منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کاغذ دیواری خارجی

کاغذ دیواری خارجی بهتر از کاغذ دیواری ایرانی است؟ بهترین کاغذ دیواری خارجی کدام است؟ کاغذ دیواری چینی چه کیفیت و جایگاهی در بازار دارد؟ چه عواملی بر کیفیت و قیمت کاغذ دیواری خارجی تاثیر گذارند؟ آلبوم کاغذ دیواری خارجی چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوالات چند دقیقه همراه ویکی دکو باشید.
کاغذ دیواری خارجی در طرح ها و مدل های فراوان در بازار دکوراسیون ایران موجود و روزانه نیز مدل های جدیدتر و مدرن تری از طرح های قبلی یا با طراحی جدید به بازار عرضه می شود. این محصولات تولید برندهای کوچک و بزرگ کاغذ دیواری خارجی و از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی هستند؛ از ایتالیا تا چین. در میان آنها کاغذ دیواری چینی یکی از بهترین کاغذ دیواری های خارجی، از نظر کیفیت و قیمت، محسوب می شود. در این مورد بیشتر و دققیق تر صحبت خواهیم کرد. 
برخی تصور می کنند هر چیزی که لغب اروپایی داشته باشد حتما با کیفیت تر است. اما کیفیت کاغذ دیواری خارجی را نمی توان الزاماً به کشور تولیدکننده ی آن ربط داد. در واقع، کیفیت کاغذ دیواری به فاکتورهایی همچون جنس، بافت، طول عمر، راحتی در اجرا، کیفیت طرح و نیز قابلیت شست و شوی بستگی دارد نه کشور تولیدکننده ی آن. در میان انبوهی از کاغذ دیواری های خارجی انواعی از کیفیت های مختلف وجود دارد. از کاغذ دیواری های کاغذی گرفته تا کاغذ دیواری های پی وی سی یا وینیل که قابل شستشو هستند.
همانطور که میدانید سالهاست که کشور چین به «کارخانه ی جهان» معروف شده و فاز تولید انبوه اکثر قریب به اتفاق برندها و شرکت های اروپایی و آمریکایی نیز در کارخانه های عظیم چینی انجام می شود. لذا چین بزرگترین تولیدکننده ی کاغذ دیواری خارجی (برندهای چینی و غیر چینی) در دنیا است.
کاغذ دیواری های چینی، مانند تمام محصولات دیگر، بخش بزرگی از بازار کاغذ دیواری ایران و جهان را به خود اختصاص داده اند. برخلاف تصور عمومی ایرانیان در مورد اجناس چینی، بسیاری از کاغذ دیواری های تولید چین از بهترین و باکیفیت ترین کاغذ دیواری های خارجی موجود در بازار ایران هستند. چند دلیل برای این ادعا وجود دارد:
اول، کارخانجات چین از حد کپی کاری بی کیفیت از تولیدات غربی گذشته و این کشور هم اکنون تکنولوژی ها و روال های تولید با کیفیت را بومی کرده و در بسیاری از موارد محصولات با کیفیت مطلوب به بازار ارائه می کند، همچون ژاپن ده های هفتاد و هشتاد میلادی.
دوم، کاغذ دیواری اختراع چینی ها بوده است. آنها نقاشی های بزرگی روی کاغذ کشیده و به دیوارهای چوبی می چسباندند. این ایده به مرور تبدیل به کاغذ دیواری های امروز شد. جالب است بدانید که خود کاغذ هم اختراع چینی بوده است.
سوم، به علت جمعیت زیاد و نیاز فراوان به مسکن ارزان قیمت، چینی ها بیشترین تولید و مصرف کاغذ دیواری را دارند، حتماً شنیده اید که کار نیکو کردن از پر کردن است!
لازم به ذکر است که برندهای تولید کننده کاغذ دیواری غیر چینی- که تولید انبوه خود را در چین انجام می دهند- محصولات خود را برای تمام سلایق و متناسب با نیاز به هر نوع کیفیت تولید کرده و تعداد زیادی از آنها دارای کیفیت بالا هستند. کاغذ دیواری های تولید برند های چینی از نظر کیفیت نه تنها از آنچه در اروپا تولید می‌شود پایین تر نیستند، بلکه بعضاً کیفیت بالاتر را در مقابل قیمت های به مراتب ارزان تر ارائه می‌کنند.
متاسفانه لازم است در خصوص کاغذ دیواری های ایرانی نیز نکته ای را یادآور شویم. از آنجا که تولید کاغذ دیواری در ایران به تازگی شروع شده است، اغلب مدل های ایرانی علیرغم خلاقیت در طراحی هنوز از نظر جنس و بافت کاغذ نسبت به کاغذ دیواری های خارجی، به ویژه چینی، به کیفیت قابل قبول نرسیده اند. تا جایی که بسیاری از نصاب های کاغذ دیواری نسبت نصب آنها ابا دارند. صد البته که ویکی دکو حمایت از تولید داخلی را وظیفه‌ی خود دانسته و  فروش محصولات با کیفیت ایرانی همچون انواع کفپوش، پارتیشن و … را اولویت خود قرار داده است. اما از سوی دیگر،  فکر می‌ کنیم شما خوبان حق دارید قبل از تحمل هزینه، اطلاعات لازم را داشته باشید. از نظر اخلاقی نیز خرید یک محصول بی کیفیت نمی تواند الزاماً به معنای حمایت از آن باشد، بلکه برعکس، در شرایط حاضر ایران تولیدکننده وظیفه اخلاقی سنگین تری داشته و عدم استقبال از تولید بی کیفیت می تواند منجر به بهبود کیفیت توسط تولیدکنندگان شود.

