منو
Your Cart

پارکت لمینت نیو استپ | New Step

پارکت نیو استپ

پارکت لمینت نیو استپ جزو برترین برند‌های ترکیه‌ای قیمت مناسب است که در ایران تولید می‌شود، پارکت لمینت نیواستپ در مقاومت سایشی AC3 تولید می‌شود، این لمینت برای منازل مسکونی بسیار مناسب و ایده‌آل می‌باشد، پارکت لمینت نیو استپ در ضخامت 8 میلی متری تولید و ساخته می‌شود.

ارسال پارکت نیو استپ در تهران: پس از سفارش پارکت نیو استپ، بار نهایتا یک یا دو روزه به محل شما ارسال خواهد شد.

ارسال پارکت نیو استپ در دیگرشهرها: پس از ثبت سفارش لمینت نیو استپ؛ بار شما از طریق باربری یا تیپاکس با هماهنگی شما ارسال خواهد شد.

 

قیمت پارکت نیو استپ

قیمت‌هایی که در زیر مشاهده می‌کنید، بر اساس متر مربع می‌باشد، پارکت نیو استپ جزو برترین لمینت‌های ترکیه‌ای به حساب می‌آید، برای خرید این لمینت ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کرده، سپس، با فروشگاه تماس بگیرید تا استعلام موجودی این لمینت را از انبار برای شما بگیریم. سپس فاکتور نهایی را از طریق تلگرام و واتساپ برای شما ارسال خواهیم کرد.

 

 

✔️ لطفا قبل از تماس با فروشگاه، موارد زیر را مطالعه نمایید.

  1. قیمت براساس متر مربع می‌باشد.
  2. به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل پارکت را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما، از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنند.
  3. پذیرش نمایندگی نداریم.
  4. بار شما کمتر از 3 روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.
  5. امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.
  6. برای مشاهده شرایط و قوانین خرید اقساطی کلیک کنید.

شماره تماس: 02177527562

آدرس جهت خرید حضوری: تهران، دروازه شمیران (پل چوبی) به سمت بهارستان، روبروی مترو دروازه شمیران، پلاک 22 (مشاهده در نقشه)

 هدیه: 100 هزار تومان تخفیف برای خرید 50 متر به بالا

پیام به واتساپ (بخش کفپوش)

نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)