منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

ضمانت سلامت محصول

برگشت کالا در ویکی دکو

ویکی دکو به شما اطمینان می دهد که محصول خریداری شده با اصالت، در سلامت کامل و همراه با گارانتی به شما خوبان عرضه می شود.
از آنجا که معتقدیم فرایند فروش تنها دروازه ای به یک رابطه ی بلند مدت با شما مشتریان گرامی بوده و پشتیبانی و خدمات پس از فروش با کیفیت، راهی برای پیشرفت و فروش بیشتر است، تمامی محصولات فروشگاه ویکی دکو با تضمین سلامت، اصالت و گارانتی ارائه می شود. 


عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی

ضمانت کالا

درصورتی که پس از دریافت کالای خریداری شده- چه از طریق آنلاین و چه حضوری- متوجه شوید که اشتباهاً کالای دیگری برایتان ارسال شده است، کالای اصلی در اسرع وقت به شما تحویل داده خواهد شد. هزینه های اضافی ارسال و دریافت کالا کاملاً بر عهده ی ویکی دکو خواهد بود.
لازم به ذکر است که در این شرایط پلمپ محصول نباید شکسته، یا خود محصول استفاده شده باشد.

 

شرایط برگشت کالا در ویکی دکو

ضمانت محصولات

ویکی دکو به شما حق می دهد که تا سه روز کاری پس از خرید محصولات، اگر به هر دلیل نسبت به انتخاب و خرید آن کالا مردد یا پشیمان شده باشید طبق مفاد زیر کالای خریداری شده را تعویض یا به کلی مسترد کنید. 

شرایط تعویض کالا

  • پلمپ کالا شکسته نشده باشد. 
  • در صورت نداشتن پلمپ اولیه، از کالا استفاده نشده باشد.
  • هزینه های اضافی ارسال و دریافت کالا را بپذیرید.

شرایط پس گرفتن کالا

  • پلمپ کالا شکسته نشده باشد.
  • در صورت نداشتن پلمپ اولیه، از کالا استفاده نشده باشد.
  • هزینه های اضافی ارسال و دریافت کالا را بپذیرید.
  • کسر 10 درصد از قیمت کالا را بپذیرید.

 

ضمانت پارکت لمینت و کفپوش

پس از دریافت پارکت ها اگر دریافتید که پارکت اشتباه، دارای خرابی یا با رنگی متفاوت برایتان ارسال شده است، ویکی دکو ضمن قبول هزینه های اضافی ارسال، محصول را در اسرع وقت تعویض می کند. همچنین درصورتی که متراژ اضافه خریداری کرده و آن را باز نکرده باشید، پارکت اضافی پس گرفته می شود.

ضمانت انواع پرده

اگر پرده های خریداری شده دارای خرابی یا پارگی باشند، محصولِ دارای مشکل به سرعت با محصول تست شده تعویض و تحویل می شود. ضمناً تمامی پرده های موجود در فروشگاه ویکی دکو دارای سه سال ضمانت (برای ابزار و یراق) هستند.

ضمانت پاراوان و کاور رادیاتور

اگر پاراوان یا کاور رادیاتور دریافت شده دارای شکستگی یا خوردگی باشد، ویکی دکو ضمن قبول هزینه های اضافی ارسال و دریافت کالا، به سرعت پاراوان یا کاور سالم به شما تحویل خواهد داد.

ضمانت کاغذ دیواری و پوستر

ضمن تضمین ارائه کاغذ دیواری و پوستر با بهترین کیفیت، درصورتی که محصول تحویل داده شده دارای پارگی یا نقصان دیگری باشد، ویکی دکو با هزینه ی خود آن محصول را در کمترین زمان ممکن برای شما تعویض می کند.