 

مدل جدید کاغذ دیواری خارجی

مدل جدید کاغذ دیواری خارجی

مدل های جدید کاغذ دیواری خارجی به محض اینکه وارد چرخه بازار ایران می شوند در سایت فروشگاه ویکی دکو ثبت و در معرض دید شما قرار می‌گیرند. زیبایی، هزینه ی نصب و تعویض پایین و نیز تنوع طرح و مدل کاغذ دیواری‌های خارجی باعث افزایش تقاضا و استقبال روزافزون طراحان و مصرف‌کنندگان ایرانی شده است. 
تغییراتی که در مدل جدید کاغذ دیواری خارجی اعمال می‌شود بیش از آنکه متوجه جنس آنها باشد طرح و رنگ ها را هدف قرار می دهند. و این به آن معنی است که روزانه ده ها طرح و ایده با کاغذ دیواری های جدید به بازار عرضه می شوند. دسته های دیگر کاغذ دیواری های قبلی مانند کاغذ دیواری کلاسیک را که همیشه تولید و بروز می شوند را هم به این رنگین کمان اضافه کنید!
تنوع مدل های جدید کاغذ دیواری خارجی و سرعت عرضه آنها به بازار، معرفی تک تک مدل های جدید را دشوار می‌کند. با این وجود، به شما عزیزان اطمینان می‌دهیم که به عنوان یکی از مراکز اصلی و بروز فروش کاغذ دیواری خارجی در تهران، دست کم یک سوم از ۸۰۰ مدل کاغذ دیواری موجود در سایت در سه ماه اخیر به سایت اضافه شده اند.
همچون همیشه، برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مدل های کاغذ دیواری میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

 

آلبوم کاغذ دیواری خارجی درجه یک

آلبوم کاغذ دیواری خارجی درجه یک

آلبوم های کاغذ دیواری خارجی درجه یک، رنگارنگ و متنوعی از محصولات خوش نام ترین برندهای خارجی، از چینی تا ایتالیایی، در سایت و فروشگاه ویکی دکو موجوداند. هر یک از این آلبوم ها یک کد به هر مدل کاغذ دیواری و طرح و رنگ های مختلف آنها اختصاص داده و برای هر کد عکس های واقعی از همان کاغذ دیواریِ نصب شده ارائه می‌کند.
در آلبوم هر برند کاغذ دیواری خارجی تمام سبک های دکوراسیون، فضاهای مختلف و مبلمان متفاوت گنجانده شده است. به طوری که با تورق این آلبوم ها می توانید بهترین کاغذ دیواری متناسب با مکان نصب و مبلمان خود را پیدا و سفارش دهید. بسیاری از آلبوم های موجود در ویکی دکو شامل بهترین و پرفروش‌ترین کاغذ دیواری های خارجی هستند اما متاسفانه امکان اعلام اسامی این آلبوم ها در سایت وجود ندارد. چرا که مشاهده شده است برخی از همکاران با کپی برداری از نام این آلبوم ها اقدام به فروش مدل های دیگری از کاغذ دیواری های خود کرده و با سوءاستفاده از اعتبار برند و آلبوم های اصلی آن باعث هدر رفتن بودجه مشتریان می شوند.
لازم به ذکر است که تمام کاغذ دیواری های موجود در آلبوم های خارجی به طور تکی در سایت آپلود و در صورت نیاز به آشنایی و بررسی بیشتر همیشه میتوانید با همکاران ما به صورت تلفنی و حضوری در ارتباط باشید.

 

خرید و قیمت کاغذ دیواری خارجی

خرید و قیمت کاغذ دیواری خارجی

برای خرید کاغذ دیواری خارجی کافی است پس از بررسی و انتخاب کاغذ دیواری مورد پسند خود سفارش خرید آن را به صورت آنلاین در سایت ویکی دکو ثبت کرده و در محل نصب تحویل بگیرید. البته خرید حضوری و تلفنی نیز امکان پذیر است. در صورت نیاز به مشاهده ی عکس های بیشتر یا مشاوره خرید کاغذ دیواری ها و استفاده از تجربیات همکاران ما همیشه می توانید با ما در تماس باشید.
خوب است بدانید که در صورت خرید اینترنتی کاغذ دیواری از فروشگاه ویکی دکو، محصولات خریداری شده یک روزه در تهران و در شهرستان بسته به فاصله و نوع باربری که شما انتخاب کنید حداکثر سه روزه تحویل می شود.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 176 (15 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

🆕 برای دریافت جدید ترین مدل‌ها، از طریق واتس‌اَپ به ما پیام دهید. 🆕

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

شماره تماس09397606617