منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

پرده اداری

برخی از پرده‌های موجود در بازار اساساً به عنوان پرده اداری شناخته می‌شوند. برای مثال پرده کرکره ای یکی از مدل‌هایی است که کاربرد فراوانی در ادارات و شرکت‌ها دارد. با توجه به رسمی بودن و تفاوت دکوراسیون ادارات و شرکت‌ها، پرده محل کار نیز از نظر ظاهر و عملکرد با پرده‌های خانه متفاوت است. هنگام خرید پرده برای محل کار لازم است مواردی همچون مدل پرده، رنگ پرده، سادگی در استفاده و همچنین شرایط و کاربری محل کار در نظر گرفته شود. در ادامه به این موارد پرداخته و همچنین انواع پرده‌های مناسب محیط‌های کاری را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین پرده اداری را برای اداره، شرکت یا دفتر کار خود انتخاب و خریداری نمائيد.

قبل از انتخاب و خرید پرده برای دفتر کار خود با ویکی دکو همراه باشید تا بتوانید با آشنایی و بررسی بیشتر پرده‌های بهتر و بصرفه‌تری خریداری کنید.

 

انواع پرده اداری

انواع پرده اداری

انواع پرده های اداری از نظر ظاهری و از لحاظ کارایی و عملکرد برای دفاتر و اتاق‌های مختلف کاریِ متناسب با
خود استفاده می‌شوند. تنوع رنگ و طرح مناسب فضاهای رسمی، امکان شخصی‌سازی پرده با چاپ آرم یا شعار تبلیغاتی، کنترل میزان نور ورودی و امکان تنظیم آن برای شرایط و اتاق‌های مختلف، عملکرد پرده در جلوگیری از اتلاف انرژی و همچنین قیمت پرده اداری از مهمترین خصوصیاتی هستند که هنگام سفارش پرده برای دفتر کار در نظر گرفته می‌شوند. علاوه بر پرده‌ کرکره اداری و پرده لوردراپه که بیشتر به عنوان پرده محل کار شناخته می‌شوند، از مناسب‌ترین پرده های جدید اداری می‌توان به پرده‌های مدرنی همچون پرده زبرا، پرده شید، پرده دو مکانیزم اشاره کرد. این پرده‌ها دارای ویژگی‌‌های منحصربه‌فردی هستند که روز به روز بیشتر به عنوان پرده برای دفتر کار به فروش می‌رسند. در ادامه با معرفی هر یک از این پرده‌ها، ویژگی‌های آنها را نیز برشمرده‌ایم:
-    پرده زبرا: این مدل پرده از دو لایه پارچه مخصوص ساخته می‌شود که دارای نوارهایی افقی نازک و ضخیم است. قرار گیری موازی دو لایه پارچه زبرای روی هم و چرخش نوارهای آن‌ها باعث ایجاد حالات مختلف نوردهی از تاریک، سایه روشن و روشن می‌شود. این کار با کشیدن زنجیر کناری یا استفاده از ریموت کنترل انجام می‌شود. پرده زبرا اداری ده‌ها رنگ و طرح رسمی داشته که با هر دکوراسیون دارای قابلیت هماهنگی دارند.  زبرا با جنس ایرانی و ترک در فروشگاه ویکی دکو موجود است.
-    پرده شید: شِید اداری بسیار ساده بوده و پارچه‌ی آن حالتی یک‌دست دارد. این پرده تنها می‌تواند به بالا جمع شود، لذا حالت سایه روشن ندارد.‌ نوع خاصی از این نوع پرده به نام پرده شید بلک اوت وجود دارد که می‌تواند ۱۰۰ درصد نور را جذب کرده و تاریکی کامل به وجود آورد. این خاصیت برای برخی اماکن تجاری کاربرد دارد.
-    پرده دو مکانیزم: این مدل از پرده‌های مناسب دفترکار برای آنکه بتواند کنترل بیشتر و بهتری روی نور ورودی به محیط داشته باشد از دو لایه تشکیل شده است که هر دو به طور جداگانه قابل کنترل هستند. از این پرده به عنوان پرده شب و روز نیز یاد می‌شود.
-    پرده کرکره‌ای: پرطرفدار بودن پرده کرکره برای نصب در اتاق‌ها و دفاتر کاری باعث شده است که بسیاری افراد این مدل پرده را به نام پرده اداری بشناسند. این دسته در دو نوع پرده کرکره فلزی و پرده کرکره چوبی موجود اند. پرده کرکره اداری، به ویژه نوع فلزی آن، در رنگ‌های بسیار متنوع تولید شده و امکان سفارش آنها با تیغه‌هایی از دو یا چند رنگ نیز وجود دارد.
-    پرده لوردراپه یا عمودی: این نوع پرده از نوارهای پارچه‌ای ساخته می‌شوند که به صورت عمودی از پنل آویزان شده و قابلیت چرخش و حرکت به طرفین دارند. چرخش عمودی نوارها امکان تنظیم میزان نور ورودی را فراهم می‌کند. لوردراپه نیز قابلیت سایه و روشن شدن دارد. قیمت لوردارپه ادرای، این مدل را نیز در زمره‌ی پرفروش‌ترین پرده‌های اداری قرار داده است.
تمامی پرده‌های اداری فوق قابلیت شست و شوی آسان دارند. روی پرده‌های بسیاری از مدل‌های پرده‌های نام برده امکان چاپ برند یا آرم شرکت یا اداره وجود دارد. برای این منظور کافی‌ست با همکاران ما در ویکی دکو تماس بگیرید. 
همچنین برخی ادارات و شرکت‌ها به پرده‌های تشریفاتی برای قسمت‌هایی همچون اتاق کنفرانس، تالارها و سالن‌های VIP نیاز دارند. اغلب این پرده‌ها را از نوع پرده مخمل سفارش می‌دهند. اما مدل‌ها و طرح‌های ارزان‌تر و مدرن‌تر نیز برای استفاده به عنوان پرده تشریفاتی وجود دارد. برای سفارش این دسته با ما تماس بگیرید.

