منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

پرده اتاق دخترانه

اتاق خواب دختران معمولاً با دقت، ظرافت و اهمیت بیشتر نسبت به اتاق خواب پسران دیزاین می‌شود زیرا به طور کلی دختران نسبت به دکوراسیون اتاق خود حساس تراند. پرده اتاق خواب دخترانه نیز از این قاعده مستثنا نیست.
همانطور که حتما می دانید آنچه که باعث می شود محصولاتی مانند مبلمان و پرده اتاق خواب را دخترانه در نظر بگیریم فقط طرح و رنگ های بخصوصی مانند صورتی و گلبهی است که در جامعه به عنوان دخترانه شناخته می شوند. اغلب مردم هنگام انتخاب و خرید پرده اتاق خواب دخترانه، پرده زبرا صورتی رنگ، پرده شید فانتزی یا پرده هازان با طرح هایی نظیر گل، پروانه یا سیندرالا را بیشتر می پسندند.
صد البته که سن و سلیقه خود بچه ها باید هنگام خرید پرده مناسب اتاق خواب دختران کاملا لحاظ شود. یک دختر نوجوان همیشه برای دکور اتاق خود برنامه هایی دارد و مطمئن باشید که نه پرده با طرح سفید برفی‌ای را که ۲ سال پیش برایش خریده اید می پسندد و نه می پذیرد که بدون مشورت خودش پرده اتاق را عوض کنید!
سبک و دیزاین دکوراسیون اتاق خواب نیز قبل از سفارش پرده برای اتاق خواب دختران حتماً در نظر گرفته شود.
ویکی دکو همراه باشید تا پرفروش ترین پرده های مخصوص اتاق خواب دختر را به شما معرفی کنیم.

 

انواع پرده اتاق خواب کودک دخترانه

انواع پرده اتاق خواب کودک دخترانه

انواع مختلف پرده را می توان به عنوان پرده اتاق خواب کودک، دخترانه یا پسرانه، استفاده کرد. همانطور که پیشتر اشاره شد سبک، طرح و رنگ پرده ها است که آنها را به عنوان پرده اتاق خواب دخترانه یا پسرانه متمایز می کند. بنابراین در بازار دکوراسیون داخلی توانید از گران قیمت ترین پرده حریر اروپایی تا ارزانترین پرده با هر جنس و سبک را به عنوان پرده اتاق خواب کودک دخترانه پیدا کنید. ابتدا بد نیست با مدل‌های مختلف پرده مناسب اتاق خواب و ویژگی‌های هر یک آشنا شویم:
-    پرده زبرا: این مدل پرده از دو لایه پارچه مخصوص ساخته می‌شود که دارای نوارهایی افقی نازک و ضخیم است. قرار گیری موازی دو لایه پارچه زبرای روی هم و چرخش نوارهای آن‌ها باعث ایجاد حالات مختلف نوردهی از تاریک، سایه روشن و روشن می‌شود. این کار با کشیدن زنجیر کناری یا استفاده از ریموت کنترل انجام می‌شود. پرده زبرا اتاق خواب دخترانه ده‌ها رنگ و طرح داشته که با هر دکوراسیون دارای قابلیت هماهنگی دارند.  زبرا با جنس ایرانی و ترک در فروشگاه ویکی دکو موجود است.
-    پرده شید: مدل پرده شید دخترانه بسیار ساده بوده و پارچه‌ی آن حالتی یک‌دست دارد. این پرده تنها می‌تواند به بالا جمع شود، لذا حالت سایه روشن ندارد.‌ اما با توجه به سایه‌ی خوبی که ایجاد می‌کند، می‌تواند برای ساعات خواب نوجوانان ایده آل باشد.
-    پرده دو مکانیزم: این مدل از پرده‌های مناسب اتاق دختران برای آنکه بتواند کنترل بیشتر و بهتری روی نور ورودی به محیط داشته باشد از دو لایه تشکیل شده است که هر دو به طور جداگانه قابل کنترل هستند. از این پرده به عنوان پرده شب و روز نیز یاد می‌شود.
-    پرده هازان: این مدل پرده از ساده‌ترین، متنوع‌ترین، ارزان‌ترین و در عین حال شیک‌ترین پرده‌هایی است که می‌توان در اتاق نوجوانان دختر نصب کرد. پرده هازان پانچی در اندازه‌های استاندارد و آماده‌ی نصب موجود است. پرده هازان چاپی با طرح‌های دخترانه بسیار پرطرفدار شده اند. 
انواع طرح‌های پرده اتاق خواب پرطرفدار و پرفروش با سبک های متناسب با روحیه و سلیقه دختران با هر رده سنی را در اینجا به شما معرفی می کنیم:
●     پرده هازان اتاق خواب دخترانه، با طرح های سیندرلا، سفید برفی، مریدا، پرنسس یخی، عروسک های معروف و دیگر شخصیت‌های مورد علاقه دختربچه ها
●     پرده زبرا مخصوص اتاق خواب خردسالان با طرح و الگو های مخصوص اتاق خواب دختربچه ها
●     پرده زبرا چاپی ساده یا تک رنگ برای اتاق خواب دختران نوجوان
●     پرده شید عروسکی یا تک رنگ، مخصوص اتاق خواب کودکان و نوجوانان با هر رده ی سنی
●     پرده دو مکانیزم (دوبل یا شب و روز)، مناسب اتاق کودک دختر با رنگ ها و طرح های متنوع مخصوص رده های مختلف سنی

