منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کاغذ دیواری چینی

کاغذ دیواری چینی

کاغذ دیواری چینی، همچون سایر کالاهای تولید کشور چین، بخش بزرگی از بازار کاغذ دیواری در ایران را به خود اختصاص داده اند. مانند هر محصول دیگر، انواع کاغذ دیواری‌های چینی کیفیت‌های متفاوتی دارند. برخی از بهترین کاغذ دیواری های موجود در بازار اساساً چینی هستند. درست یا غلط، در تصور عمومی استفاده از صفت چینی برای کالاهای مختلف، محصولاتی با کیفیت پایین را تداعی می‌کند. اما این تصور الزاماً برای کاغذ دیواری تولید چین (که به نوعی خود مخترع آن بوده اند!) درست نبوده و در میان انواع مدل‌ها و برندهای کاغذ دیواری که عبارت made in china روی آنها حک شده است، بی‌شمار محصول باکیفیت و در عین حال خوش قیمت پیدا می‌شود. کاغذ دیواری قابل شست و شو، کاغذ دیواری وینیل ضد خش و کاغذ دیواری‌هایی با ویژگی‌های مثبت دیگر مانند اینها که خیلی از فروشندگان روی آنها مانور می‌دهند چینی هستند.در حال حاضر، چین با لقب کارخانه‌ی دنیا از مرحله‌ای که تنها کپی کار باشد گذشته و تولید صدها کالای درجه یک چینی (تحت لیسانس یا اصیل) در بازار این را ثابت می‌کند، از مریخ نوردی با نیروی محرک یونی تا کاغذ دیواری‌های ضد آب و نانو!
حال، برای خرید و انتخاب بهترین کاغذ دیواری، لازم است پیش از هر چیز هرگونه پیش داوری در مورد کیفیت کاغذ دیواری‌های چینی را کنار گذاشته و بر اساس واقعیات موجود تصمیم گرفت. در واقع، مانند سایر کالاها، سه دسته از کاغذ دیواری تولید شده در کشور چین در بازار ایران به فروش می رسد که با هم تفاوت‌ هایی داشته و نمی‌توان در مورد همه‌ی آنها یکسان قضاوت کرد:

  1. کاغذ دیواری با برندهای اروپایی، آمریکایی یا حتی آسیایی که تحت لیسانس آن برند اما در کشور چین تولید می‌شوند.
  2. کاغذ دیواری‌های تولیدی برندهای چینی،
  3. و در نهایت، کاغذ دیواری‌هایی که یا هیچ برند خاصی نداشته و یا دارای کپی‌های ناشیانه از برندهای مطرح اروپایی هستند.

دسته‌ی اول کاغذ دیواری‌های چینی با طراحی برندهای اروپایی و نیروی کار چینی تولید می‌شود. لذا فرآیندهای کنترل کیفیت در مورد این محصولات اجرا و کیفیتی مرغوب به بازار عرضه می‌شود تا برند اصلی را بدنام نکند. شبیه آنچه در گوشی‌های آیفون یا سامسونگ می‌بینیم.
در مورد دسته دوم نیز باید گفت که چندین برند چینی قدیمی وجود دارند که کاغذ دیواری‌ هایی با کیفیت و قیمت متنوع تولید می‌کردند. از طرفی، با توجه به جمعیت بیش از یک میلیاردی چین و نیاز فراوان به واحدهای مسکونی، کاغذ دیواری یک محصول پرمصرف در چین به حساب آمده و همین باعث بهبود کیفیت کاغذ دیواری چینی شده است. حتما شنیده‌اید که کار نیکو کردن از پر کردن است!
بهتر است بدانید که اختلاف قیمت فاحش و نامعقول بین کاغذ دیواری‌های اروپایی و چینی در کنار کیفیت مطلوب کاغذ دیواری چینی باعث شده است که نزدیک به صد درصد کاغذ دیواری‌های موجود در بازار ایران تولید چین باشند، چه از دسته‌ی اول و چه از دسته‌ی دوم. 
صد البته که هنوز هم کارگاه‌هایی در چین وجود دارد که هرکس می تواند هر کالایی را به آنها سفارش داده و به سرعت کپی بی کیفیت و خیلی ارزان قیمتی از کالای اصلی را تحویل بگیرد (دسته سوم). این در خصوص کاغذ دیواری نیز صادق است. اما این نوع کاغذ دیواری ها اغلب قابل شناسایی بوده و فروشگاهی همچون ویکی دکو دست کم برای حفظ اعتبار خود، به هیچ وجه این دسته کاغذ دیواری‌ها را نمی‌فروشد.
توجه داشته باشید که آنچه در خصوص کاغذ دیواری چینی مطرح شد بر اساس تجربه و تخصص همکاران ما در ویکی دکو و تنها در مورد کالای کاغذ دیواری است. این می‌تواند در مورد سایر کالاهای چینی دیگر درست یا غلط باشد.
با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان با اعتماد بیشتری نسبت به خرید کاغذ دیواری چینی اقدام کرد. در مورد کاغذ دیواری‌های موجود در سایت ویکی دکو نیز اطمینان می‌دهیم که تمامی مدل‌ها از اجناس با کیفیت (اروپایی یا چینی) و با گارانتی معتبر به شما ارائه می‌شود.

