منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کرکره فلزی (آلومینیومی)

پرده کرکره‌ی فلزی از قدیمی‌ترین پرده‌های غیر پارچه‌ای و دارای مکانیزم تیغه‌ای است. به این دسته، کرکره پنجره نیز گفته می‌شود. همانطور که می‌دانید پرده کرکره‌ای از به هم پیوستن افقی تیغه‌هایی فلزی ساخته شده که تغییر زاویه‌ی تیغه‌ها میزان نور ورودی و همچنین امکان دیدن فضای بیرون را مهیا می‌کند. جنس تیغه‌های پرده کرکره از آلومینیوم بوده و در رنگ‌های بسیار متنوع تولید می‌شود. به هر یک از تیغه‌ها در محور طولی خود مقداری انحنا داده شده است. این انخنا علاوه بر اینکه قدری به زیبایی پرده می‌افزاید، بلکه با ایجاد حالتی فنری از خم شدن یا شکستن تیغه‌ها جلوگیری می‌کند. 
پرده کرکره فلزی یکی از رسمی‌ترین و ساده‌ترین پرده‌ها بوده و به همین دلیل کاربرد زیادی در اماکن اداری، تجاری و شرکت‌ها دارد. تا آنجه که بسیاری از افراد به آن پرده‌ی اداری نیز می‌گویند. ویژگی‌هایی مانند نصب و تعویض آسان، سادگی و تنوع رنگ، مکانیزم کارای کنترل میزان نور ورودی، امکان مشاهده‌ی فضای بیرون از داخل بدون جمع کردن پرده و همچنین ایجاد حریم خصوصی کامل باعث شده‌اند که پرده کرکره‌ای فلزی سال‌ها در محل‌های مختلف استفاده شده و هیچ‌گاه از مد نیافتد.
کرکره فلزی در ایران با نام پرده کرکره سوئدی هم شناخته می‌شود و این نامگذاری بخاطر کشور مبدا تولید کننده این نوع پرده بوده است. در حال حاضر اکثر کرکره‌های فلزی موجود در بازار پرده فروشی‌های ایران تولید کشورهای تایوان یا چین هستند. تمامی مدل‌های کرکره‌ای فلزی موجود در فروشگاه ویکی دکو از نظر استحکام تیغه و نیز کیفیت زنجیر، باطوم و گیربکس از بالاترین کیفیت‌ها انتخاب و در معرض فروش قرار گرفته اند.

 

ویژگی‌های پرده های کرکره آلومینیومی (فلزی)

ویژگی‌های پرده های کرکره آلومینیومی (فلزی)این پرده‌ها نسبت به پرده‌ی کرکره چوبی مزایای خاص خود را  دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود. پرده‌های کرکره فلزی با تیغه‌هایی به عرض‌های ۱۶، ۲۵ و ۵۰ میلی متری تولید و ساخته می‌شوند. برخی از خواص پرده کرکره فلزی که آن را مناسب استفاده در مکان‌هایی همچون رستوران‌ها، شرکت‌ها، ادارات، کافی شاپ‌، مغازه‌ها و همچنین بخش‌هایی از منازل می‌کند از این قرار هستند:
●    کرکره فلزی کاملاً  ضد آب بوده و بدون هیچ نگرانی میتوان آن را با آب و کف شست.
●    این نوع پرده بیشترین مقاومت در مقابل نور، گرما و حتی آتش را دارد که آن را برای فضاهایی همچون آشپزخانه‌ها مناسب می‌کند.
●    قابلیت میزان کنترل نور وارد شده به محیط توسط باتوم یا ریموت به انتخاب خریدار. علاوه بر این کرکره فلزی از امکان جمع شدن سریع رو به بالا نیز برخوردار است.
●    بدلیل استفاده از جنس آلومینیوم بسیار سبک هستند.
●    قیمت ارزان تری نسبت به کرکره چوبی و برخی دیگر از پرده‌ها دارند.
●    نصب کرکره فلزی و تعویض آنها بسیار آسان و سریع است.
در نظر داشته باشید که به دلیل ضخامت کم تیغه ها، شستشوی پرده باید با احتیاط انجام شود. زیرا امکان آسیب رسیدن به تیغه‌ها و تغییر حالت آنها در اثر فشار بیش از حد وجود دارد. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، نمای پرده کرده ظاهر بدی پیدا کرده و در عملکرد آن نیز اختلال به وجود می‌آید.