 

جدیدترین مدل های پرده دخترانه

جدیدترین مدل های پرده دخترانه

روزانه جدیدترین مدل های پرده اتاق خواب متناسب با روحیه دخترانه وارد بازار می‌شوند. همواره جدیدترین مدل پرده اتاق خواب کودک (مناسب هر بودجه و سلیقه) را می‌توانید به صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری در سایت و فروشگاه ویکی دکو مشاهده کنید.
از مدل های جدید پرده برای اتاق خواب می‌توان به پرده‌های هازان و دو مکانیسم مخصوص اتاق دختران کودک یا نوجوان اشاره کرد. این پرده ها هم نظر طراحی پرده هایی شیک و مدرن هستند، هم از لحاظ قابلیت کنترل نوردهی.
علاوه بر مدل هایی که پیشتر به آنها اشاره شد، روزانه مدلهای جدید پرده اتاق خواب دخترانه روانه بازار می‌شوند. همواره جدیدترین مدل پرده اتاق خواب دختران را می‌توانید به صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری در سایت و فروشگاه ویکی دکو مشاهده کنید.

 

قیمت پرده اتاق خواب دخترانه

قیمت پرده اتاق خواب دخترانه

قیمت پرده اتاق خواب دخترانه نیز مانند تمام محصولات دیگر به نوع پرده، جنس آن، تعداد لایه ها و ابزار و تزئینات لازم برای نصب پرده بستگی دارد.
ارزانترین پرده مناسب اتاق خواب دخترانه همان پرده شید بوده و گران ترین پرده هازان و دو مکانیزم است. پرده زبرا مخصوص اتاق دختران نیز از خوش قیمت ترین پرده هایی است که هم دارای طرح های متنوع بوده و هم متناسب با هر میزان بودجه است.
قیمت پرده های موجود در بازار از گران ترین تا ارزان ترین به ترتیب زیر است:
●       پرده حریر
●       پرده دو مکانیزم
●       پرده زبرا
●       پرده هازان (یا پرده کتان)
●       پرده شید
برای استعلام قیمت روز انواع مدل های پرده با طرح های دخترانه از طریق تلفن و مراجعه حضوری با فروشگاه ویکی دکو در ارتباط باشید.

