درباره‌ی ما

فروشگاه دکوراسیون داخلی ویکی دکو به همت افراد مجرب و حرفه ای فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ و در محدوده پل چوبی تهران آغاز کرده است. فعالیت های ویکی دکو شامل طراحی، فروش و اجرای محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان از قبیل انواع کفپوش، پرده، کاغذ دیواری، پاروان (پارتیشن) و سایر محصولات دیگر همچون گره چینی و کاور رادیاتور است.
ویکی دکو علاوه بر تمرکز بر کیفیت محصولات، کنترل و نظارت همیشگی برای تضمین کیفی و همکارای با افراد تعلیم دیده و اخلاق مدار، همواره خود را متعهد به ارائه خدمات مشاوره ای حرفه ای در زمینه ی دکوراسیون داخلی دانسته است. این امر باعث شده است که در مدت زمان کوتاه فعالیت خود از طرفی به اعتبار و جایگاهی درخور در این کسب کار رسیده و از سویی با ارائه بهترین مشاوره های طراحی و خرید، دکوراسیون دلخواه هر یک از مشتریان را به ایشان ارائه کند. 
از دید ما، فروش محصولات تنها بخشی از روند تعامل با شما مشتریان گرامی بوده و خدماتی همچون ارائه مشاوره ی حرفه ای برای مناسب ترین انتخاب و خرید، خدمات پس از فروش و حق شماست.
سایت فروشگاه اینترنتی ویکی دکو نیز می تواند محصولات با کیفیت و خدمات متنوعی در زمینه ی دکوراسیون و تزئینات داخلی در دسترس شما خوبان، از هر نقطه ی ایرانِ عزیز، قرار دهد.
در صورت نیاز به مشاوره یا خرید محصولات و ملزومات دکوراسیون داخلی کافیست از راه های مراجعه حضوری، سفارش آنلاین، تماس تلفنی و نیز شبکه های اجتماعی با کارشناسان ویکی دکو در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

درباره-ویکی-دکو

شبکه‌ی اجتماعی ما را نیز دنبال کنید.

آپارات ویکی دکو

اینستگرام ویکی دکو