منو
Your Cart

درباره‌ی ما

فروشگاه دکوراسیون داخلی ویکی دکو به همت افراد مجرب و حرفه ای فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ و در محدوده پل چوبی تهران آغاز کرده است. فعالیت های ویکی دکو شامل طراحی، فروش و اجرای محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان از قبیل انواع کفپوش، پرده، کاغذ دیواری، پاروان (پارتیشن) و سایر محصولات دیگر همچون گره چینی و کاور رادیاتور است.
ویکی دکو علاوه بر تمرکز بر کیفیت محصولات، کنترل و نظارت همیشگی برای تضمین کیفی و همکارای با افراد تعلیم دیده و اخلاق مدار، همواره خود را متعهد به ارائه خدمات مشاوره ای حرفه ای در زمینه ی دکوراسیون داخلی دانسته است. این امر باعث شده است که در مدت زمان کوتاه فعالیت خود از طرفی به اعتبار و جایگاهی درخور در این کسب کار رسیده و از سویی با ارائه بهترین مشاوره های طراحی و خرید، دکوراسیون دلخواه هر یک از مشتریان را به ایشان ارائه کند. 
از دید ما، فروش محصولات تنها بخشی از روند تعامل با شما مشتریان گرامی بوده و خدماتی همچون ارائه مشاوره ی حرفه ای برای مناسب ترین انتخاب و خرید، خدمات پس از فروش و حق شماست.
سایت فروشگاه اینترنتی ویکی دکو نیز می تواند محصولات با کیفیت و خدمات متنوعی در زمینه ی دکوراسیون و تزئینات داخلی در دسترس شما خوبان، از هر نقطه ی ایرانِ عزیز، قرار دهد.
در صورت نیاز به مشاوره یا خرید محصولات و ملزومات دکوراسیون داخلی کافیست از راه های مراجعه حضوری، سفارش آنلاین، تماس تلفنی و نیز شبکه های اجتماعی با کارشناسان ویکی دکو در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

 

شبکه‌ی اجتماعی ما را نیز دنبال کنید.

آپارات ویکی دکو

اینستگرام ویکی دکو

درباره ویکی دکو