منو
Your Cart

کاور رادیاتور

 

   

  #نمونه کاور رادیاتور

  برخی از پروژ‌ه‌های انجام شده‌ی روشوفاژی را در فروشگاه ویکی دکو مشاهده کنید، نمونه کار‌های ارائه شده توسط ویکی دکو را می‌توانید به ما ارسال کنید تا ما آن را در این بخش به نمایش بگزاریم.

  نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

  کاور رادیاتور یا روشوفاژی محصولی دکوراتیو است که از طرفی رادیاتور و شوفاژها را پوشانده و از سویی جلوه‌ی بهتری به منزل می‌دهد. از جمله کاربردهای متفاوت دیگر این محصول، علاوه بر ایجاد نمایی مدرن، جلوگیری از تماس مستقیم و سوختن کودکان و کاهش صدای رادیاتور است. روشوفاژی هایی که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید در طرح‌ها و پنل‌های مختلفی ساخته شده‌اند که شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون و سلیقه‌ی شخصی خود هر یک از این محصولات را انتخاب کنید.

  • اندازه‌ی کاور رادیاتور‌ها: کاور رادیاتور‌ها در اندازه های 100، 120 و 140 موجود‌ند. همچنین ارتفاع استاندارد کاور رادیاتورها نیز 80 سانتیمتر است.
   امکان ساخت کاور رادیاتور در اندازه‌ی سفارشی برای شما عزیزان وجود دارد.
  • ارسال محصول: بعد از ثبت سفارش  کالا طی 7 الی 18 روز کاری برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.
  • نصب کاور رادیاتور: کاور رادیاتور به صورت قطعات سر هم نشده ارسال می‌شود، برای نصب کاور رادیاتور فقط به یک پیچ گوشتی چهار سو احتیاج خواهید داشت، برای مشاهده‌ی آموزش تصویری نصب کاور رادیاتور کلیک کنید.

   

   

  کاور شوفاژ ام دی اف

  کاور شوفاژ ام دی اف

  کاور رادیاتور‌هایی که در بالا مشاهده می‌کنید از ام دی اف ساخته شده‌اند، در قسمت بالای کاور رادیاتور، یک فضایی وجود دارد که می‌توانید از آن فضا برای چیدن قاب عکس و وسایل تزئینی استفاده نمایید. شما با استفاده از کاور شوفاژ می‌توانید نمای زیبایی به رادیاتور‌های قدیمی بدهید، لازم به ذکر است که کاور رادیاتور‌ها حرارت را عبور می‌دهد.  کاور رادیاتور در پنل‌های متنوعی طراحی شده‌اند که شما تمامی مدل‌ها را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

   

   

  نحوه اندازه گیری شوفاژ

  نحوه اندازه گیری شوفاژ

  برای اندازه گیری شوفاژ در ابتدا به یک متر احتیاج خواهید داشت. در ابتدا اندازه‌ی عرض شوفاژ و ارتقاع شوفاژ ( از بالای شوفاژ تا زمین) را اندازه بگیرید، سپس 5 سانتی متر به هرطرف شوفاژ و 10 سانتی‌متر به ارتفاع شوفاژ اضافه کنید و اندازه را به کارشناسان ما بدهید تا روشوفاژی را در اندازه‌ی دلخواه شما بسازند.
  کاور رادیاتور‌هایی که در فروشگاه ویکی دکو مشاهده می‌کنید در عرض 100، 120 و 140 و ارتفاع 80 سانتی‌متر ساخته می‌شوند.

   

   

  خرید کاور رادیاتور در ابعاد سفارشی

  خرید کاور رادیاتور

  چنانچه اندازه‌‌ی کاور رادیاتور‌های بالا مد نظر شما نیست، شما می‌توانید ابعاد دلخواهتان را به کارشناسان ما بدهید، تا کاور رادیاتور در ابعاد شما ساخته شود. زمان آماده سازی کاور رادیاتور 3 روز تا حداکثر یک هفته طول خواهد کشید.

   

   

  نحوه ارسال کاور شوفاژ به تهران و شهرستان

  نحوه ارسال کاور شوفاژ به تهران و شهرستان

  ارسال کاور رادیاتور در تهران: پس از آماده‌ سازی کاور شوفاژ، کارشناسان ما با شما جهت ارسال محصول توسط پیک هماهنگی لازم را انجام خواهند داد و با استفاده از تاکسی یا اسنپ، بار را ارسال خواهند کرد، شما نیز می‌توانید رو شوفاژی را در مغازه تحویل بگیرید، لازم به ذکر است که شما رو شوفاژی را فقط به صورت آنلاین و تلفنی می‌توانید سفارش بدهید.
  نکته: هزینه‌ی ارسال کالا به عهده‌ی مشتری می‌باشد.
  ارسال کاور رادیاتور به شهرستان: پس از آماده سازی محصول، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و محصول شما یه یکی از باربری‌ها تحویل داده می‌شود.

  مرکز فروش کاور رادیاتور در تهران و شهرستان

  کاور رادیاتور در فروشگاه ویکی دکو به صورت کلی و جزئی به فروش می‌رسد. علاوه بر این، فروشگاه ویکی دکو از سراسر کشور نمایندگی فروش کاور رادیاتور می‌پذیرد. لذا همکاران محترم در شهرستان‌ها می‌توانند برای دریافت نمایندگی فروش این محصول با ما در ارتباط باشند.

   

  کاربرد رو شوفاژی

  روشوفاژی به منزل شما یک نمای مدرن و زیبا می‌دهد، کاور رادیاتور در کنار زیبایی کاربردهای دیگری هم دارد، در زیر برخی از این کاربردهارا معرفی کرده‌ایم.

  محافظ شوفاژ کودک

  رو شوفاژی می‌تواند از دست زدن مستقیم کودک با رادیاتور داغ مراقبت کند، کاور رادیاتور  در ارتفاع 80 سانتی متر و عمق 17 سانتی متر ساخته می‌شود. شما کاور رادیاتور را می‌توانید در سه رنگ گردو، ونگه و سفید سفارش دهید. چنانچه نیاز به پشتیبانی دارید با فروشگاه تماس بگیرید.

  کاهش صدای شوفاژ

  با استفاده از کاور رادیاتور، صداهای اضافی رادیاتور کم خواهد شد، البته اگر شوفاژ صدای بسیار زیادی تولید می‌کند، بهتر است که هوای شوفاژ را بگیرید.

  کاور رادیاتور محصولی برای روکش شوفاژ

  کاور رادیاتور به شوفاژ قدیمی شما یک نمای جدید و مدرن می‌دهد، ما در ویکی دکو روشوفاژی  را با مدل‌های مختلف برای سلایق مختلف ارائه کرده‌ایم، چنانچه قصد دارید در اندازه‌ی سفارشی کاور رادیاتور شما را بسازیم با فروشگاه ویکی دکو تماس گرفته تا کارشناسان ما کاور را طبق اندازه‌ی دلخواه شما بسازند.

  محافظ شوفاژ؛ عبور حرارت

  کاور رادیاتور با جنس MDF ممبران، محافظ شوفاژ شما می‌باشد، این محصول با استفاده از فضای خالی بالای کاور و پنل، حرارت را به خوبی عبور می‌دهد،  پس نگرانی بابت جمع شدن گرما و گرم شدن خانه‌ی خود نداشته باشید.