منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کاغذ دیواری زرد

کاغذ دیواری زرد رنگ و طیف های مختلف آن مانند رنگ های کاغذ دیواری زرد روشن، کاغذ دیواری لیمویی، کاغذ دیواری کرم، کاغذ دیواری نخودی و کاغذ دیواری زرد تیره را می توان از پرطرفدارترین و پرفروش ترین کاغذ دیواری ها به شمار آورد. همیشه کاغذ دیواری های کرم و لیمویی به تنهایی درصد بزرگی از فروش کاغذ دیواری را به خود اختصاص می دهند. طیف های مختلف از کاغذ دیواری های زرد در ترکیب با سایر رنگ ها وجود دارند که با هر سبک دکوراسیون و با اغلب وسائل و مبلمان می توانند ست شده و احساسات مختلفی به افراد القاء کنند. زرد رنگ خورشید و از رنگ های غالب طبیعت است، لذا با نصب کاغذ دیواری های طیف زرد می توان احساساتی همچون شادی، تحرک و اعتماد به نفس بالا در  محیط ایجاد کرد. طیف کاغذ دیواری های زرد نوردهی را اتاق های کوچک یا کم نور متعادل تر می کند. برخی از طیف های زرد همچون کاغذ دیواری کرم، فضای رسمی تری ایجاد می کنند.
زرد از رنگ های اصلی و گرم محسوب می شود. زرد نماد خوشبینی، شور و شوق، اصالت، شادی، اعتماد به نفس، خلاقیت، منطق و خرد است. زرد روشن نماد روشنایی و شادی است، زرد لیمویی بیانگر شور زندگی و زرد تیره نماد احتیاط و حسادت است . رنگ زرد باعث تحریک نیمکره ی چپ مغز شده و به حافظه و تصمیم گیری سریعتر کمک می کند (به همین دلایل تاکسی ها از رنگ زرد تیره استفاده می کنند). خوب است بدانید که اولین رنگی که نوزادان می بینند رنگ زرد است! روشن ترین رنگی که چشم انسان می تواند ببیند زرد روشن است. مکمل و متضاد زرد رنگ بفش (ارغوانی) است.
کاغذ دیواری های زرد فضا را شاد، درخشان و پویا می کنند، وجود طیف زرد در دکوراسیون داخلی به سرعت نظر انسان را به خود جلب کرده و احساسات را برانگیخه می کند. البته استفاد ی بیش از حد از توناژ بسیار روشن و تیره ی رنگ رزد می تواند موجب خستگی چشم (روشن) و احساس خطر (تیره) شود. به همین دلیل بهتر است کاغذ دیواری هایی از طیف زرد را که در آن رنگ زرد بسیار روشن و بسیار تیره به عنوان رنگ پس زمینه یا رنگ غالب هست را فقط در بخش هایی از دیوارها استفاده کنید، نه کل دیوارها. کاغذ دیواری زرد قسمت هایی از دیوار ها که می خواهید تاکید و توجه بیشتری داشته باشند ایده آل است. مثلاً از استفاده از انواع کاغذ دیواری زرد برای پشت تلویزیون، اطراف شومینه یا دیوار پشت تاج تخت خواب نتایج چشمگیری خواهد داشت.
از آنجا که رنگ زرد یکی از رنگ های اصلی طبیعت است، می توان کاغذ دیواری های زرد را در کنار طیف وسیعی از رنگ ها بکار برد. نصب کاغذ دیواری های زرد در کنار رنگ های سفید، مشکی، طوسی، رنگ‌های روشن سبز و آبی، قهوه ای، نارنجی و قرمز و نیز سایه‌ های روشن و تیره ی بنفش (با عنوان مکمل زرد) در سبک های متفاوت دکوراسیون امتحان خود را پس داده است. برای مثال زرد و مشکی حسی عمیق از قدرت القاء می کند و به همین دلیل از کاغذ دیواری های زرد و مشکی در باشگاه های ورزشی زیاد استفاده می شود. ترکیب سیاه، قهوه ای و زرد در عناصر یک دکوراسیون مدرن احساسی از راحتی و در عین حال پویایی ایجاد می کند. زرد و بنفش همچون سیاه و سفید هستند اما شاد و با طراوت.