 

راهنمای خرید بهترین پرده اداری

راهنمای خرید بهترین پرده اداری

هر سازمان دارای هویت و شخصیت منحصر به  فرد خود است. علاوه بر زمینه‌ی کاری یا تجاری سازمان، فرهنگ سازمانی، برند و … از مهمترین عوامل تعریف هویت و شخصیت سازمان هستند. اما می‌توان انسان‌ها را مهم‌ترین عامل کارآمدی یک سازمان در نظر گرفت؛ از یک سو پویایی و کارایی منابع انسانی و از سوی دیگر جلب توجه مشتریان یا مراجعان آن سازمان. لذا فضای اداری که افراد در آن کار کرده و لازم است مراجعان خود را راضی نگه دارد به دکوراسیونی زیبا و پرانرژی نیاز دارد تا محیطی پویا، خلاق و در عین حال جذاب ایجاد کند.
در کنار زیبایی و تناسب پرده با محیط کاری خود، کنترل میزان نور ورودی به محیط، حفظ حریم خصوصی و قابلیت‌هایی همچون راحتی تمیز کردن پرده‌ها را در نظر داشته باشید. پرده‌های دو مکانیزم، زبرا و کرکره‌ای به ترتیب بیشترین آزادی عمل برای کنترل میزان نوردهی را فراهم می‌کنند.

 

انتخاب پرده اداری بر اساس رنگ

انتخاب پرده اداری بر اساس رنگ

رنگ پرده یکی از مهمترین جنبه‌های پرده برای انتخاب و خرید بهترین‌ترین پرده اداری است. رنگ‌ها در دکوراسیون، تاثیر بسیار زیادی بر روان انسان‌ها دارند. هر رنگ مانند انسان، شخصیت متفاوت و تاثیر روانی متفاوت ایجاد می‌کند. رنگ پرده‌های موجود در یک دکوراسیون اداری باید به گونه‌ای انتخاب شوند که از سویی با رنگ سازمانی هماهنگ بوده، محیطی پویا برای کارکنان ایجاد کرده و جلوه‌ای جذاب برای مراجعان داشته باشند. در ادامه تفاوت پرده‌های اداری با رنگ‌های مختلف را بررسی می‌کنیم.
-    پرده‌های اداری رنگ‌های روشن: این رنگ‌ها بیشترین نور را وارد محیط می‌کنند. وجود نور در کنار رنگ‌های روشن و شاد، محیطی انرژی‌بخش و پر نشاط خلق می‌کند. به همین دلیل از پرده‌هایی با رنگ‌هایی همچون کرم، شیری و مانند آن در اتاق‌های اداری زیاد استفاده می‌شود. اما در برخی محیط‌های اداری ممکن است نور اضافی مشکلاتی ایجاد کند. برای نمونه، انعکاس یک پنجره‌ی روشن روی مانیتور باعث مزاحمت کارکنان شود. با این حال، به این نکته توجه داشته باشید که همه چیز نسبی بوده و با کمی تغییرات می‌توان شرایط بهتری ایجاد کرد.
-    پرده‌های اداری با رنگ‌های تیره: رنگ‌های تیره مانع ورود کامل نور می‌شوند. البته این به ضخامت و جنس پرده نیز بستگی دارد. تم‌های رنگی تیره در دکوراسیون اداری، محیطی خاص، با صلابت و تاثیرگذار خلق می‌کنند. اگر در محل کار خود مانیتور‌های زیادی دارید استفاده از پرده‌هایی با رنگ‌های تیره باعث می‌شود که تمرکز بیشتری روی مانیتور‌ها داشته باشید. البته تاریکی بیش از حد نیز موجب خواب‌آلودگی و کسالت افراد می‌شود. در واقع مقدار نور محیط نباید از نور صفحه‌های نمایش کمتر باشد. همچنین اگر برای موارد خاص، همچون سالن‌های کنفرانس یا هنگام استفاده از پروٰکتور لازم است از عبور نور به صورت کامل (100%) جلوگیری کنید، بهترین گزینه استفاده از پرده‌های بلک اوت (Blackout) خواهد بود.
-    از پرده‌های رنگی استفاده کنید: اگر برند شما دارای رنگ سازمانی مشخص است، تنوع رنگ پرده‌های موجود در ویکی دکو به شما اجازه می‌دهد پرده‌هایی با همان رنگ استفاده کنید. استفاده از رنگ‌های خنثی در بسیاری ادارات بسیار رواج دارد. غلبه‌ی این رنگ‌ها بر دکوراسیون اداری،‌ در بهترین حالت، فضایی خنثی ایجاد می‌کند. برای ایجاد تفاوت از پرده‌های رنگی استفاده کنید! با رنگ‌های گرم از قبیل زرد و قرمز به محیط انرژی مضاعف داده یا با رنگ‌های سرد مانند آبی و سبز محیطی آرام خلق کنید!

