منو
Your Cart

کاور رادیاتور

کاور رادیاتور یا روشوفاژی محصولی دکوراتیو است که از طرفی رادیاتور و شوفاژها را پوشانده و از سویی جلوه‌ی بهتری به منزل می‌دهد. از جمله کاربردهای متفاوت دیگر این محصول، علاوه بر ایجاد نمایی مدرن، جلوگیری از تماس مستقیم و سوختن کودکان و کاهش صدای رادیاتور است. روشوفاژی هایی که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید در طرح‌ها و پنل‌های مختلفی ساخته شده‌اند که شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون و سلیقه‌ی شخصی خود هر یک از این محصولات را انتخاب کنید.

نیاز به پشتیبانی دارید؟ با شماره‌ی 09213012168  تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد!
درحال حاضر، خرید و ثبت سفارش به صورت حضوری وجود ندارد.

هزینه‌ی ارسال و بسته بندی به عهده‌ی مشتری می‌باشد!

  • اندازه‌ی کاور رادیاتور‌ها: کاور رادیاتور‌ها در اندازه های 90، 110 و 140 موجود‌ند. همچنین ارتفاع استاندارد کاور رادیاتورها نیز 80 سانتیمتر است.
    امکان ساخت کاور رادیاتور در اندازه‌ی سفارشی برای شما عزیزان وجود دارد.
  • ارسال محصول: بعد از ثبت سفارش  کالا طی 3 الی 14 روز کاری برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.
  • نصب کاور رادیاتور: کاور رادیاتور به صورت قطعات سر هم نشده ارسال می‌شود، برای نصب کاور رادیاتور فقط به یک پیچ گوشتی چهار سو احتیاج خواهید داشت، برای مشاهده‌ی آموزش تصویری نصب کاور رادیاتور کلیک کنید!
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کاور شوفاژ ام دی اف

کاور شوفاژ ام دی اف

کاور رادیاتور‌هایی که در بالا مشاهده می‌کنید از ام دی اف ساخته شده‌اند، در قسمت بالای کاور رادیاتور، یک فضایی وجود دارد که می‌توانید از آن فضا برای چیدن قاب عکس و وسایل تزئینی استفاده نمایید! شما با استفاده از کاور شوفاژ می‌توانید نمای زیبایی به رادیاتور‌های قدیمی بدهید، لازم به ذکر است که کاور رادیاتور‌ها حرارت را عبور می‌دهد. 

خرید کاور رادیاتور در ابعاد سفارشی

خرید کاور رادیاتور

چنانچه اندازه‌‌ی کاور رادیاتور‌های بالا مد نظر شما نیست، شما می‌توانید ابعاد دلخواهتان را به کارشناسان ما بدهید، تا کاور رادیاتور در ابعاد شما ساخته شود. برای درخواست مشاوره با شماره‌ی 09213012168  تماس بگیرید. زمان آماده سازی کاور رادیاتور 3 روز تا حداکثر یک هفته طول خواهد کشید. برای اندازه گیری شوفاژ قسمت بعدی این متن را بخوانید!

نحوه اندازه گیری شوفاژ

نحوه اندازه گیری شوفاژ

برای اندازه گیری شوفاژ در ابتدا به یک متر احتیاج خواهید داشت! در ابتدا اندازه‌ی عرض شوفاژ و ارتقاع شوفاژ ( از بالای شوفاژ تا زمین) را اندازه بگیرید، سپس 5 سانتی متر به هرطرف شوفاژ و 10 سانتی‌متر به ارتفاع شوفاژ اضافه کنید و اندازه را به کارشناسان ما بدهید تا روشوفاژی را در اندازه‌ی دلخواه شما بسازند. 

کاور رادیاتور‌هایی که در فروشگاه ماهون مشاهده می‌کنید در عرض 90، 110 و 140 و ارتفاع 80 سانتی‌متر ساخته می‌شوند! 

نحوه ارسال کاور شوفاژ به تهران و شهرستان

نحوه ارسال کاور شوفاژ به تهران و شهرستان

ارسال کاور رادیاتور در تهران: پس از آماده‌ سازی کاور شوفاژ، کارشناسان ما با شما جهت ارسال محصول توسط پیک هماهنگی لازم را انجام خواهند داد.

نکته: هزینه‌ی ارسال کالا به عهده‌ی مشتری می‌باشد!

ارسال کاور رادیاتور به شهرستان: پس از آماده سازی محصول، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و محصول شما یه یکی از باربری‌ها تحویل داده می‌شود.   

مرکز فروش کاور رادیاتور در تهران و شهرستان

کاور رادیاتور در فروشگاه ماهون به صورت کلی و جزئی به فروش می‌رسد. علاوه بر این، ماهون از سراسر کشور نمایندگی فروش کاور رادیاتور می‌پذیرد. لذا همکاران محترم در شهرستان‌ها می‌توانند برای دریافت نمایندگی فروش این محصول با ما در ارتباط باشند. برای این منظور می‌توانید با شماره‌ی 09213012168 تماس بگیرید.