 

بهترین پرده برای اتاق دخترانه کدام است؟

بهترین پرده برای اتاق دخترانه

بهترین پرده اتاق خواب دخترانه برای همگان یکسان نیست. برای آنکه هنگام خرید پرده بهترین انتخاب را داشته باشید لازم است مواردی را در نظر بگیرید؛ سبک طراحی و هارمونی دکور اتاق خواب و ابعاد اتاق، میزان بودجه ای که برای خرید پرده در نظر گرفته اید بعلاوه ی هزینه نصب پرده، امکان تعویض دکور یا خود پرده در آینده و از همه مهمتر سن و سلیقه فرزندان دختر یا پسر.
یکی از از فاکتورهای مهمی که باید هنگام انتخاب بهترین پرده برای اتاق خواب دخترانِ در حال رشد در نظر گرفته شود توجه به این واقعیت است که سلیقه ی ایشان ممکن است هر سال و هم زمان با بزرگ تر شدن بشدت تغییر کند. بنابراین یا باید پرده برای اتاق خواب دخترتان انتخاب کنید که مناسب رده‌های مختلف سنی باشد و یا بپذیرید که تقریباً هر ساله آن را تعویض کنید! در حالت اول بهترین انتخاب برای اتاق خواب دختران می تواند پرده هازان یا زبرا با طرح و رنگ‌های ساده باشد.

 

خرید پرده اتاق خواب دخترانه

خرید پرده اتاق خواب دخترانه

با وجود امکان سفارش آنلاین پرده دیگر لازم نیست حتماً به مراکز خرید پرده و پارچه مراجعه کنید. از مزیت های خرید پرده اتاق خواب دخترانه از سایت ویکی دکو نسبت به مراجعه حضوری به بازار این است که شما و فرزندانتان می توانید تمامی طرح و رنگ های پرده ها را در سایت مشاهده و مقایسه کنید در حالی که هنگام خرید حضوری پرده ممکن است نتوانید فرزندان خود را همراه داشته باشید، یا به دلیل محدودیت های زمانی و مکانی نتوانید تمام طرح ها را بررسی کنید.
سایت ویکی دکو امکان فروش اینترنتی پرده های مختلف از جمله پرده هایی که برای اتاق دختران به کار می‌رود را فراهم کرده و شما میتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی از هر نقطه ی کشور سفارش خرید پرده ثبت کنید.
به علاوه، امکان خرید پرده از طریق تلفنی و حضوری نیز در فروشگاه دکوراسیون داخلی ویکی دکو فراهم بوده و جهت مشاوره خرید بهترین پرده اتاق خواب دخترانه می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.
در نهایت، برخی از مزایای خرید پرده اتاق خواب از سایت ویکی دکو، به عنوان نمایندگی فروش انواع پرده مدرن در تهران به شرح زیر اند:
1.    به واسطه‌ی ارتباط مستقیم ویکی دکو با تولیدکنندگان و واردکنندگان، همچنین واردات مستقیم برخی کالاها، بسیاری از پرده‌های موجود در این فروشگاه با قیمت‌های ارزان‌تر ارائه می‌شوند.
2.    تمامی پارچه‌ها و ابزار و یراق پرده‌های ویکی دکو از محصولات با بهترین کیفیت برندهای نام آشنای ایرانی و خارجی تهیه می‌شوند. با این حال در کنار خصوصیات مثبت، خصوصیات منفی هر کالا نیز بیان می‌شود.
3.    تمام محصولات ویکی دکو، از جمله پرده‌های مخصوص اتاق دختران، دارای ضمانت نامه معتبر هستند. علاوه بر این، ویکی دکو دارای تیمی متعهد از کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی است که هم می‌توانید قبل از خرید پرده روی مشاوره‌ی ایشان حساب کنید و هم برای پشتیبانی‌های پس از فروش، از قبیل ارسال فوری، آموزش و نصب انواع پرده.
4.    شما مشتریان محترم از هر شهرستان کشورمان ایران، می‌توانید سفارش خرید جدید‌ترین پرده‌ها را ثبت کرده و پرده‌های خریداری شده را بسته به فاصله جغرافیایی حداکثر تا سه روز کاری دریافت کنید.
5.    مهم‌ترین وجه تمایز فروشگاه اینترنتی ویکی دکو آن است که تمامی عکس پرده‌های موجود در سایت توسط عکاس ویکی دکو عکس‌برداری شده و برای معرفی محصولات خود به عکس‌های تزئینی و تبلیغاتی زیبا و گمراه کننده اکتفا نمی‌کند. تصاویر واقعی و دستکاری نشده از پرده‌ها این امکان را فراهم می‌کند که شما مشتریان گرامی هنگام بررسی پرده‌ها دقیقاً بدانید چه چیزی و با چه کیفیتی خریداری می‌کنید. بعلاوه، در صورتی که نیاز داشته باشید تصاویر و اطلاعات بیشتری از پرده‌های مورد نظر خود در اختیار داشته باشید، همکاران ما از طریق واتس اپ در کنار شما خواهند بود.
6.    یک مزیت دیگر خرید پرده از فروشگاه ویکی دکو آن است که در صورت نیاز به اعزام کارشناس برای اندازه گیری، کارشناسان ما چند رنگ و مدل پرده همراه خود داشته تا شما عزیزان بهترین پرده‌ی مناسب دکوراسیون اتاق‌های خود را انتخاب نمائید.
برای اطلاع از آخرین مدل و قیمت پرده‌های مناسب اتاق دختران و پسران با ما تماس بگیرید.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 44 (4 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش پرده)پیام به بخش پاراوان