 

پرده اتاق مدیریت

پرده اتاق مدیریت

بدون تردید اتاق مدیریت هر سازمان، مهم‌ترین اتاق آن است. توجه ویژه به دکوراسیون و پرده اتاق مدیریت از چند جنبه اهمیت دارد. دکور و چیدمان این اتاق نه تنها باید بهترین شرایط روحی را برای مدیریت فراهم کند، بلکه لازم است به گونه‌ای باشد که از طرفی حرمت و احترام مدیران را به کارکنان اداره یا شرکت القاء کند و از سویی، شخصیت و پرستیژ سازمان را نزد مراجعان یا مشتریان حفظ و ارتقاء دهد.
استفاده از تم‌های رنگی گرم و نسبتاً تیره قدرت و انرژی زیادی به فضای اتاق مدیریت می‌بخشد. البته هنگام انتخاب پرده برای اتاق مدیریت، رنگ سایر عناصر دکوراسیون را نیز در نظر داشته باشید. بهتر است پرده‌های اتاق مدیریت طوری انتخاب شوند که بیشتر نور ورودی روی میز و محل نشستن مدیر متمرکز باشد. البته نباید سایر قسمت‌های این اتاق را از بیش از حد تاریک کرد. بسته به میزان بودجه، بهترین و گران‌ترین پرده اداری را برای اتاق مدیریت انتخاب کنید. اگر این اتاق دارای قسمتی برای کنفرانس و جلسه است، بهتر است روی پنجره‌های اطراف آن پرده‌هایی همچون پرده دو مکانیزم و زبرا نصب کرد تا بتوان حداکثر ورود نور و حداکثر حذف نور را در اختیار داشت. بد نیست از پرده‌های اتاق مدیریت داراری ریموت کنترل نیز باشند. استفاده از پرده‌هایی با رنگ‌های جیغ، مانند زرد روشن یا صورتی روشن توصیه نمی‌شود.

 

قیمت پرده اداری

قیمت پرده اداری

تمامی پرده‌ها بر اساس متر مربع قیمت گذاری می‌شوند. البته مدل و جنسی که برای پرده‌های مختلف بکار می‌رود قیمت‌های متنوعی را شامل می‌شوند. برای داشتن برآوردی از قیمت پرده‌های اداری مختلف می‌توان گفت  پرده شید ساده و کرکره آلومینیومی ساده کمترین قیمت و پرده کرکره چوبی بالاترین قیمت را دارند. قیمت پرده لوردراپه اداری و انواع زبرا نیز در رنج متوسط قرار می‌گیرد. فراموش نکنید که برای برآورد هزینه تمام شده خرید و نصب پرده‌های اداری، قیمت ابزار اضافی، هزینه‌های احتمالی ارسال و نصب توسط نصاب را به حساب آورید. در صورتی که برای پرده‌ها ریموت کنترل یا والان نیز سفارش دهید، لازم است قیمت ریموت پرده و همچنین پرده والان را نیز در نظر داشته باشید. 
برای استعلام قیمت به روز انواع پرده اداری، می‌توانید با فروشگاه تماس بگیرید. اطلاعات تماس ویکی دکو در بخش تماس با ما موجود است.

