منو
Your Cart

پرده زبرا گلدوزی شده

پرده زبرا گلدوزی شده به پرده‌هایی می‌گویند که گل روی پرده‌ی آن برجسته می‌باشد، این پرده‌های از رنگ‌ و تنوع بسیار زیادی برخوردار می‌باشند

نحوه اندازه‌گیری پرده زبرا گلدوزی شده: کار اندازه گیری پرده زبرا امری ساده و راحت است، چنانچ به هر دلیلی قادر به اندازه گیری پرده زبرا گلدوزی شده نمی‌باشید، با فروشگاه ویکی دکو تماس بگیرید تا کارشناسان ما به محل شما اعزام شوند.

 

پرده زبرا گلدوزی شده چیست؟

نمایی از پرده زبرا گلدوزی شده

به پرده‌ای می‌گویند که طرح گل به صورت یک لایه مجزا دوخته شده است. این برجستگی باعث شده که طرح گل، خود را نشان بدهد. پرده‌ زبرا گلدوزی شده در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی ساخته می‌شوند، ما در این صفحه‌ پرده‌هایی که گلدوزی شده‌اند را برای شما گلچین کرده‌ایم. لازم به ذکر است که پرده زبرا گلدوزی شده جزو جدیدترین پرده‌های بازار محسوب می‌شود.

 

قیمت زبرا گلدوزی شده

قیمت زبرا گلدوزی شده

قیمت این پرده زبرا گلدوزی شده نسبت به پرده زبرا چاپی بالاتر می‌باشد، چرا که فرآیند گلدوزی روی پرده زمان بیشتری می‌برد، پرده زبرا گلدوزی شده جزو جدیدترین نسل پرده‌های زبرا می‌باشد، این پرده در تنوع و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود، قیمت پرده‌های زبرا بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود. برای دریافت مشاوره می‌توانید با فروشگاه ماهون تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)