منو
Your Cart

قرنیز چوبی

به طور ساده، قرنیز نواری از چوب است که مهمترین کاربرد آن: زیبایی دکوراتیو و جلوگیری از ضربه می‌باشد. قرنیز چوبی مانع نفوذ آب به کف و پارکت می‌باشد.

چنانچه در مورد قرنیز چوبی به راهنمایی نیاز دارید با شماره‌ی 02177527562  تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش قرنیز چوبی به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی وجود دارد.

ارسال قرنیز چوبی: ارسال قرنیز چوبی نهایتا تا 2 روز کاری طول خواهد کشید!

پس از اینکه محصول به دست شما رسید، همکاران ما با شما جهت، ارسال نصاب با شما هماهنگی‌های لازم را انجان خواهند داد!

کاربرد قرنیز چوبی MDF

قرنیز چوبی باعث می‌شود که آب و رطوبت وارد دیوار، پارکت لمینت و کفپوش نشود، وجود قرنیز چوبی باعث می‌شود که خانه‌ی شما یک نمای زیبایی به خود بگیرد. قرنیز چوبی محصولی ضد آب می‌باشد. شما قرنیز چوبی را بدون هیچ نگرانی می‌توانید با یک دستمال نم دار بشویید. 

قرنیز چوبی را در چه مکان‌هایی می‌توان نصب کرد؟

شما قرنیز را می‌توانید در هال، پذیرایی، آشپزخانه و راه پله نصب کنید. چنانچه در مورد قرنیز جوبی سوالی دارید می‌توانید برای دریافت راهنمایی  با فروشگاه تماس بگیرید.

خرید قرنیز چوبی ام دی اف

خرید قرنیز چوبی

شما به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. برای خرید آنلاین در ابتدا مدل خود را انتخاب کنید و صفحه‌ی آن را یاز کنید.سپس اندازه‌ی خود را وارد کنید و در نهایت پرداخت خود را نهایی کنید، برای خرید قرنیز چوبی به صورت تلفنی در ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید و در نهایت با شماره‌ی 09213012168 تماس بگیرید. 

چنانچه در تهران سکونت دارید می‌توانید با مراجعه به آدرس  دروازه شمیران - خیابان ابن سینا - روبروی مترو - پلاک 22 سفارش قرنیز جوبی خود را ثبت نمایید. برای دریافت راهنمایی با فروشگاه تماس بگیرید.

قیمت قرنیز چوبی

قیمت قرنیز چوبی

ما همواره در فروشگاه ماهون سعی می‌کنیم که در کنار ارائه‌ی بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت را ارائه نمایید. قرنیز چوبی به صورت شاخه‌ای فروخته می‌شود. اندازه‌ی هر قرنیز در بخش مشخصات هر مدل خورده شده است. به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای مشاهده‌ی قیمت به روز قرنیز چوبی با فروشگاه تماس بگیرید.

نحوه نصب قرنیز چوبی

اول از همه به شما پیشنهاد می‌کنیم که کار نصب را به عهده‌ی کارشناسان نصب واگزار کنید، چرا که این کار نیاز به تخصص دارد و روش‌های متعددی برای نصب قرنیز به دیوارهای مختلف وجود دارد. چنانچه خودتان می‌خواهید قرنیز چوبی را نصب کنید به چسبی نیاز خوهید داشت که از قدرت کافی برای نگهداری قرنیز به دیوار برخوردار باشد، در کنار آن به  ابزار منگنه جوب احتیاج خواهید داشت، در ابتدا چسب را به اندازه‌ی کافی به پشت قرنیز بچسبانید، سپس آن را به دیوار متصل نموده و با استفاده از ابزار منگنه چوب آن را به دیوار متصل نمایید. 

نحوه کندن قرنیز

کندن قرنیز امری بسیار راحت است. چنانچه می‌خواهید قرنیز‌های جدید را جایگزین قرنیزهای قدیمی کنید، نصابان ما می‌توانند برای شما قرنیز قدیمی را بکنند. چنانچه خودتان می‌خواهید این کار را انجام دهید، ویدیوی زیر را مشاهده نمایید.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.