منو
Your Cart

نرده راه پله چوبی

نرده راه پله چوبی

نرده راه پله چوبی یا نرده چوبی  از اجزای متنوعی ساخته شده است. استفاده از چوب به عنوان نرده راه پله، نمایی جذاب و طبیعی به دکوراسیون داخلی شما می‌دهد.

نرده چوبی در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟ نرده چوبی عموما در راه پله‌ها و مکان‌هایی که امکان سقوط دارند نصب میگردد. نرده راه پله چوبی یکی از المان‌های اصلی دکوراسیون مخصوصا خانه‌های ویلایی و دولکس دارد. 

در مورد نرده چوبی نیاز به پشتیبانی دارید؟ با شماره‌ی  09213012168 تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش نرده راه پله چوبی به صورت آنلاین و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد.

  • نحوه اندازه گیری و مقدار نرده چوبی مورد نیاز:برای اندازه گیری باید کارشناسان مجرب ما به محل شما اعزام شده تا کار اندازه گیری توسط کارشناسان ما انجام شود. برای ارسال کارشناسان با شماره تماسی که در اول صفحه قرار گزاشته‌ایم تماس بگیرید.
  • نحوه نصب نرده چوبی: بعد از سفارش، ارسال و دریافت کالا، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم و زمان ارسال نصاب را با شما هماهنگ خواهند کرد.
  • ارسال محصول به محل: پس از ثبت سفارش، کار شما نهایتا تا یک هفته ساخته می‌شود و به محل شما ارسال خواهد شد.
  • لوازم مورد نیاز برای نصب نرده چوبی: شما به همراه سفارش پایه نرده باید، دسته نرده و نعلبکی استفاده نمایید. برای تعریف مشاهده تعریف نعلبکی به انتهای این صفحه مراجعه کنید.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

خرید نرده راه پله چوبی اینترنتی و تلفنی

خرید نرده راه پله چوبی

شما به دو صورت آنلاین و تلفنی می‌توانید خرید خود را ثبت کنید. برای خرید نرده راه پله چوبی در ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید تا کارشناس اندازه گیری را به محل شما اعزام کنیم تا مقدار نرده‌ی مورد نیاز نرده راه پله چوبی را مشخص نماید، سپس شما هزینه‌ی نرده را می‌توانید از طریق کارت به کارت یا صفحه‌ی پرداخت آنلاین و سریع وجه دلخواه مبلغ مورد نظر خود را پرداخت کنید. برای دریافت مشاوره می‌توانید با فروشگاه تماس بگیرید.

 

لوازم مورد نیاز نرده راه پله چوبی

لوازم مورد نیاز نرده راه پله چوبی

شما برای سفارش کامل نرده چوبی باید سه المان پایه نرده، دسته نرده و نعلبکی را خریداری نمایید. تعریف این سه المان در زیر تعریف شده است.

تعریف نعلبکی نرده چوبی: نعلبکی، چوبی است برای اتصال بین زمین و پایه نرده به منظور استفاده از استحکام مورد استفاده قرار میگیرد. شما باید این المان را به همراه پایه نرده سفارش دهید.

نعلبکی دونوع دارد: یکسره و تکی؛ نعلبکی تکی برای استفاده از پله‌ها استفاده می‌شود که به ازای هرپایه نرده، یک نعلبکی مورد استفاده قرار میگیرد. اگر سطح صاف باشد شما می‌توانید از نعلبکی یکسره استفاده نمایید.

تعریف دسته نرده: همانطور که از نام آن پیداست به قسمت اتصال پایه نرده می‌گویند. 

پایه نرده: پایه نرده محل اتصال نعلبکی  و دسته نرده می‌باشد. برای متوجه شدن این موضوع عکس زیر را مشاهده نمایید.

