منو
Your Cart

پرده زبرا طرح ساده

پرده زبرا طرح ساده جزو پرفروش‌ترین‌ طرح‌ها می‌باشد. شما در این صفحه می‌توانید به مشاهده‌ی تمامی طرح‌های پرده زبرا بپردازید.

نحوه اندازه‌گیری پرده زبرا ساده: کار اندازه گیری پرده زبرا امری ساده و راحت است، چنانچ به هر دلیلی قادر به اندازه گیری پرده زبرا نمی‌باشید، با فروشگاه ویکی دکو تماس بگیرید تا کارشناسان ما به محل شما اعزام شوند.

 

 

پرده زبرا طرح ساده

پرده زبرا طرح ساده

پرده زبرا طرح ساده جزو محبوبترین و پرفروش‌ترین‌های این فروشگاه می‌باشد، شما در این صفحه می‌توانید به مشاهده‌ی انواع طرح‌های آن بپردازید، پرده زبرا هایی که در این صفحه مشاهده می‌کنید شامل رنگ‌هایی چون: سیاه، سفید، قرمز، طوسی، قهوه‌ای، بنفش، آبی، صورتی و ... است. پرده زبرا در هر اندازه‌ای قابل سفارش است، ابتدا شما باید پنجره‌ی مد نظر خود را اندازه گیری کنید، سپس اندازه را به ما بدهید تا پرده را برای شما آماده کنیم. زمان آماده سازی پرده زبرا بین یک تا چهار روز زمان می‌برد.

 

 

قیمت زبرا ساده

قیمت زبرا ساده

قیمت پرده زبرا به متر مربع محاسبه می‌شود. پرده زبرا طرح ساده جزو کارهای قیمت مناسب محاسبه می‌شود چرا که طرحی روی آن چاپ نشده است، پرده‌های زبرا شامل یک دست پارچه و یک عدد گیربکس است که شما با زنجیری که به گیربکس متصل است میتوانید پرده را جمع کنید. برای مشاهده‌ی قیمت پرده زبرا کلیک کنید. شما از فروشگاه wikideco می‌توانید به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری سفارش خود را ثبت کنید. تمامی عکس‌ها در فروشگاه ویکی دکو چک شده و بارگزاری می‌شوند.

نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)