منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کاغذ دیواری گل و گلدار

کاغذ دیواری گل دار (یا به قولی، کاغذ دیواری گلگلی) از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین کاغذ دیواری های موجود در بازار است. دلیل اقبال گسترده به این نوع از کاغذ دیواری در روح و روان ما نهفته است. درست است که ما طی یکی دو قرن اخیر، به طبیعت پشت کرده به کنج خانه ها و شهرها خزیده ایم، اما انسان از دل طبیعت زندگی یافته و در تمام تاریخ خود در بستر آن رشد یافته است. بنابراین آگاهانه یا ناخودآگاه همیشه دل با طبیعت داریم و تلاش می کنیم که جنبه هایی از طراوت، زیبایی و شکوه آن را در محل زندگی خود داشته باشیم و چه چیزی زیباتر و لطیف تر از گل ها می توان یافت!؟ 
کاغذ دیواری های گل دار از حیث طرح و رنگ مدل های فراوانی دارند. گل هایی که روی کاغذ دیواری گلدار کار می شوند هم می تواند تصاویر نزدیک به واقعیت گل ها باشد و هم طرح گل و برگ. از نظر رنگ هم کاغذ دیواری های گل دار تک رنگ و چند رنگ وجود دارند؛ در اولی یک رنگ زمینه و طرح هایی تکرار شونده از گل های گوناگون نقش می بندد اما در دومی گل ها با دو یا چند رنگ نزدیک به رنگ های طبیعی گل ها تصویر می شود.
اگر دوست دارید از کاغذ دیواری طرح گل استفاده کنید، خبر خوب این است که شاید بتوان ادعا کرد که زیبایی و تنوع در مدل های مختلف کاغذ دیواری گل دار تقریباً به همان اندازه ی تنوع گل های موجود در طبیعت است! از طرح های گل ریز گرفته تا گل های بسیار درشت، از گل های واقعی با رنگ های طبیعی تا طرح های فانتزی از گل های مختلف، ده ها و صدها مدل مختلف وجود دارند. البته نباید نگران باشید که ممکن است ان تنوع شما را سردرگم کند، چرا که راه هایی هست که به بهترین انتخاب کاغذ دیواری گلدار برسید. با ما همراه باشید.

 

انواع مدل جدید کاغذ دیواری گلدار یا گل گلی

انواع مدل جدید کاغذ دیواری گلدار یا گل گلی

کاغذ دیواری های گل دار یا گل گلی از قدیمی ترین و پر استفاده ترین کاغذ دیواری های موجود است. اما  تولید کنندگان کاغذ دیواری همیشه بخشی از آلبوم های خود را به انواع کاغذ دیواری گلدار جدید یا سنتی اختصاص می‌دهند. بنابراین همواره مدل های جدید با طراحی های شیک و مدرن از کاغذ دیواری  با طرح گل به بازار ارائه می شود.
گستردگی و تنوع در مدل، رنگ و طرح در کاغذ دیواری های گلدار در حدی است که می‌تواند طیف وسیعی از نیازهای بصری و کاربردی شما را برطرف سازد. با استفاده از کاغذ دیواری های گل گلی هم می‌شود فضای رسمی ایجاد کرد هم فضاهای صمیمی یا حتی رمانتیک. از طرفی، برای هر فضا با کاربری های مختلف می توان از کاغذ دیواری های گلدار مناسب استفاده کرد. از اتاق خواب کودکان و دختران گرفته تا سالن های آرایشگاه یا رستوران.

