منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

گره چینی

محصول گره چینی شامل محصولات متنوعی می‌باشد که در رنگ‌ها و تنوع بسیار گوناگونی موجود می‌باشد. محصول گره چینی شامل محصولاتی چون: پنجره، پاراوان، درب، قاب آیینه، قفسه و ... می‌باشد.

برای خرید گره‌چینی با شماره‌ی 09355173899 تماس حاصل فرمایید. | ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10 الی 19

ارسال گره چینی: ارسال و آماده سازی گره چینی بین 2 تا 7 روز زمان خواهد برد.

 

انواع گره چینی

محصول گره چینی شامل محصولات متنوعی می‌باشد، به زودی در این قسمت دسته‌های جدید را برای شما خواهیم ساخت.

 

 

طرح خام گره چینی

گره چینی‌ها در ابتدا در طرحهای خام و بدون رنگ تولید می‌شوند! سپس در رنگ‌های مختلف رنگ آمیزی می‌شوند. تمامی مدل‌های بالا می‌توانند در ابتدا و بدون رنگ تولید می‌شوند، در صفحه‌ی هر محصول شما می‌توانید گره چینی را در طرح و رنگ خام سفارش دهید.

 

 

رنگ کردن گره چینی

گره چینی رنگی

گره چینی می‌تواند ساده ( رنگ نشده ) و یا در رنگ‌های مختلف رنگ شود. برای دریافت راهنمایی و ثبت سفارش در زنگ‌های مختلف با فروشگاه تماس بگیرید!

 

 

سفارش گره چینی در ابعاد دلخواه

شما گره چینی را می‌توانید در ابعاد دلخواه سفارش دهید. ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس با فروشگاه تماس بگیرید و اندازه‌ی سفارشیتان را به همراه مدل گره چینی ذکر کنید تا سفارش شما را ثبت کنیم. زمان آماده سازی گره چینی بستگی به تعداد آن دارد.

 

 

گره چینی ساده

گره چینی ساده

تمامی مدل‌های گره چینی را می‌توانید در این صفحه مشاهده نمایید. روش رسم و تولید گره چینی به صورت اشکال هندسی تکرار شونده است. در طراحی گره چینی هر چه طرح پر جزئیات تر باشد از ارزش بیشتری برخوردار می‌باشد.

 

 

قیمت گره چینی

قیمت گره چینی

برای دریافت قیمت به روز گره چینی، در ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس با فروشگاه تماس بگیرید و قیمت به روز محصول را دریافت نمایید. قیمت گره چینی بر اساس مولفه‌هایی مانند انداز‌ه‌ی محصول، رنگ محصول و ... بستگی دارد. ما همواره در فروشگاه ویکی دکو در تلاشیم که در کنار ارائه‌ی بهترین کیفیت، بهترین قیمت را به شما عزیزان ارائه دهیم. قیمت گره چینی هر مدل، در زیر آن ذکر شده است. توجه داشته باشید که هزینه ارسال آن به عهده‌ی مشتری می‌باشد. اگر در تهران سکونت دارید، بار را بسته به تعداد آن توسط پیک و یا وانت برای شما ارسال خواهیم کرد. در صورتی که در شهرستان سکونت دارید، گره چینی را با هماهنگی شما به یکی از باربری‌ها تحویل خواهیم داد.

 

 

خرید گره چینی

خرید گره چینی

شما به دو صورت آنلاین و تلفنی می‌توانید سفارش خود را به سرانجام برسانید. برای خرید آنلاین و اینترنتی در ابتدا صفحه‌ی مورد نظر گره چینی را باز کنید، سپس تعداد گره چینی مورد نظر خود را وارد کنید و گزینه‌ی افزودن به خرید را بزنید و در نهایت خرید خود را نهایی کنید. برای خرید تلفنی در ابندا مدل گره چینی را انتخاب کنید سچس با فروشگاه تماس بگیرید و مدل مورد نظر را ذکر کنید تا کارشناسان ما سفارش گره جینی را ثبت کنند. چنانچه نیاز به راهنمایی دارید با فروشگاه تماس بگیرید!

 

 

در مورد تاریخچه گره چینی بیشتر بدانید.

گره چینی چیست؟ به چینش تکه های چوب بشکل هندسی یا یکسری طرح‌های هندسی که روی مواد گوناگونی حک و یا برش میخورد گره چینی میگویند. محصول گره چینی از دیرباز از زمان باستان ایران، روسیه و حتی مصر مورد استفاده قرار میگرفته  است، این محصول در منازل و کاخ‌ها استفاده می‌شده است، این محصول در دوران پس از اسلام بسیار مورد استفاده قرار گرفته و به اوج کمال خود رسیده است، محصول گره چینی در مساجد و معماری‌ اسلامی نیز از دیر باز رواج داشته است و امروزه نیز مورداستفاده انواع دکوراسیون‌ها قرار میگیرد.