 

خرید پرده اداری

خرید پرده اداری

برای خرید حضوری پرده اداری لازم است به بازار مراجعه کرده و با صرف زمان و انرژی زیاد پرده مورد نظر خود را پیدا و سفارش دهید. در حالی که سایت فروشگاه ویکی دکو ضمن معرفی و نمایش عکس انواع پرده مناسب دفترکار، شرایط مشاوره و خرید پرده اداری را از طریق تلفنی و خرید اینترنتی برای شما مهیا کرده است. شما می توانید مدل های مختلف پرده مناسب محل کار خود را در سایت مشاهده و مقایسه کرده و در صورت نیاز برای دریافت مشاوره و آخرین قیمت پرده ها با کارشناسان ویکی دکو در ارتباط باشید.
ویکی دکو همواره پرده‌های خود را از خوشنام‌ترین برندها همچون برند آریا تأمین کرده و پرده‌های مناسب ادارات و شرکت‌ها را در این صفحه از سایت موجود کرده است. تصاویر هر یک از این پرده‌ها و مشخصات آن‌ها را در بالای صحفه مشاهده می‌کنید. برای خرید هر مدل پرده روی تصویر آن کلیک کنید.
برخی از مزایای خرید پرده از سایت ویکی دکو، به عنوان نمایندگی فروش انواع پرده در تهران به شرح زیر اند:
1.    به واسطه‌ی ارتباط مستقیم ویکی دکو با تولیدکنندگان و واردکنندگان، همچنین واردات مستقیم برخی کالاها، بسیاری از پرده‌های موجود در این فروشگاه با قیمت‌های ارزان‌تر ارائه می‌شوند.
2.    تمامی پارچه‌ها و ابزار و یراق پرده‌های ویکی دکو از محصولات با بهترین کیفیت برندهای نام آشنای ایرانی و خارجی تهیه می‌شوند. با این حال در کنار خصوصیات مثبت، خصوصیات منفی هر کالا نیز بیان می‌شود.
3.    تمام محصولات ویکی دکو، از جمله پرده‌های اداری، دارای ضمانت نامه معتبر هستند. علاوه بر این، ویکی دکو دارای تیمی متعهد از کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی است که هم می‌توانید قبل از خرید پرده روی مشاوره‌ی ایشان حساب کنید و هم برای پشتیبانی‌های پس از فروش، از قبیل ارسال فوری، آموزش و نصب انواع پرده.
4.    شما مشتریان محترم از هر شهرستان کشورمان ایران، می‌توانید سفارش خرید جدید‌ترین پرده‌ها را ثبت کرده و پرده‌های خریداری شده را بسته به فاصله جغرافیایی حداکثر تا سه روز کاری دریافت کنید.
5.    مهم‌ترین وجه تمایز فروشگاه اینترنتی ویکی دکو آن است که تمامی پرده‌های موجود در سایت توسط عکاس ویکی دکو عکس‌برداری شده و برای معرفی محصولات خود به عکس‌های تزئینی و تبلیغاتی زیبا و گمراه کننده اکتفا نمی‌کند. تصاویر واقعی و دستکاری نشده از پرده‌ها این امکان را فراهم می‌کند که شما مشتریان گرامی هنگام بررسی پرده‌ها دقیقاً بدانید چه چیزی و با چه کیفیتی خریداری می‌کنید. بعلاوه، در صورتی که نیاز داشته باشید تصاویر و اطلاعات بیشتری از محصولات مورد نظر خود در اختیار داشته باشید، همکاران ما از طریق واتس اپ در کنار شما خواهند بود.
6.    یک مزیت دیگر خرید پرده از فروشگاه ویکی دکو آن است که در صورت نیاز به اعزام کارشناس برای اندازه گیری، کارشناسان ما چند رنگ و مدل پرده همراه خود داشته تا شما عزیزان بهترین پرده‌ی مناسب دکوراسیون محل کار خود را انتخاب نمائید.
برای اطلاع از آخرین مدل و قیمت پرده‌های جدید اداری با ما تماس بگیرید.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 148 (13 صفحه)

محبوب‌ترین پرده‌های آشپزخانه و اداری

پرده زبرا
پرده دو مکانیزم
پرده شید
پرده کرکره فلزی

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش پرده)پیام به بخش پاراوان

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 20:00 🕖

📞 شماره تماس09120434580

ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما (فقط در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید 🙏