 

کاغذ دیواری گلدار ریز و درشت، صورتی، بنفش و … برای پذیرایی و اتاق

کاغذ دیواری گلدار ریز و درشت، صورتی، بنفش و … برای پذیرایی و اتاق

کاغذ دیواری گلدار انتخاب اول برخی از مشتریان است، اما کم نیستند افرادی که به دلایل مختلف به سمت انتخاب و خرید کاغذ دیواری گلدار هدایت  می شوند. جذابیت ذاتی گل ها، زیبایی کاغذ دیواری های گلدار و سبک دکوراسیون موجود با عناصری مانند پرده، قالی و مبلمان از دلایل اصلی انتخاب کاغذ دیواری های طرح گل  است.
بسته به اینکه می خواهید سالن پذیرایی، نشیمن یا اتاق خوابتان چه حال و هوایی داشته باشد انتخاب نوعی از طرح گل و رنگ آن در انتخاب کاغذ دیواری گلدار اولویت پیدا می کند. ده ها ترکیب ممکن از کاغذ دیواری گل درشت، گل ریز، الگوهای تکراری یا غیر تکراری هماهنگ با سایر لوازم می توان بدست آورد که هر یک حسی خاص و زیبایی های خود را دارا هستند. در ادامه به برخی از این ترکیب ها اشاره می کنیم.
اگر مبلمان تک رنگ دارید نصب یک کاغذ دیواری گل دار با رنگ‌ های شاد و گل های متنوع که رنگ مبلمان شما هم در آن وجود داشته باشد ترکیبی شاد، چشم نواز و هماهنگ برای نشیمن ایجاد می کند.
نصب کاغذ دیواری های گلدار با طرح های کلاسیک و رنگ های زرد طلایی برای پذیرایی که در آن از مبل های سلطنتی یا مصری استفاده می کنید فضای پذیرایی را مجلل تر و با شکوه تر می کند.
کاغذ دیواری های گل داری که در آنها رنگ بنفش بکار رفته است می تواند به سالن پذیرایی جلوه ای لاکچری ببخشد. 
انتخاب کاغذ دیواری گلدار با گل های ریز و رنگ هایی همچون صورتی می تواند مناسب اتاق خواب دختران جوان باشد.
 استفاده از کاغذ دیواری های گلدار با زمینه تیره و گلهای درشت و رنگهای طبیعی حال و هوایی لوکس تر به فضاهای شلوغ و مجلل می بخشد.
آذین دیوار اتاق خواب با کاغذ دیواری گل گلی با زمینه ی روشن و گل های متنوع با رنگ های شاد می تواند برای اتاق نو عروسان جذاب باشد.
کاغذ دیواری گل دار که در آن رنگ های صورتی غالب باشد یا کاغذ دیواری با طرح آبرنگی گل های آن انتخاب مناسبی برای دختربچه هاست.
علاوه بر اینها، ترکیب کاغذ دیواری های گل دار با کاغذ دیواری های ساده و تک رنگ نیز خود می تواند انتخاب های جذابی پیش روی شما بگذارد.
انتخاب های بسیار بیشتری وجود دارد که نمی توان تمام آن ها را فهرست کرد اما شما عزیزان همواره می توانید حضوری یا تلفنی، از تجربه و ذوق کارشناسان ما در ویکی دکو استفاده کنید.

 

بهترین کاغذ دیواری گلدار

بهترین کاغذ دیواری گلدار

بهترین کاغذ دیواری گلدار برای خرید، همان است که  با دکوراسیون و سلیقه شما هماهنگ بوده و احساسی رضایت بخش از بودن در محیط به شما القاء کند. بنابراین کافی است به احساسات خود اعتماد کنید، قید و بندها را از ذهن و ذوق خود بردارید و با دیدن و بررسی آلبوم کاغذ دیواری های گلدار موجود در ویکی دکو آنها را روی دیوار تصور کنید. مطمئن باشید به راحتی بهترین کاغذ دیواری گل دار را انتخاب خواهید کرد.
برای هر گونه مشاوره در طراحی و اجرای کاغذ دیواری هم می توانید روی تجربه ی ما حساب باز کنید.
خرید و قیمت کاغذ دیواری گلدار
خرید اینترنتی کاغذ دیواری گل دار بسیار کار راحتی است. با این حال به دو روش دیگر می توانید اقدام به خرید کاغذ دیواری گلدار فرمائید؛  مراجعه به محل فروشگاه، بررسی و خرید حضوری کاغذ دیواری، سفارش خرید تلفنی و واتس اپی یا خرید اینترنتی کاغذ دیواری گلدار. 
آدرس فروشگاه ویکی دکو برای مراجعه حضوری:
تهران - دروازه شمیران - خیابان ابن سینا - روبروی مترو - پلاک 22تهران - دروازه شمیران - خیابان ابن سینا - روبروی مترو - پلاک 22
در صورت تمایل به خرید اینترنتی کاغذ دیواری گل دار، تلفن های ویکی دکو نیز برای ارائه هرگونه مشاوره خرید در دسترس هستند.
خوب است بدانید که پس از خرید اینترنتی یا تلفنی، کاغذ دیواری شما یک روزه در تهران و معمولاً حداکثر سه روزه در شهرستان ارسال و تحویل می شود.