 

پرده کرکره فلزی، مناسب فضاهای اداری

پرده کرکره فلزی اداری

پرده‌های کرکره فلزی (آلومینیومی) بیش از انوع دیگر پرده، به عنوان پرده‌های اداری شناخته می‌شوند. این نوع پرده فضایی مدرن و شیک را ایجاد کرده و از نظر کارآیی نیز کاملاً مناسب دفاتر کار هستند. از طرفی قیمت کرکره فلزی نسبت به نوع چوبیِ آن بسیار ارزان‌تر بوده و تنوع رنگی بالا نیز آن را با اغلب فضاهای اداری قابل هماهنگی می‌کند.
پرده کرکره فلزی قابلیت نصب بین پارتیشن‌های اداری را نیز دارا هستند. نصب آنها بین شیشه‌های دو جداره‌ی پارتیشن‌ها انجام شده و به وسیله‌ی ابزاری که ست ولومی نامیده می شود حالت سایه و روشن فعال می‌شود. این کاربرد پرده کرکره نمایی بسیار زیبا و مدرن به وجود می‌آورد. در صورتی که پرده کرکره را برای نصب روی پارتیشن سفارش می دهید باید هنگام سفارش اعلام فرمائید تا ست ولومی نیز به همراه پرده برای شما ارسال یا نصب شود. لازم به ذکر است که هزینه هر ست ولومی جداگانه محاسبه می شود.
نصب پرده کرکره اداری بسیار راحت و سریع انجام می‌شود. همیشه برای مشاوره خرید، اندازه گیری و نصب پرده در شرکت یا اداره خود می‌توانید از همکاران ما در ویکی دکو کمک بخواهید. قبل از خرید نیز همکاران ما ضمن همراه داشتن چند مدل پرده، امکان مراجعه به محل شما را داشته تا با بررسی بیشتر مناسب‌ترین پرده را انتخاب فرمائید.

 

کرکره فلزی، مناسب آشپزخانه

کرکره فلزی مناسب آشپزخانهپرده کرکره فلزی یکی از پرطرفدارترین و بهترین مدل‌های پرده‌ برای نصب در آشپزخانه‌ها است. به ویژه در سبک‌های دکوراسیون مینیمال ساده یا رنگی. برخی ویژگی‌های خاص کرکره‌ی فلزی،‌ از قبیل قابلیت شستشو با آب، بالاترین مقاومت در برابر گرما، دود و چربی و همچنین تنوع رنگ این نوع پرده را برای نصب در آشپزخانه‌ها بسیار مناسب کرده است. از نظر حفظ حریم خصوصی نیز پرده کرکره‌ی آشپزخانه کاملاً کارایی دارد. حتی در حالتی که تیغه‌ها زاویه‌ای بیش از ۲۰ درجه داشته باشند.
از مزیت‌های دیگر نصب کرکره فلزی در آشپزخانه امکان جمع کردن سریع آن برای باز کردن پنجره‌ها است.
تنوع رنگی در کنار افزایش ظرافت در تولید پرده کرکره فلزی باعث شده است که  بیش از پیش از آنها در پذیرایی‌ها، نشیمن و اتاق خواب نیز استفاده شود.

 

کنترل پرده کرکره فلزی

کنترل پرده کرکره فلزی

پرده های کرکره فلزی به دو صورت کنترل می‌شوند؛ در روش اول با استفاده از ابزاری که اصطلاحاً باتوم نامیده می‌شود زاویه تیغه‌ها تغییر می‌کند. باتوم یا زنجیر کنار پرده نصب شده است که هنگام سفارش پرده کرکره فلزی، می‌توانید سمت آن را مشخص کنید. روش دوم کنترل پرده، استفاده از ریموت کنترل برای پرده است. در این حالت روی پرده موتوری کوچک نصب شده است که می‌توان آن را از هر جای اتاق کنترل کرد. البته با سفارش این گزینه هزینه‌ی تمام شده پرده افزایش می‌یابد.