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 20:00 🕖

📞 شماره تماس09120434580

سوالات متداول پرده پارچه‌ای (حتما بخوانید)

پرده های پارچه از از جمله کتان، مخمل، ساتن و … به صورت عرض یا پهنا محاسبه میشوند.
پرده هایی چون دی کی و زبرا به صورت متر مربع محاسبه میشوند.

  • توجه داشته باشید چوب پرده، نصب، دوخت، سرب یا ساچمه، هزینه بخار، شرابه و گل میخ جداگانه
  • امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.

در ابتدا عکس، اندازه و مدلی که میخواهید را از طریق واتس اپ به کارشناسان ما ارسال کنید، سپس ما مراحل بعدی توسط کارشناس بررسی و مراحل بعدی را به صورت تخصصی به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

فروشگاه اینترنتی ویکی دکو دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که برای مشاهده میتوانید روی بنر زیر کلیک کنید، توجه داشته باشید که این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد.

نماد اعتماد الکترونیکی

پرده شما کمتر از 7 روز کاری آماده و برای شما ارسال خواهد شد.
اما اگر قصد دارید که زودتر پرده را تحویل بگیرید، این مورد را به کارشناسان ما اعلام کنید.

ارسال در تهران توسط تاکسی و پیک موتوری صورت میگیرد.
ارسال در دیگر شهر‌ها از طریق تاکسی و باربری صورت میگیرد.

برای اندازه گیری دو راه دارید:
1) خودتان اندازه گیری را انجام دهید: برای این کار کافی است که پهنا و ارتفاع پنجره را از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، سپس ما راهنمایی لازم را به شما اعلام میکنیم.
2) اندازه گیری را به ویکی دکو بسپارید (فقط مشتریان تهران): با هماهنگی قبلی یک کارشناس مجرب به همراه سمپل پرده به محل شما اعزام میکنیم.

برای نصب نیز دو راه دارید:
1) خودتان نصب کنید: برای نصب پرده، تنها کافی است با استفاده از پیچ و رولپلاک مناسب بست‌های پرده را به دیوار پیچ کنید .  شما برای نصب پرده زبرا متر، دریل و در صورت نیاز یک چهارپایه نیاز خواهید داشت، ابتدا با متر و مداد محل نصب بست پرده را علامت گذاری کنید، سپس با استفاده از دریل و پیچ گوشتی بست را به دیوار نصب کنید و در نهایت پرده را به دیوار متصل کنید
2) نصب را به ویکی دکو بسپارید (فقط در تهران): اگر به هر دلیل خودتان امکان نصب نداشته و ساکن شهر تهران هستید، با ویکی دکو تماس گرفته تا همکاران ما این کار را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت برای شما انجام دهند.

به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل پرده را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا ما از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنیم. همچنین مشتریان تهران میتوانند درخواست دهند که یک کارشناس، سمپل را برای شما آورند.