌گیری توسط کارشناسان ما انجام شود. ضمناً در این حالت کارشناسان ما نمونه‌هایی از این پرده‌های کرکره چوبی را به همراه خود به آدرس شما آورده تا شما عزیزان بتوانید رنگ مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید.

نحوه سفارش و پرداخت کرکره آلومینیومی: شما به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

نحوه نصب پرده کرکره فلزی: نصب کرکره بسیار راحت است، فقط کافی است که بست پرده را به سقف و یا دیوار متصل کنید و قاب پرده را متصل کنید. اگر به هر دلیل نمی‌توانید خودتان نصب کنید کافی‌ست با فروشگاه تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت نصب پرده توسط نصابان ما انجام پذیرد.

 

قیمت کرکره فلزی

قیمت کرکره فلزی

قیمت پرده های کرکره چوبی بر اساس متر مربع محاسبه می شود، این پرده‌ها براساس ضخامت و جنس قیمت‌های متفاوتی نیز دارند، شما می‌توانید برای دریافت قیمت به روز پرده های کرکره فلزی با فروشگاه تماس بگیرید. برای دریاف قیمت نهایی این پرده، ابتدا مساحت پرده را محاسبه کنید، سپس متراژ بدست آمده را ضربدر قیمت محصول و مدل مورد نظر خود کنید.

 

خرید پرده کرکره فلزی

خرید پرده کرکره فلزی

شما به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی می‌توانید پرده‌ی فلزی را از فروشگاه ویکی دکو سفارش دهید. برای سفارش تلفنی، ابتدا کرکره فلزی مورد نظر خود را انتخاب کرده، سپس با فروشگاه تماس گرفته تا فاکتور نهایی توسط واتس اپ و یا تلگرام برای شما ارسال شود؛ برای سفارش حضوری، به آدرسی که در قسمت تماس نوشته شده مراجعه کنید.


پرده کرکره فلزی، مناسب فضاهای اداری

پرده کرکره فلزی، مناسب فضاهای اداری

پرده های کرکره فلزی (آلومینیومی) بیشتر به پرده‌های اداری شناخته می‌شوند، این پرده ها فضایی مدرن و شیک را ایجاد میکنند، این پرده ها در رنگ های متنوعی موجود می‌باشند، شما این تنوع رنگی را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید، پرده‌های کرکره فلزی نسبت به پرده کرکره چوبی از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار می‌باشند، پرده های کرکره فلزی به دو صورت کنترل می‌شوند، روش اول با استفاده از ابزاری که اصطلاحاً باتوم نامیده میشود که کنار پرده است که البته هنگام سفارش پرده کرکره فلزی، باید سمت آن را مشخص کنید، روش دوم کنترل پرده، استفاده از ریموت کنترل که با سفارش این گزینه هزینه تمام شده پرده افزایش میابد.

این نوع پرده قابلیت نصب در داخل پارتیشنهای اداری را نیز دارا می باشد. نصب آنها بین شیشه های دو جداره ی پارتیشنها انجام میشود و بوسیله ی ابزاری که ست ولومی نامیده می شود سایه و روشن میشود.

در صورتی که پرده کرکره را برای پارتیشن سفارش می دهید باید هنگام سفارش اعلام فرمایید تا ست ولومی به همراه پرده برای شما ارسال شود. لازم به ذکر است که هزینه هر ست ولومی جداگانه محاسبه می شود.

 

ویژگی‌های پرده های کرکره آلومینیومی (فلزی)

ویژگی‌های پرده های کرکره آلومینیومی (فلزی)

این پرده ها نسبت به پرده‌ی کرکره چوبی مزایای دارد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره میکنیم. پرده های کرکره فلزی در عرض های 16 ، 25 و 50 میلی متری تولید و ساخته می‌شوند. این پرده بیشتر در مکان‌هایی چون رستوران‌ها، اداره‌ها، کافی شاپ‌، مغازه‌ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد.
•    این پرده ها ضد آب می‌باشند و بدون هیچ نگرانی میتوانید آن را با آب بشویید.
•    قابلیت میزان کنترل نور وارد شده به محیط توسط باتوم یا ریموت
•    بدلیل جنس آلومینیومی آنها بسیار سبک هستند
•    قیمت ارزان تری نسبت به کرکره چوبی دارد
•    نصب آسان
بدلیل ضخامت کم تیغه ها، شستشو باید با احتیاط انجام شود زیرا امکان آسیب رسیدن به تیغه ها وجود دارد و در صورتی که این اتفاق رخ دهد، نمای پرده ها ظاهر بدی پیدا خواهد کرد.

 

کرکره افقی؛ نام دیگر این پرده

کرکره افقی؛ نام دیگر این پرده

پرده های کرکره ای، با نام های دیگری چون پرده کرکره افقی و پرده های سوئدی شناخته می‌شوند، این پرده ها در جنس‌های آلومینیومی و چوبی موجود می‌باشند، پرده های کرکره ای فلزی از پرده‌های محبوب محیطهای اداری محصوب می‌شوند، این پرده ها به راحتی شستشو و تمیز می‌شوند، مزیتی که کرکره های فلزی نسبت به کرکره چوبی دارد، در شستشوی آن است که کرکره فلزی ضد آب است اما کرکره چوبی مقاومت بسیار کمتری در برابر آب دارد. امکان ثبت سفارش کرکره آلومینیومی به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد. برای سفارش تلفنی محصول کرکره چوبی، ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس با فروشگاه تماس بگیرید تا فاکتور نهایی از طریق واتساپ یا تلگرام برای شما ارسال شود.

نمونه کرکره فلزی

شما در این قسمت میتوانید نمونه رنگ‌های موجود کرکره فلزی را در ویکی دکو مشاهده کنید، برای دریافت مشاوره و خرید با فروشگاه تماس بگیرید.