منو
Your Cart

پرده کرکره چوبی

پرده‌ های کرکره چوبی از پرده‌های مجبوب برای اداره‌ها و خانه‌ها می‌باشد، این پرده‌ها در رنگ‌های متنوعی موجود می‌باشند. تیغه‌های این پرده از چوب طبیعی ساخته می‌شود. امکان ثبت سفارش کرکره چوبی به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد. برای سفارش ابتدا رنگ کرکره چوبی را انتخاب کنید سپس با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما ارائه دهند. برای مشاهده‌ی پرده کرکره کلیک کنید.

نحوه اندازه‌گیری پنجره برای سفارش پرده کرکره چوبی: اگر خودتان قادر به اندازه گیری نیستید، می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا کار اندازه‌گیری توسط کارشناسان ما انجام شود. ضمناً در این حالت کارشناسان ما نمونه‌هایی از این پرده‌های کرکره چوبی را به همراه خود به آدرس شما آورده تا شما عزیزان بتوانید رنگ مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید.

نحوه نصب پرده کرکره چوبی: نصب کرکره بسیار راحت است، فقط کافی است که بست پرده را به سقف و یا دیوار متصل کنید و قاب پرده را متصل کنید. اگر به هر دلیل نمی‌توانید خودتان نصب کنید کافی‌ست با فروشگاه تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت نصب پرده توسط نصابان ما انجام پذیرد.

 

قیمت پرده کرکره چوبی

قیمت پرده کرکره چوبی

قیمت پرده های کرکره چوبی بر اساس متر مربع محاسبه می شود، این پرده‌ها براساس ضخامت و جنس قیمت‌های متفاوتی نیز دارند، شما می‌توانید برای دریافت قیمت به روز پرده های کرکره چوبی با فروشگاه تماس بگیرید. برای دریاف قیمت نهایی این پرده، ابتدا مساحت پرده را محاسبه کنید، سپس متراژ بدست آمده را ضربدر قیمت محصول و مدل مورد نظر خود کنید.

 

ویژگی‌ پرده های کرکره چوبی

ویژگی‌ پرده های کرکره چوبی

اول از همه بگوییم که پرده‌های چوبی از لحاظ کیفیت و قیمت نسبت به کرکره فلزی از قیمت بالاتری برخوردار هستند، این پرده‌ها جزو بهترین پرده‌های بازار می‌باشند، برخی از ویژگی‌های پرده کرکره چوبی در زیر ذکر شده است.
•    نصب آسان و راحت کرکره چوبی
•    قابلیت کنترل میزان نور وارد شده و سایه روشن کردن
•    مناسب برای شرکت‌ها و مکان های اداری و منازل
•    موجود در اندازه‌های 25 و 50 میلی متر
کرکره‌های 50 میلی متری نسبت به کرکره‌های 25 میلی متری از مقاومت بسیار بالاتری برخوردار می‌باشند. همچنین تمیز کردن کرکره‌های 50 میلی متری راحت تر می‌باشد،  اما پرده‌های 25 میلی متری از دور نمای زیباتری دارند.

معایب کرکره چوبی: پرده های کرکره چوبی علاوه بر ویژگیهایی که دارند معایبی هم دارا می باشند. مهمتری ضعف این پرده ها مقاومت کم آنها در برابر آب است. برای تمیز کردن این پرده ها شما باید از دستمال نمدار استفاده کنید و نمیتوانید آنها را بشویید.
از دیگر معایب این نوع پرده میتوان به وزن زیاد آنها اشاره کرد. بدلیل ضخامت تیغه ها و جنس چوب استفاده شده در کرکره چوبی وزن آنها نسبت به کرکره های فلزی و پرده های زبرا بسیار سنگینتر است.

 

کنترل پرده کرکره چوبی

کنترل پرده کرکره چوبی

شما به دوصورت می‌توانید پرده‌های کرکره چوبی را کنترل کنید
کنترل پرده به وسیله طناب: شما پرده را می‌توانید با   استفاده از زنجیری که کنار پرده است، پردا را می‌توانید کنترل کنید، لازم به ذکر است هنگام سفارش، می‌توانید طرفی که می‌خواهید زنجیر باشد را انتخاب نمایید.
کنترل پرده به وسیله ریموت: در این روش، شما با استفاده از یک ریموت، پرده را می‌توانید از فاصله کنترل کنید، توجه داشته باشید که بابت ریموت کنترلی هزینه و قیمت نهایی بالاتر خواهد رفت. برای دریافت قیمت به روز کرکره چوبی با فروشگاه تماس بگیرید.

 

کرکره چوبی، مناسب اداره‌های شیک

کرکره چوبی، مناسب اداره‌های شیک

اگر به دنبال بهترین پرده برای اداره‌ها هستید، بدون شک پرده‌های کرکره چوبی میتواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد، این پرده‌ها در رنگ‌های متنوعی موجود می‌باشند و شما بدون هیچ محدودیتی می‌توانید پرده‌ی چوبی را با دکوراسیون خود ست کنید.

 

خرید کرکره چوبی

خرید کرکره چوبی

شما از فروشگاه ویکی دکو می‌توانید به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری خرید و سفارش خود را ثبت کنید. در زیر نحوه‌ی خرید کرکره چوبی به صورت کامل توضیح داده شده است، اگر به هر دلیلی قادر به ثبت سفارش نیستید، با فروشگاه تماس بگیرید تا ثبت سفارش توسط کارشناسان ما انجام شود.

خرید آنلاین و اینترنتی کرکره چوبی: در ابتدا مدل خود را انتخاب کنید، سپس به صفحه‌‌ی آن مراجعه کرده و متراژ خود را بر اساس متر مربع وارد کرده تا قیمت نهایی به شما اعلام شود، سپس محصول را به سبد خرید اضافه کرده و سفارش خود را نهایی کنید، چنانچه قصد دارید که از طریق کارت به کارت پول را واریز نمایید با فروشگاه تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید.

خرید آنلاین و اینترنتی کرکره چوبی

خرید کرکره چوبی به صورت تلفنی: ابتدا مدل کرکره چوبی مورد نیاز را یادداشت کرده، سپس با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما فاکتور نهایی را از طریق واتس اپ یا تلگرام ارسال کنند، پس از تسویه‌ی کامل کرکره چوبی، محصول شما نهایتا تا 4 روز کاری آماده و ارسال خواهد شد. اگر در مورد پرده کرکره چوبی نیاز به راهنمایی دارید با فروشگاه تماس بگیرید.

نمونه کرکره چوبی

شما در این قسمت میتوانید نمونه رنگ‌های موجود کرکره چوبی را در ویکی دکو مشاهده کنید، برای دریافت مشاوره و خرید با فروشگاه تماس بگیرید.