منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

پوستر دیواری گل و طبیعت

پوستر دیواری گل و طبیعت و منظره از طرح‌های پرطرفدار پوستر دیواری می‌باشد. قیمت پوستر‌هایی که در زیر مشاهده می‌کنید به متر مربع هستند.
نحوه اندازه گیری پوستر دیواری گل و طبیعت: عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید و در محاسبه گر محصول مورد نظر وارد کنید تا قیمت نهایی اعلام گردد.
اگر قادر به اندازه گیری نیستید با ما تماس بگیرید تا  کار اندازه‌گیری پوستر دیواری توسط همکاران ما انجام شود.

امکان ثبت سفارش محصول پوستر دیواری گل و طبیعت به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد.

 

خرید پوستر دیواری گل و طبیعت

خرید پوستر دیواری گل و طبیعت

 

ثبت سفارش پوستر دیواری گل و طبیعت

ثبت سفارش پوستر دیواری گل و طبیعت

شما به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. برای سفارش آنلاین در ابتدا مدل مورد نظر خود را باز کنید، سپس عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را وارد نمایید، سپس سفارش خود را ثبت کنید؛ شما نیز می‌توانید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید. پس از دریافت محصول، کارشناسان ما هماهنگی لازم را جهت ارسال نصاب با شما میکنند. چناچه می‌خواهید طرح دلخواه هود را به چاپ برسانید با فروشگاه تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی لازم را به شما بکنند.

 

 

پوستر سه بعدی گل

پوستر سه بعدی گل

پوستر سه بعدی گل یکی از طرح‌های محبوب می‌باشد که در این صفحه می‌توانید این مدل‌ها را مشاهده کنید. پوستر سه بعدی جلوه‌ای دارای سه بعد و در نگاه یک عمقی به عکس می‌دهد. پوستر سه بعدی در طرح‌های متنوعی به چاپ می‌رسد، برای مشاهده‌ی پوستر دیواری سه بعدی از طریق منو، صفحه‌ی مورد نظر را باز کنید. چنانچه طرح به غیر از طرح‌های موجود سایت را سراغ دارید، با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه کنند.

 

قیمت پوستر دیواری طبیعت و منظره

قیمت پوستر دیواری طبیعت و منظره

قیمت پوستر دیواری طبیعت به عوامل مختلفی چون جنس کاغذ دیواری و برند آن بستگی دارد. جنس پوستر دیواری طبیعت از کشور‌های چین و ترکیه وارد ایران می‌شوند، در ایران برند‌های زیادی در زمینه‌ی تولید پوستر دیواری فعالیت می‌کنند. از جمله‌ برند‌های بی کیفیت؛ جنسی که برند‌های بی کیفیت تولید میکنند، رنگ خود را از دست می‌دهند لذا فروشگاه ویکی دکو با تجربیاتی که طی این سالیان داشته، محصولات برند‌های با کیفیت را به شما ارائه می‌کند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 72 (6 صفحه)

مشاوره و خرید

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

📞 شماره تماس09397606617

ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما (فقط در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید 🙏