 

بهترین کاغذ دیواری چینی

بهترین کاغذ دیواری چینی

بهترین کاغذ دیواری چینی مدل‌هایی هستند که به طور کلی دارای خواصی همچون دوام بالا، نگهداری راحت، قیمت مناسب و طرح و رنگ های هماهنگ با محل نصب داشته باشند. در میان مدل های متنوع کاغذ دیواری چینی مواردی زیادی وجود دارند که بیشترین خصوصیات مثبت را در خود دارند. کاغذ دیواری چینی ضد آب، ضد لک، قابل شستشو، ضد خش و پارگی و … با اجناس مختلف بافت دار، بدون بافت یا وینیل از این قبیل هستند.
از میان مدل‌های مختلف برندهایی همچون شانزلیزه (Shanzelize)، آماتری (Ama three)، آی دی (ID)، بی دبلیو (BW) یا بُو (Bow) می‌توان بهترین کاغذ دیواری‌های چینی را انتخاب کرد که دارای بهترین و مناسب ترین ویژگیهای لازم باشد.
یک مزیت کاغذ دیواری های چینی که آنها را بهترین انتخاب می‌کند، ارائه کیفیت مرغوب در کنار قیمت مناسب و به صرفه نسبت به قیمت کاغذ دیواری‌های خارجی و ایرانی است. البته اکثر کاغذ دیواری‌های ایرانی ارزانتر هستند اما متاسفانه از نظر کیفیت به صرفه محسوب نمی‌شوند.
کاغذ دیواری چینی درجه یک و قابل شستشو
از کاغذ دیواری‌های درجه یک چینی که کاملا قابل شستشو هستند را می‌توان کاغذ دیواری وینیل یا کاغذ دیواری بدون بافت با روکش وینیل را نام برد. نوعی از کاغذ دیواری وینیل چینی وجود دارد که در آن از پوشش پی وی سی (وینیل) جامد استفاده شده است که آن را نه تنها در مقابل آب و شست و شو بسیار مقاوم می‌کند که در مقابل ضربه و خش نیز دوام بسیار بالایی دارد. کاغذ دیواری های درجه یک بدون بافت (یا Non-woven) و تولید چین نیز وجود دارند که نه تنها شکل و ابعاد خود را در مقابل آب از دست نمی‌دهند، بلکه قابلیت نصب دوباره نیز دارند.
بهتر است یادآوری کنیم که وقتی از ضد آب بودن و قابلیت شستشوی کاغذ دیواری صحبت می‌شود، منظور آن نیست که می‌توان شیلنگ آب را روی کاغذ دیواری باز کرد! در واقع، تقریبا هیچ کاغذ دیواری ای وجود ندارد که بتوان مستقیما روی آن آب ریخت. قابلیت شستشو در برخی مدل‌ها به معنی امکان استفاده از دستمال نمدار و در کاغذ دیواری درجه یک خارجی به معنی شست‌وشو با دستمال خیس و کمی کف است.

 

خرید و قیمت کاغذ دیواری چینی

خرید و قیمت کاغذ دیواری چینی

برای خرید کاغذ دیواری های چینی،  زحمت زیادی لازم ندارید! چرا که اغلب قریب به اتفاق کاغذ دیواری‌های موجود در بازار چینی هستند. تنها لازم است از مراکز معتبر فروش کاغذ دیواری، همچون ویکی دکو خرید کنید که علاوه بر تضمین کیفیت و گارانتی،  مطمئن باشید کاغذ دیواری چینی درجه یک خریداری می‌کنید.
برای خرید کاغذ دیواری‌های مختلف می توانید از طریق ثبت سفارش خرید اینترنتی در سایت ویکی دکو اقدام کرده و کاغذ دیواری خریداری شده را در محل نصب تحویل بگیرید. تنها کافی است پس از مشاهده و بررسی انواع کاغذ دیواری های موجود در سایت ویکی دکو، مدل هایی را دوست دارید و با دکوراسیون و فضای خانه یا محل کار شما هماهنگی دارند انتخاب و سفارش خرید ثبت کنید.
امکان خرید حضوری و تلفنی هر نوع کاغذ دیواری نیز وجود دارد. ضمناً در صورت نیاز به هرگونه مشاوره خرید کاغذ دیواری های مختلف، اطمینان از کیفیت یا تصمیم برای ترکیب های متناسب با مبلمان، پرده و سبک دکوراسیون مورد نظر خود، با همکاران ما در ویکی دکو تماس بگیرید.
قیمت کاغذ دیواری چینی را نمی‌توان الزاما پایین ترین و ارزانترین قیمت در نظر گرفت، چونکه بسیاری کاغذ دیواری ایرانی بی کیفیت ارزانتر از چینی در بازار وجود دارد. درست است که کاغذ دیواری‌های ارزان چینی زیادی وجود دارند اما بهتر است بگوییم قیمت کاغذ دیواری چینی، به صرفه ترین است. چرا که محصولات چینی کیفیت مناسب را با قیمت های ارزان و مناسب ارائه می‌کنند. به صورت رولی محاسبه می گردد. هر رول 5 متر مربع از دیوار را پوشش می دهد. برای آگاهی از قیمت روز هر نوع کاغذ دیواری نیز می توانید با ما تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که هزینه های ارسال و نصب کاغذ دیواری به صورت جداگانه محاسبه می شوند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 234 (20 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

🆕 برای دریافت جدید ترین مدل‌ها، از طریق واتس‌اَپ به ما پیام دهید. 🆕

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

شماره تماس09397606617