منو
Your Cart

پوستر دیواری اتاق خواب

در این صفحه می‌توانید به مشاهده‌ی انواع پوستر دیواری اتاق خواب بپردازید.

نحوه اندازه گیری پوستر دیواری اتاق خواب: عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید و در محاسبه گر محصول مورد نظر وارد کنید تا قیمت نهایی اعلام گردد.

( اگر قادر به اندازه گیری نیستید با ما تماس بگیرید تا  کار اندازه‌گیری پوستر دیواری توسط همکاران ما انجام شود. )

قیمت پوستر دیواری اتاق خواب که در زیر مشاهده میکنید به متر مربع هستند!

در مورد پوستر دیواری اتاق خواب نیاز به پشتیبانی دارید؟ با شماره‌ی 02177527562  تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش محصول پوستر دیواری اتاق خواب به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد!

نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

پوستر اتاق خواب والدین

پوستر اتاق خواب والدین

یکی از ویژگی‌هایی که باید طرح پوستر اتاق خواب داشته باشد، ایجاد اتمسفری آرامش بخش می‌باشد. لذا در این صفحه‌ طرح‌هایی را برای شما گلچین کرده‌ایم که این فضا و جو را ایجاد می‌کند. در این صفحه طرح‌های متفاوتی برای سلایق مختلاف شما عزیزان در نظر گرفته شده است. چنانچه سوالی در مورد پوستر دیواری دارید، با شماره‌ی 02177527562 تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما ارائه دهند.

 

ثبت سفارش پوستر دیواری اتاق خواب

ثبت سفارش پوستر دیواری اتاق خواب

شما به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید! برای ثبت سفارش آنلاین باید در ابتدا اندازه‌ی خود را در صفحه‌ی محصول وارد کنید تا قیمت نهایی اعلام شود، سپس می‌توانید سفارش خود را نهایی کنید! برای ثبت سفارش تلفنی با شماره‌ی 02177527562 تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما ارائه بدهند. برای ثبت سفارش خود به صورت حضوری به آدرس دروازه شمیران - خیابان ابن سینا - روبروی مترو - پلاک 22 مراجعه نمایید.

 

 

خرید پوستر دیواری اتاق خواب والدین

خرید پوستر دیواری اتاق خواب والدین

پس از خرید پوستر دیواری اتاق خواب، طرح شما توسط دستگاه‌های پیشرفته چاپ خواهد شد و کار نهایی نهایتا تا سه روز به دست شما می‌رسد. اگر شما در شهرستان سکونت دارید، با هماهنگی قبلی، بار را به یکی از باربری‌ها تحویل داده تا کار به دست شما برسد. پس از تحویل پوستر دیواری اتاق خواب، با شما جهت ارسال نصاب هماهنگی لازم را انجام خواهیم داد، توجه داشته باشید که هزینه‌ی ارسال کالا و بار به عهده‌ی مشتری می‌باشد، چنانچه در تهران سکونت دارید، می‌توانید با مراجعه به مغازه کار خود را دریافت کنید.

 

 

قیمت پوستر دیواری اتاق خواب

قیمت پوستر دیواری اتاق خواب

قیمت پوستر دیواری اتاق خواب بر حسب متر مربع محاسبه می‌شود، عوامل مختلفی در قیمت گزاری پوستر دیواری اتاق خواب تاثیر دارد که می‌توان به چنس و برند آن اشاره نمود. تمامی طرح‌های پوستر دیواری در ایران به چاپ می‌رسد، اما جنسی که روی آن چاپ انجام می‌شود، متفاوت می‌باشد، ما در فروشگاه اینترنتی ماهون همواره تلاش خود را کرده‌ایم که در کنار ارائه‌ی محصولی با کیفیت، قیمتی مناسب ارائه نماییم.

چنانچه در مورد پوستر دیواری اتاق خواب نیاز به راهنمایی دارید، با فروشگاه ماهون تماس بگیرید.