منو
Your Cart

پرده زبرا ارزان قیمت

در این صفحه می‌توانید به مشاهده‌ی پرده های زبرای ارزان قیمت بپردازید، محصولاتی که در زیر مشاهده میکنید، همگی از کیفیت بسیار عالی ترکیه‌ای که قیمت آن هم طراز پرده های تولید ایران می‌باشند.

نحوه سفارش و پرداخت پرده زبرا ارزان: شما به سه صورت حضوری، تلفنی و آنلاین می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. برای دریافت مشاوره با فروشگاه تماس بگیرید.

نحوه نصب پرده زبرا: برای نصب پرده زبرا شما به یک دریل نیاز خواهید داشت، چنانچه خودتان به هر دلیلی قادر به اندازه گیری نمی‌باشید، با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان خبره‌ی ما این کار را انجام بدهند.

 

 

ارزان ترین پرده زبرا

ارزان ترین پرده زبرا

پرده زبرا بر اساس مولفه‌هایی چون طرح، چاپ، جنس پرده و ... قیمت گزاری میشوند، محصولاتی که در بالا مشاهده می‌کنید، جزو ارزان‌ترین پرده‌ها می‌باشند، معمولا پرده‌هایی که طرح ساده دارند، جزو ارزان ترین پرده زبرا قرار میگیرند.

جنس پرده‌هایی که در بالا مشاهده می‌کنید، جنس ترک می‌باشد که قیمت آن هم تراز قیمت پرده‌های زبرای ایرانی می‌باشد.

برای مشاهده‌ی قیمت پرده زبرا کلیک کنید

پرده زبرا شامل دو لایه است که شما با استفاده از زنجیر کنترل میتوانید نور وارد شده به محیط را به راحتی کنترل کنید. این پرده در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی ساخته می‌شود.

یکی از متداول ترین سوالات در مورد پرده زبرا، شستشوی آن است که به راحتی می‌توانید این محصول را از دیوار بکنید و با آب و کف بدون هیچگون نگرانی بشویید.

 

 

خصوصیات پرده زبرای ارزان

خصوصیات پرده زبرای ارزان

پرده‌ زبراهایی که روی سطح آن گلدوزی شده و یا در آن طرح‌ چاپ شده، از قیمت بالاتری نسبت به پرده‌های ارزان ساده و بدون طرح می‌باشد، پرده‌هایی که در این فروشگاه به فروش می‌رسد، از دوام و مقاومت بالایی برخوردار هستند، پرده‌های زبرا از رنگ‌های متنوعی ساخته شده‌اند، که بسته به سلیقه‌ی خود می‌توانید تمامی رنگ‌ها را مشاهده و در نهایت انتخاب کنید.

 

 

نحوه تولید پرده زبرای ارزان

نحوه تولید پرده زبرای ارزان

پس از اینکه شما سفارش خود را ثبت کردید، اندازه‌ی سفارش شما به دست ساخت می‌رود، زمان آماده سازی پرده زبرا حدودا یک تا نهایتا چهار روز کاری زمان می‌برد. پرده‌های زبرا عموما یا کاملا در ایران تولید می‌شوند یا اینکه اجزای آن از ترکیه به ایران وارد می‌شود. لازم به ذکر است که قیمت تمام شده‌ی پرده‌ی ترکیه‌ای و ایرانی تقریبا مساوی است و به این دلیل ما با تولید کنندگان ارزان ترکیه‌ای همکاری می‌کنیم.

 

 

مراحل آماده سازی پرده زبرا در کارخانه زبرا

مراحل آماده سازی پرده زبرا در کارخانه زبرا

پرده زبرا هایی که در فروشگاه ویکی دکو به فروش می‌رسد از ترکیه‌ای می‌باشد، جنس پارچه و گیربکسی پرده زبرا از ترکیه به ایران وارد می‌شود، پس از ثبت سفارش، اندازه‌ی دلخواه شما در کارخانه زبرا بریده می‌شود و به گیربکس نصب می‌شود. این فرآیند معمولا یک تا چهار روز کاری زمان خواهد برد، بعد از آماده سازی پرده‌ی شما، این محصول مستقیما از کارخانه زبرا به دست شما خواهد رسید. پرده زبرا بر اساس قیمت متر مربع محاسبه می‌شود، شما به سه صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید

نمايش 1 تا 12 از 35 (3 صفحه)