 

کاغذ دیواری زرد؛ گرمای خورشید، شکوه و جلال

کاغذ دیواری زرد؛ گرمای خورشید، شکوه و جلال

کاغذ دیواری های زرد محیط را گرم تر و با شکوه تر به نمایش می گذارند. رنگ زرد یادآور گرمای خورشید و اهمیت نور و روشنایی در جهان ماست و به همین دلیل در هر دکوراسیون مجلل و با شکوهی حتما رد پای طیف زرد را خواهید یافت. چه رنگی را می توان یافت که به اندازه ی رنگ زرد طلایی در مجلل ترین دکوراسیون ها و در همه اعصار و فرهنگ مشترک باشد!؟
از به کار بردن کاغذ دیواری زرد نترسید و خود را از آن محروم نکنید! ترکیب های مختلف آن را می توانید در قسمت های مختلف خانه یا محل کار خود، با کابرد های متفاوت، استفاده کرده و نتایج دلچسبی از آن بگیرید. برای مثال، یک راهروی کم نور را با کاغذ دیواری زرد و سفید آذین کنید و از تبدیل آن به دروازه ای دعوت کننده لذت ببرید، بخشی از اتاق کار یا اتاق مطالعه خود (مثلاً اطراف کتابخانه) را با کاغذ دیواری های زرد دارای الگوهای هندسی بپوشانید تا منبع الهام و محرک فعالیت شما باشد.
کاغذ دیواری های زرد برای آشپزخانه ها و اتاق های غذاخوری نیز بسیار توصیه شده اند.

 


کاغذ دیواری زرد طوسی، کرم، شیری لیمویی و نخودی

کاغذ دیواری زرد طوسی، کرم، شیری لیمویی و نخودی

کاغذ دیواری های زرد در انواع مختلف از نظر طرح و رنگ موجودند. کاغذ دیواری زرد ساده، کاغذ دیواری زرد گلدار تک رنگ و چند رنگ، کاغذ دیواری های زرد با طرح های کلاسیک یا مدرن همچون طرح های داماسک و هندسی و کاغذ دیواری های دو یا چند رنگ که از ترکیب زرد و رنگ های دیگر ساخته شده اند. از پرطرفدارترین و شیک ترین ها در میان کاغذ دیواری های طیف زرد می توان کاغذ دیواری زرد - طوسی، کاغذ دیواری کرم، کاغذ دیواری زرد - شیری، کاغذ دیواری های لیمویی و کاغذ دیواری نخودی اشاره کرد.
هر یک از ترکیب رنگ های فوق حس و حال متفاوتی در فضا حاکم می کنند. کاغذ دیواری های کرم و نخودی رسمی ترین بوده و در بسیاری از منازل، ادارات و شرکت ها استفاده می شوند. کاغذ دیواری های زرد - طوسی در سبک های مدرن دکوراسیون طرفداران زیادی دارد. کاغذ دیواری های طیف زرد در ترکیب با لوازم و مبلمان به رنگ های دیگر نیز استفاده می شود. در برخی موارد رنگ زرد را می توان بیشتر به مبلمان و عناصر دکوری اختصاص داد و کاغذ دیواری را از رنگ هایی که گفته شد انتخاب کرد؛ مثلاً  ترکیب کاغذ دیواری طوسی با مبلمان یا حتی کوسن های زرد مایل به نارنجی فضایی مدرن و بسیار شیک برای نشیمن خلق می کند، یا استفاده از صندلی، روتختی، آباژور یا کوسن هایی از طیف زرد در اتاق خوابی که رنگ یا کاغذ دیواری آبی دارد آن اتاق خواب را به محیطی آرام و در عین حال رویایی تبدیل می کند.

 

خرید و قیمت کاغذ دیواری زرد

خرید و قیمت کاغذ دیواری زرد

خرید کاغذ دیواری های زرد را نیز می توانید از طریق ثبت سفارش خرید اینترنتی در سایت ویکی دکو انجام داده و کاغذ دیواری را در محل نصب تحویل بگیرید. تنها کافی است پس از مشاهده و بررسی انواع کاغذ دیواری زرد در سایت ویکی دکو، طرح و رنگ هایی را که دوست دارید و با سلیقه و روحیات شما هماهنگی دارند انتخاب و سفارش خرید ثبت کنید.
امکان خرید حضوری و تلفنی کاغذ دیواری زرد نیز وجود دارد. ضمناً در صورت نیاز به هرگونه مشاوره خرید کاغذ دیواری های زرد و ترکیب آن با دکوراسیون خود با همکاران ما در ویکی دکو تماس بگیرید.
قیمت کاغذ دیواری های زرد، مانند بقیه کاغذ دیواری ها به صورت رولی محاسبه می گردد. هر رول 5 متر مربع از دیوار را پوشش می دهد. برای آگاهی از قیمت روز هر نوع کاغذ دیواری نیز می توانید با ما تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که هزینه های ارسال و نصب کاغذ دیواری به صورت جداگانه محاسبه می شوند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

🆕 برای دریافت جدید ترین مدل‌ها، از طریق واتس‌اَپ به ما پیام دهید. 🆕

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

شماره تماس09397606617