منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

پوستر دیواری مدرن و انتزاعی

در این صفحه می‌توانید به مشاهده‌ی پوستر دیواری مدرن ، پوستر دیواری انتزاعی و پوستر دیواری هنری بپردازید.

نحوه اندازه گیری: عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید و در محاسبه گر محصول مورد نظر وارد کنید تا قیمت نهایی اعلام گردد.
اگر قادر به اندازه گیری نیستید با ما تماس بگیرید تا  کار اندازه‌گیری پوستر دیواری توسط همکاران ما انجام شود. امکان ثبت سفارش محصول پوستر دیواری مدرن ، انتزاعی و هنری به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد.

 

ثبت سفارش و خرید پوستر دیواری مدرن و هنری

ثبت سفارش و خرید پوستر دیواری مدرن و هنری

می‌توانید به مشاهده‌ی پوستر دیواری با طرح‌های مدرن و هنری بپردازید، شما برای ثبت سفارش پوستر دیواری مدرن و هنری، می‌توانید به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری سقارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت پوستر دیواری مدرن، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم را با شما انجام خواهند داد.

 

قیمت پوستر دیواری هنری

قیمت پوستر دیواری هنری

دیواری هنری بر اساس مولفه‌هایی چون جنس پوستر دیواری و برند پوستر دیواری تعیین می‌شود. طرح اکثر پوستر دیواری‌هایی که در ایران تولید می‌شوند، توسط دستگاه‌های پیشرفته در ایران به چاپ می‌رسند، جنس کاغذی که پوستر دیواری روی آن چاپ می‌شود از کشور‌های چین و ترکیه وارد می‌شوند. متاسفانه برند‌های بی کیفیتی در بازا ایران وجود دارند که به مرور زمان پوستر دیواری رنگ خود را از دست می‌دهد لذا به همین منظور فروشگاه ویکی دکو با توجه به تجربه‌هایی که طی این سالیان در فروش محصولات داخلی داشته است، با همکاری با بهترین برند‌ها، بهترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

 

پوستر دیواری آبرنگی و هنری

پوستر دیواری آبرنگی و هنری

پوستر دیواری هنری جزو طرح‌های محبوب در ایران می‌باشد. شما در این صفحه‌ میتوانید به مشاهده‌ی طرح‌های آبرنگی و هنری بپردازید. ما همواره سعی خود را می‌کنیم که به شما عزیزان جدیدترین و بهترین طرح‌های بازار را ارائه نماییم. چناننچه در مورد پوستر دیواری آبرنگی و پوستر دیواری هنری نیاز به راهنمایی دارید با فروشگاه ویکی دکو تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما عزیزان ارائه کنند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)

مشاوره و خرید

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

📞 شماره تماس09397606617

ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما (فقط در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید 🙏