منو
Your Cart

پرده شید

پرده‌هایی که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید از نوع پرده‌ی شید می‌باشند.

نحوه اندازه‌گیری پرده شید: اگر خودتان قادر به اندازه گیری مقدار پرده‌ی لازم نیستید، می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا کار اندازه‌گیری توسط همکاران ما انجام شود.

نحوه نصب پرده شید: بعد از سفارش و آماده سازی نحوه نصب پرده شید بسیار راحت است، فقط کافی است که بست پرده را به دیوار متصل کنید. اگر به هر دلیل نمی‌توانید خودتان نصب کنید کافی‌ست با همکاران ما تماس حاصل فرموده تا همکاران ما در اسرع وقت این کار را انجام دهند.

 

قیمت شید آشپزخانه

قیمت شید آشپزخانه

پرده شید رول از موادی همانند پنبه، کتان ، پلی استر و PVC ساخته شده است، نام پرده شید از کلمه‌ی انگلیسی(Shade) که به معنای سایه است، انتخاب شده است. پرده شید در دامنه رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود،همچنین امکان چاپ طرح دلخواه شما روی پرده شید رول امکان پذیر می‌باشد. قیمت پرده شید بر حسب مساحت محاسبه می‌شود. پارچه ی این پرده ها بطور معمول تولید کشور ترکیه و چین است. پرده شید در میان پرده زبرا و دبل از قیمت ارزان تری برخوردار می‌باشد، البته مدل‌های چاپی شید رول و مدلهای  Black Outاز قیمت بالاتری نسبت به شید ساده برخوردارند.

 

مدل پرده شید رول

مدل پرده شید رول

همانطور که گفته شد پرده شید پرده ای ساده است که در رنگ‌های متنوعی تولید میشود که در این صفحه می‌توانید آنها را مشاهده کنید، شما این پرده را می‌توانید برای آشپزخانه، اتاق خواب، اداره‌ها و ... استفاده کنید. شما می‌توانید با استفاده از زنجیری که برای کنترل طراحی شده، مقدار نور وارد شده به محیط را تنظیم کنید. همچنین امکان چاپ طرح دلخواه شما بر روی پرده شید رول امکانپذیر است. برای دریافت راهنمایی در مورد طرح چاپی با فروشگاه تماس بگیرید.
بطور کلی این پرده ها به دو دسته تقسیم میشوند:
1-پرده شبد ساده   2-پرده شید Black Out

 

پرده شید ساده:

پرده شید ساده

پارچه ی استفاده شده برای این پرده از کتان و پلی استر تولید شده است. این نوع پارچه از قیمت کمتری نسبت به سری Black out برخوردار است . شیدهای ساده ای که دارای رنگهای روشن هستند تا 80% از عبور نور جلوگیری میکنند.

 

پرده شید Black Out:

این سری از پرده های شید از همان مواد شید ساده تولید میشوند با این تفاوت که پشت پارچه دارای یک لایه ی نازک از PVC یا فوم است. این لایه که قابلیت Anti UV دارد این امکان را فراهم میکند تا 100% از عبور نور جلوگیری شود.

شما پرده شید را به سه طریق آنلاین، تلفنی و اینترنتی می‌توانید از فروشگاه ویکی دکو خریداری نمایید. برای خرید آنلاین ابتدا صفحه‌ی مدل مورد نظر خود را باز کنید سپس عرض و ارتفاع پرده‌ی مورد نظر خود را وارد کنید و پس ازآن بر دکمه‌ی افزودن به سبد خرید را کلیک کنید. برای خرید تلفنی ابتدا، مدل مورد نظر را انتخاب کنید و با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما سفارش شما را ثبت کنند. پس از تکمیل سفارش، پرده شید رول در بازه‌ی زمانی دو تا هفت روز کاری، آماده و ارسال می‌شود.

 

آماده سازی پرده شید رول

آماده سازی پرده شید و رول

پرده شید محصولی ساده است که آماده سازی آن تنها چند روز زمان خواهد برد، پس از آماده سازی پرده شید، محصول شما در تهران از طریق پیک و شهرستانها بوسیله ی باربری ارسال خواهد شد. همچنین شما می‌توانید پرده شید را به صورت حضوری از درب فروشگاه دریافت نمایید، برای مشاهده‌ی آدرس به بخش تماس با ما مراجعه کنید. پس از دریافت، شما این پرده را با استفاده از یک دریل به راحتی می‌توانید به دیوار یا سقف متصل کنید، اگر به هر دلیل قادر به نصب پرده شید نیستید، کارشناسان ویکی دکو قادربه نصب شید رول برای شما عزیزان می‌باشند.

 

#رضایت مشتری: پرده شید

برخی از نمونه کار‌های انجام شده‌ی محصول پرده شید را در ویکی دکو مشاهده فرمایید، همچنین پس از انجام پروژه پرده شید توسط ویکی دکو، می‌توانید از کار انجام شده عکاسی کنید تا ما آن را در این بخش به اشتراک بگزاریم.

نمايش 1 تا 12 از 53 (5 صفحه)