قیمت نرده راه پله چوبی

قیمت نرده راه پله چوبی

قیمت نرده راه پله چوبی بستگی به جنس چوب ساخته شده، اندازه‌ی آن، تعداد آن و ... بستگی دارد. نرده راه پله چوبی از چوب‌هایی مانند چوب روسی، راش، چنار ساخته می‌شود. از میان چوب‌های  ذکر شده، قیمت چوب روسی نسبت به سایر چوب‌ها ارزان تر می‌باشد. چوب راش نیز از استحکام بیشتری نسبت به سایر چوب‌ها برخوردار می‌باشد.  شما باید برای خرید و نصب راه پله چوبی باید پایه نرده، دسته نرده و نعلبکی را خریداری نمایید. نرده راه پله چوبی از تنوع بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و هرکدام بسته به جنس ساختشان از قیمت متفاوتی برخوردار می‌باشند. بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم که تمامی طرح‌ها را با حوصله مشاهده نمایید و مدل مورد نظر خود را متناسب با دکوراسیونتان انتخاب نمایید. شما نیز می‌توانید به طراح دکوراسیون داخلی به این منظور انتخاب کنید. برای معرفی طراح دکوراسیون با فروشگاه تماس بگیرید. 

 

قیمت نصب نرده راه پله چوبی

قیمت نصب نرده چوبی به عاملی چون تعداد پایه نرده چوبی، استفاده از چوب به کاربرده شده بستگی دارد. پس از اینکه کارشناسان ما محل مورد نظر شما را بررسی کردند و مدل خود را انتخاب کردید، قیمت دقیق نصب راه پله چوبی را به شما عزیزان اعلام مینماییم. لازم به ذکر است که نصب نرده راه پله چوبی نیاز به تیمی مجرب و کار بلد می‌باشد. همچنین در ویدیوی زیر طریقه نصب نرده راه پله چوبی را مشاهده کنید.

رنگ‌های نرده راه پله چوبی

رنگ‌های نرده راه پله چوبی

نرده چوبی در رنگ‌های مختلفی ساخته می‌شود. شما این تنوع رنگ را می‌توانید در این صفحه مشاهده نمایید. نرده چوبی از چوب‌هایی چون چوب راش، چوب روسی و چوب چنار ساخته می‌شوند. چوب روسی که همان درخت کاج است، به رنگ سفید می‌باشد. چوب راش رنگی کرم مایل به قرمز دارد. شاید بتوان گفت که یکی از مزیت‌های نرده چوبی به سایر نرده‌های فلزی، زیبایی و حس خوشایند رنگ و بافت چوب است.

 

کاربرد نرده چوبی

کاربرد نرده چوبی

همانطور که گفته شد، نرده چوبی در راه پله‌ها و مکان‌هایی که امکان سقوط وجود دارد مورد استفاده قرار میگیرد. نرده چوبی نیز در تراس ها، خانه‌های ویلایی و ییلاقی مورد اسفاده قرار میگیرد. یکی از متداول ترین سوال‌ها در مورد نرده راه پله چوبی این است که: آیا نرده راه پله چوبی امینت دارد؟ شاید بتوان گفت که نرده راه پله چوبی نسبت به سایر نرده‌ها از جمله نرده فلزی از امنیت یکسانی برخوردار می‌باشد. برای داشتن یک راه پله‌ی امن باید نرده نصب کرد، نرده‌ای که ارتفاع آن باید بین 75 تا 85 سانتی منر باشد. 

نرده چوبی در دکوراسیون دوبلکس و ویلایی

قیمت نرده چوبی دوبلکس

از دیر باز تا کنون از نرده‌ی چوبی در دکوراسیون‌های دوبلکس و ویلایی به دلیل زیبا بودن، حس لاکچری و اصالت استفاده می‌شود و همچنان مورد استفاده قرار میگیرد. نرده چوبی با ویژگی‌هایی چون استحکام بالا، نصب سریع و حس اصالتی که چوب این ویژگی‌ها را دارد، از بهترین انتخاب‌ها برای استفاده از آن در دکوراسیون می‌باشد. نرده چوبی در طرح‌های مختلفی چون طرح‌های ساده، گل منبت، کلاسیک، سنتی، یونانی و ... تولید می‌شود. طرح گل منبت با الهام گرفتن از طبیعت طراحی شده که این طرح جزو پرطرفدارترین طرح‌ها برای استفاده در دکوراسیون‌های دوبلکس و ویلایی می‌باشد. داشتن دکوراسیونی با طرح روستیک قطعا به المانی چون نرده چوبی نیاز دارد. استفاده از چوب به صورت ا خودآگاه آرامشی در انسان بوجود می‌آورد.