منو
Your Cart

پرده شید

پرده‌هایی که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید از نوع پرده‌ی شید می‌باشند.
در مورد پرده شید نیاز به پشتیبانی دارید؟ با شماره‌ی 02177527562  تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش پرده شید به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد!

نحوه اندازه‌گیری پرده شید: اگر خودتان قادر به اندازه گیری مقدار پرده‌ی لازم نیستید، می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا کار اندازه‌گیری توسط همکاران ما انجام شود. 

  • نحوه سفارش و پرداخت پرده شید: برای سفارش و راهنمایی در مورد پرده شید، شما می‌توانید به صورت تلفنی و با استفاده از شماره‌ تماس 02177527562، یا به صورت حضوری سفارش خود را ثبت و سپس پرداخت کنید.
  • ارسال محصول پرده شید: ارسال و آماده سازی پرده شید بین 1 تا 7 روز زمان خواهد برد.
  • نحوه نصب پرده شید: بعد از سفارش و آماده سازی نحوه نصب پرده شید بسیار راحت است، فقط کافی است که بست پرده را به دیوار متصل کنید. اگر به هر دلیل نمی‌توانید خودتان نصب کنید کافی‌ست با همکاران ما تماس حاصل فرموده تا همکاران ما در اسرع وقت این کار را انجام دهند.
تفاوت شید و زبرا و دبل را نیز ببینید!
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)

قیمت پرده شید ساده

قیمت پرده شید

پرده شید از موادی همانند پنبه، کتان و پارچه ساخته شده است، پرده شید از کلمه‌ی انگلیسی که معنای آن سایه است، به کار برده می‌شود. پرده شید از دامنه رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود،همچنین امکان چاپ طرح دلخواه شما روی پرده شید امکان پذیر می‌باشد. قیمت پرده شید بر حسب متر مربع محاسبه می‌شود. جنس پارچه‌ی شید از کشور ترکیه وارد ایران می‌شود. برای دریافت قیمت پرده شید با فروشگاه ماهون تماس بگیرید.

 

خرید پرده شید

خرید پرده شید

شما پرده شید را به سه صورت آنلاین، تلفنی و اینترنتی می‌توانید از فروشگاه ماهون خریداری نمایید. برای خرید آنلاین ابتدا صفحه‌ی مدل مورد نظر خود را باز کنید سپس عرض و ارتفاع پرده‌ی مورد نظر خود را وارد کنید سپس دکمه‌ی افزودن به سبد خرید را بزنید. برای خرید تلفنی ابتدا، مدل مورد نظر را انتخاب کنید و با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما سفارش شما را ثبت کنند. پس از تکمیل سفارش، پرده شید در بازه‌ی زمانی دو تا هفت روز کاری، آماده و ارسال می‌شود.