 

نصب کرکره فلزی

نصب پرده کرکره بسیار راحت است. فقط کافی است که بست‌های پرده را به سقف یا دیوار متصل کرده و قاب پرده را به این بست‌ها متصل کنید. برای این کار همیشه می‌توانید از همکاران ما مشاوره و راهنمایی گرفته یا اگر به هر دلیل نمی‌توانید خودتان پرده را نصب کنید  کافی‌ست با فروشگاه تماس حاصل کرده تا همکاران ما در اسرع وقت کار نصب پرده را انجام دهند.
نحوه اندازه‌گیری پنجره برای سفارش خرید پرده کرکره فلزی یا آلومینیومی: برای این کار تنها کافی‌ست ابعاد قاب پنجره رو به دست آورده و اندازه‌ی پرده را از هر طرف بین ۵ تا ۱۰ سانتی متر در نظر بگیرید. به قسمت بالای پنجره و فاصله‌ی آن تا سقف نیز دقت داشته باشید. چرا که در مواردی این فاصله زیاد بوده و اگر بخواهید بست پرده را به سقف بچسبانید ممکن است ارتفاع درست حساب نشود. اگر خودتان قادر به اندازه گیری نیستید، می‌توانید با ما تماس گرفته و کار اندازه‌گیری را به کارشناسان ما بسپارید. ضمناً در این حالت کارشناسان ما نمونه‌هایی از پرده‌ کرکره فلزی به همراه خود به دارند تا شما عزیزان بتوانید رنگ پرده کرکره مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید.

 

قیمت کرکره فلزی آلومینیومی

قیمت کرکره فلزی آلومینیومی

قیمت پرده کرکره‌ای نیز مانند سایر پرده‌ها بر اساس متراژ محاسبه و برآرود می‌شود. البته با توجه به استفاده از سایزهای مختلف تیغه آلومینیومی و کیفیت ساخت قیمت مدل‌های پرده کرکره فلزی کمی با یکدیگر متفاوت است.
ضخامت و کیفیت رنگ پرده‌های کرکره آلومینیومی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت این نوع پرده کرکره هستند. در فروشگاه ویکی دکو به عنوان بورس کرکره فلزی در تهران مدل‌های مختلفی از این پرده با کیفیت‌ها و اجناس متفاوت موجود است. از طرفی کیفیت ابزار و یراق و همچنین وجود موتور و ریموت کنترل برای پرده نیز در قیمت نهایی پرده کرکره فلزی اثر گذار هستند.
تمامی محصولات پرده کرکره ویکی دکو همراه با قیمت هر یک به ازای متر مربع در سایت موجود هستند. برای برآورد هزینه می‌توانید با اندازه گیری مساحت پنجره‌های خود و ضرب آن در قیمت هر محصول، برآورد دقیقی از بودجه‌ی مورد نیاز برای خرید پرده کرکره فلزی داشته باشید. شما همواره می‌توانید برای اطلاع از قیمت به روز پرده های کرکره فلزی با فروشگاه تماس بگیرید.

 

خرید پرده کرکره فلزی

خرید پرده کرکره فلزیجهت خرید پرده کرکره فلزی می‌توانید از سه روش خرید اینترنتی پرده، خرید تلفنی یا خرید حضوری اقدام نمائید.اطلاعات تماس با ویکی دکو در بخش تماس با ما قابل دسترسی است. توصیه‌ و تاکید ما خرید اینترنتی پرده کرکره فلزی از فروشگاه اینترنتی ویکی دکو است. یک مزیت مهم خرید اینترنتی انواع پرده کرکره از سایت ویکی دکو آن است که تمامی عکس‌هایی از پرده‌های کرکره در این سایت وجود دارند توسط عکاس ویکی دکو عکاسی شده و بر خلاف عکس‌های تبلیغاتی و تزئینی در سایت‌های دیگر، این تصاویر در حد امکان نزدیک به واقعیت هستند تا شما بتوانید ارزیابی دقیق‌تری از طرح، جنس و رنگ پرده‌های ما داشته باشید.
علاوه بر این، ویکی دکو به عنوان مرکز فروش پرده کرکره فلزی در تهران، شرایطی ایجاد کرده‌ است که مشتریان گرامی بتوانند به صورت تلفنی و واتس اپی نیز ضمن ارتباط با طراحان و فروشندگان تزئینات داخلی، مشاوره رایگان خرید پرده داشته باشند.

لازم به ذکر است که پرده کرکره‌ای در ابعاد و اندازه‌های متفاوت قابل سفارش و خرید است. تنها کافی‌ست اندازه پنجره‌ها را محاسبه کرده و هنگام سفارش خرید به کارشناسان ما اعلام فرمائید. البته در صورتی که به هر دلیل نمی‌توانید خودتان این کار را انجام دهید، آن را به عهده‌ی همکاران ما بگذارید.
پس از ثبت سفارش خرید مدل‌های پرده کرکره فلزی، با توجه به متراژ و تعداد پرده‌ها زمان آماده سازی پرده سه تا چهار روز خواهد بود.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 82 (7 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش پرده)پیام به بخش پاراوان

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 20:00 🕖

📞 شماره تماس09120434580