منو
Your Cart

مبلمان چوبی

مبلمان چوبی
مبلمان از محصولات دکوراتیوی است که  نقش مهمی را در زیبایی هر خانه ای ایفا میکند، مبلمانی که در زیر مشاهده می‌کنید از چوب چنار ساخته شده‌اند.
در صورتی که نیاز به پشتیبانی دارید با شماره‌ی 02177527562  تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین، تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد.

نحوه سفارش و پرداخت مبلمان چوبی : برای سفارش و راهنمایی، شما می‌توانید به صورت تلفنی و با استفاده از شماره‌ تماس 02177527562، یا به صورت حضوری سفارش خود را ثبت و سپس پرداخت کنید.

ارسال محصول مبلمان چوبی : ارسال و آماده سازی مبلمان چوبی  نهایتا یک ماه زمان خواهد برد.

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

خرید مبلمان چوبی

خرید مبلمان چوبی

شما به دو صورت تلفنی و آنلاین قادر به ثبت سفارش مبلمان چوبی می‌باشید. پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید، مبلمان شما در کارگاه به دست ساخت می‌رود و نهایتا یک ماهه ساخته می‌شود، شما نیز می‌توانید مراحل ساخت مبلمان را از طریق یکی از راه‌های ارتباطی پیگیری کنید. چنانچه در مورد خرید مبلمان چوبی نیاز به راهنمایی دارید، با 02177527562  تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما ارائه دهند. 

مبلمان چوبی بسته به جنس‌، سایز هر کدام از وزن‌های مختلفی را شامل می‌شود، مبلمان چوبی از جنس‌های متنوعی ساخته می‌شوند، شما با باز کردن صفحه‌ی هر محصول، می‌توانید جنس ساخته شده را مشاهده کنید. مبلمانی که در بالا مشاهده می‌کنید، از چوب چنار ساخته شده است، چوب چنار رنگی کرم مایل به قرمز دارد، این چوب در مقابل قارچ‌ها و حشرات مقاوم می‌باشد، این چوب نیمه سنگین می‌باشد و امروزه در ساخت لوازم دکوراسیون بسیار استفاده می‌شود. 

خرید مبلمان چوبی اینترنتی و آنلاین

برای خرید مبلمان چوبی به صورت آنلاین، در ابتدا باید صفحه‌ی مدل مورد نظر خود را باز کنید، سپس گزینه‌ی افزودن به خرید را بزنید و در نهایت خرید خود را نهایی کنید. برای خرید آنلاین باید، یک کارت اعتباری به همراه رمز دوم داشته باشید، چنانچه به مشکل خوردید برای دریافت راهنمایی با فروشگاه تماس بگرید.

شما نیز می‌توانید خرید خود را به صورت تلفنی ثبت کنید. در ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس با شماره‌ی 09213012168 تماس بگیرید و مدل مد نظرتان را به کارشناس ما اعلام کنید تا سفارشتان را ثبت کنیم، شما نیز می‌توانید مبلغ مورد نظرتان را در صفحه‌ی "پرداخت آنلاین و سریع وجه دلخواه" پرداخت کنید.

 

قیمت مبلمان چوبی

قیمت مبلمان چوبی

ما همواره در فروشگاه ماهون سعی می‌کنیم که در کنار کیفیت فوق‌العاده، قیمتی مناسب ارائه نماییم. برای دریافت قیمت به روز مبلمان چوبی با شماره‌ی 09213012168 تماس بگیرید، قیمت مبلمان چوبی بر اساس مولفه‌هایی چون جنس مبل، اندازه‌ی مبل و ... محاسبه می‌شود. 

 

سایز دلخواه مبلمان چوبی

سایز دلخواه مبلمان چوبی

شما نیز می‌توانید، اندازه‌ی دلخواهتان را به کارشناسان ما بدهید تا ما مبلمان را در اندازه‌ی دلخواه شما بسازیم، در ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با فروشگاه تماس بگیرید و سایز دلخواهتان را به ما بدهید تا کار برای شما ساخته شود. زمان آماده سازی مبلمان چوبی نهایتا تا یک ماه طول خواهد می‌کشد.

نگهداری و مواظبت از مبلمان چوبی

پس از تهیه‌ی مبلمان جوبی، بهتر است که از آن به خوبی مراقب کنید تا در دراز مدت، کیفیت خود را از دست ندهد، اولین نکته این است که مبلمان خود را در معرض نور مستقیم خورشید به هیچ عنوان قرار ندهید، چرا که رنگ خود را در دراز مدت از دست خواهد داد. دومین نکته، مبلمان چوبی را در مکان‌هایی که امکان تجمع آب و مکان‌هایی که در معرض رطوبت قرار دارند قرار ندهید.

تمیز نگه داشتن مبلمان چوبی کاری ساده و نه چندان دشوار است، فقط کافی است که یک دستمال نم دار بردارید و مبل را تمیز کنید. برای تمیز کردن مکان‌هایی که دسترسی به آن دشوار است، از مسواک استفاده کنید.