منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کاغذ دیواری صورتی

کاغذ دیواری صورتی از جمله کاغذ دیواری هایی است که در صورت نصب، محیط را پرشور و سرشار از شادی، انرژی و آرامش می کند. اغلب تصور می شود که کاغذ دیواری صورتی تنها مورد پسند کودکان و دختران جوان است، در حالی که کم نیستند مردانی که طیف های مختلف رنگ صورتی را دوست دارند. مدل ها متفاوتی از کاغذ دیواری های خانواده ی صورتی و ترکیب آن با رنگ های دیگر همچون سفید و قرمز برای استفاده در اتاق و سایر فضاها وجود دارند. برخی از این کاغذ دیواری های طیف صورتی عبارت اند از کاغذ دیواری صورتی رز، کاغذ دیواری گل بهی، کاغذ دیواری ارغوانی، کاغذ دیواری صورتی چرک، کاغذ دیواری صورتی جیغ و ….
صورتی از رنگ های ثانویه و گرم بوده و از ترکیب قرمز و سفید ساخته می شود. رنگ صورتی نماد عشق بی قید و شرط، امید، بخشش و مهربانی، آرامش و زنانگی است. صورتی و سفید در کنار هم نمادی از جوانی، حساسیت و معصومیت اند. دیدن رنگ صورتی می تواند باعث تمدد اعصاب و کاهش خشم و عصبیت شود. افرادی که رنگ صورتی را دوست دارند معمولاً سخاوتمند و نوع دوست هستند. مکمل و متضاد رنگ صورتی، سبز است.
کاغذ دیواری صورتی از دسته کاغذ دیواری های مدرن به شمار می آید. البته با توجه به اینکه در بسیاری فرهنگ ها رنگ صورتی و گل رز صورتی از نماد های بی گناهی و معصومیت حضرت مریم بوده است، دیوار برخی از کلیساهای قدیمی اروپایی را صورتی رنگ می کردند. اما استفاده ی گسترده از کاغذ دیواری یا لوازم دکوراسیون صورتی در منازل از قرن بیستم رواج پیدا کرده است.
ترکیب کاغذ دیواری صورتی با لوازم خانگی و دکوری با رنگ های ملایمی همچون لیمویی، زرد، کرم، زرگلد و برخی سایه های قرمز و سبز می تواند منجر به خلق فضاهایی رمانتیک، مدرن و چشم نواز شود.

 

کاغذ دیواری صورتی: روح افزا، جوان، شیرین و رمانتیک 

کاغذ دیواری صورتی: روح افزا، جوان، شیرین و رمانتیک 

کاغذ دیواری های صورتی بدون تردید از شادترین و بامزه ترین کاغذ دیواری ها هستند. اما از آنجا که صورتی رنگ حساسیت و جوانی است، بیشتر مناسب اتاق کودکان و دختران جوان و پر انرژی است. ممکن است استفاده بیش از حد از کاغذ دیواری صورتی خسته کننده باشد، لذا بهتر است آن را در قسمت هایی از اتاق و در ترکیب با رنگ هایی که آن را تعدیل می کنند استفاده شود.
یک توصیه برای رسیدن به این تعادل، نصب کاغذ دیواری های صورتی - سفید است. یک ترکیب دیگر می تواند از استفاده از کاغذ دیواری های سبز (به عنوان مکمل رنگ صورتی)، در کنار طیف صورتی باشد. تلفیق صحیح سبز و صورتی فضایی مدرن، جوان پسند و روح بخش خلق می کند. صورتی در همنشینی با خاکستری نیز در برخی کاغذ دیواری ها بسیار شیک و زیباست. 

 

کاغذ دیواری گلبهی و ملایم

کاغذ دیواری گلبهی و گلبهی ملایم

کاغذ دیواری گلبهی، از رنگ های ملایم خانواده صورتی و به طور اسرارآمیزی فضا را هم شاد و پویا و هم سازگار با انواع دکوراسیون و رنگ های دیگر می کند. حتی وجود مقدار کمی رنگ گلبهی در دکوراسیون و کاغذ دیواری باعث قدرت نمایی این رنگ می شود.
در سبک های مدرن دکوراسیون داخلی، کاغذ دیواری های گلبهی را در کنار رنگ های سرد یا خنثی مانند سفید و خاکستری یا رنگ هایی ملایم همچون آبی فیروزه ای استفاده کرده و فضایی با نشاط و متعادل خلق می کنند. جالب اینجاست که استفاده از کاغذ دیواری گلبهی می تواند با سبک های دکوراسیون کلاسیک نیز هماهنگی داشته باشد، چرا که رنگ گلبهی می تواند به اشیاء دکوری کلاسیک مانند شمعدان ها، آباژورها یا مبلمان استیل جلوه و روحی شادتر و سرزنده تر ببخشد.
طیف گسترده ای از کاغذ دیواری های گلبهی یا ترکیب آن با رنگ های دیگر وجود دارد که مناسب اتاق کودکان و دختران جوان طراحی شده اند. برخی از این کاغذ دیواری های دارای الگو ها و اشکال کودکانه و برخی نیز طرح های عمومی تر دارند. کاغذ دیواری های خال خالی گلبهی، کاغذ دیواری های کارتونی و کاغذ دیواری های گلدار که دارای گل هایی به رنگ گلبهی هستند از پرطرفدارترین کاغذ دیواری های مخصوص اتاق خواب کودکان و دختران هستند.
از کاغذ دیواری های گلبهی مناسب برای پذیرای و اتاق خواب نیز می توان به کاغذ دیواری هایی با رنگ قالب خنثی با راه ها یا طرح های ریزتر گلبهی اشاره کرد، مثلاً کاغذ دیواری ساده با الگوهای هندسی به رنگ گلبهی ملایم.