 

قیمت کاغذ دیواری گل دار

قیمت کاغذ دیواری گل دار

قیمت کاغذ دیواری های گل داری یا گلگلی نیز همچون سبک های دیگر کاغذ دیواری بر اساس فاکتورهایی همچون جنس کاغذ دیواری، پیچیدگی و رنگ های بکار رفته و نیز برند تولیدکننده تعیین می شود. کاغذ دیواری های گل دار ایرانی ارزانترین، چینی ها متوسط و اروپایی ها گران قیمت ترین کاغذ دیواری هستند. متاسفانه کیفیت پایین کاغذ دیواری های تولید داخل ایران در حدی ست که برخی از کارشناسان نصب کاغذ دیواری نیز یا اصلا آن را نصب نمی کنند یا با اکراه نصب می کنند. برندهای چینی کاغذ دیواری های گلدار کیفیت مطلوبی داشته و از پرفروش ترین ها هستند. درواقع، چین در زمینه تولید کاغذ دیواری با کیفیت موفق عمل کرده است.  اغلب برندهای اروپایی کاغذ دیواری های گل دار هم کیفیت عالی را با قیمت بالاتر ارائه می کنند.
از نظر متراژ نیز تمام کاغذ دیواری ها رولی محاسبه می شوند. هر رول تقریباً 5 متر مربع را پوشش می دهد.
توجه داشته باشید که کارشناسان ویکی دکو همواره آمادگی دارند بروزترین قیمت ها را به اطلاع شما عزیزان برسانند. تنها کافی است از طریق تلفن یا واتس اپ با ما تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که هزینه ی ارسال و نصب کاغذ دیواری نیز جداگانه محاسبه می شود.

 

عکس کاغذ دیواری گلدار

عکس کاغذ دیواری گلدار

هنگام خرید کاغذ دیواری گل دار، یا هر نو دیگر، مقایسه و بررسی دقیق مدل های مختلف کاغذ دیواری و بدست آوردن تصور نزدیک به واقعیت، حق شما خوبان است. یکی از نقاط قوت فروشگاه اینترنتی ویکی دکو بهره مندی از عکاسان حرفه ای برای ارائه ی عکس های واقعی از کاغذ دیواری گلدار یا هر محصول دیگر در سایت است. ما برای معرفی محصولات خود تنها به تصاویر تزئینی و تبلیغاتی - که همگی زیبا و چشم فریب به نظر می رسند - بسنده نمی کنیم. بلکه تمام مدل های موجود در سایت ویکی دکو دارای عکس های واقعی و دستکاری نشده از کاغذ دیواری ها هستند تا شما عزیزان مناسب ترین طرح و جنس را انتخاب کرده و دقیقا بدانید چه چیزی خریداری می کنید.
بعلاوه، در صورت نیاز به بررسی دقیق تر و مشاهده ی عکس های بیشتر از کاغذ دیواری های مورد نظرتان، کافی است با همکاران ما تماس گرفته تا از طریق واتس اپ عکس های بیشتری برای شما ارسال کنند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

🆕 برای دریافت جدید ترین مدل‌ها، از طریق واتس‌اَپ به ما پیام دهید. 🆕

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

شماره تماس09397606617