 

کاغذ دیواری صورتی دخترانه گلدار و طرح دار

کاغذ دیواری صورتی دخترانه گلدار و طرح دار

کاغذ دیواری صورتی دخترانه دارای طرح ها و ترکیب رنگ های فراوانی است که هر یک زیبایی و جلوه های خاص خود را دارند؛ از طرح های فانتزی و دارای نقوش دخترانه بگیرید تا طرح های گلدار کلاسیک یا ساده. شما دختران جوان و پر انرژی بهتر از هر کس دیگر می توانید با استفاده از انواع مدل های کاغذ دیواری صورتی و ترکیب آن با سایر وسایل اتاقتان فضایی رویایی، شاد و سرشار از زندگی خلق کنید. کیست که نداند حساسیت و درک دختران از رنگ و ترکیب رنگ ها تا چه حد بالاست!؟
علاوه بر طرح های گلدار در کاغذ دیواری صورتی، طرح های جدیدتری همچون ماه و ستاره، کارتونی، عروسکی و خالدار در ویکی دکو موجودند که هر یک می توانند برای اتاق خواب رده های سنی مختلف کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان مناسب باشند.
یکی از پرطرافدارترین کاغذ دیواری های صورتی، کاغذ دیواری های سفید صورتی هستند که در ترکیب با تخت خواب و مبلمان سفید، دکوری ایده آل برای اتاق نوعروسان محسوب می شود.

 

صورتی ساده چرک، کم رنگ، ارغوانی و پر رنگ

صورتی ساده چرک، کم رنگ، ارغوانی و پر رنگ

کاغذ دیواری های صورتی از نظر رنگ شامل طیف گسترده ای از طیف صورتی می شوند. از صورتی روشن، صورتی رز، صورتی کم رنگ، صورتی چرک، صورتی پررنگ یا تیره، گلبهی و ارغوانی را می توان در کاغذ دیواری های خانواده صورتی پیدا کرد. 
ده ها مدل از کاغذ دیواری های صورتی نیز وجود  دارند که با ترکیب این رنگ با رنگ هایی همچون سفید، مشکی، قرمز سبز و توسی یا خاکستری ساخته شده اند. 
کاغذ دیواری صورتی چرک ساده و کاغذ دیواری های ارغوانی زیادی برای استفاده در پذیرایی ها و اتاق خواب بکار می روند. آرایشگاه های زنانه و مهد کودک ها نیز از طرفداران کاغذ دیواری های صورتی هستند.

 

کاغذ دیواری صورتی جدید

کاغذ دیواری صورتی جدید

از جدیدترین کاغذ دیواری های صورتی که طرفداران زیادی هم دارند می توان به طرح های دیوار آجری، یا کاغذ دیواری صورتی ملایم و گلبهی برجسته که حسی از دیوارهای سیمانی ایجاد می کند اشاره کرد. این طرح های کاغذ دیواری را می توانید در قسمت های مختلفی از پذیرایی، اتاق خواب یا حتی آشپزخانه استفاده کنید. مثلا روی دیوارهای ناقص یا قسمت هایی از دیوار مانند زیر کابینت و مانند آن.
کاغذ دیواری صورتی جدید دیگری که می تواند فضاهای متعادل و آرام بخشی ایجاد کند با ترکیب رنگ سبز و در طرح هایی همچون گل و گیاه عرضه می شود. در آمیختن این کاغذ دیواری های سبز - صورتی با گل های آپارتمانی مناظر زیبایی به وجود می آورد.
کاغذ دیواری صورتی - قرمز هم مورد توجه افرادی است که سبک های دکوراسیون مدرن مهیج تر و لاکچری تر را دوست دارند.

 

خرید و قیمت کاغذ دیواری صورتی رنگ

خرید و قیمت کاغذ دیواری صورتی رنگ

خرید کاغذ دیواری های صورتی را می توانید به صورت آنلاین و از طریق ثبت سفارش خرید اینترنتی در سایت ویکی دکو انجام داده و کاغذ دیواری را در محل نصب تحویل بگیرید. تنها کافی است پس از مشاهده و بررسی انواع کاغذ دیواری صورتی در سایت ویکی دکو، طرح و رنگ هایی را که دوست دارید و با سلیقه و روحیات شما هماهنگی دارند انتخاب و ثبت خرید کنید.
امکان خرید حضوری و تلفنی کاغذ دیواری صورتی نیز وجود دارد. ضمناً در صورت نیاز به هرگونه مشاوره خرید کاغذ دیواری های صورتی و ترکیب آن با انواع دکوراسیون با همکاران ما در ویکی دکو تماس بگیرید.
قیمت کاغذ دیواری های صورتی یا هر پرده دیگر از رنگ طیف صورتی، مانند بقیه کاغذ دیواری ها به صورت رولی محاسبه می گردد. هر رول 5 متر مربع از دیوار را پوشش می دهد. برای آگاهی از قیمت روز هر نوع کاغذ دیواری نیز می توانید با ما تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که هزینه های ارسال و نصب کاغذ دیواری به صورت جداگانه محاسبه می شوند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

🆕 برای دریافت جدید ترین مدل‌ها، از طریق واتس‌اَپ به ما پیام دهید. 🆕

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

شماره تماس09397606617