منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

پرده حریر

پرده حریر که به آن پرده کریستالی نیز گفته می‌شود از جمله پرده‌های شفاف محسوب می‌شود. درست است که این مدل پرده نور را از خود عبور می‌دهند اما هر یک از طرح‌های مختلف پرده حریر لطافت خاص خود را به نور ورودی بخشیده و از تابش مستقیم نور خورشید به فضای داخلی جلوگیری می‌کنند. در واقع، می‌توان پرده‌ی حریر را از نظر نوردهی نوعی فیلتر نور در نظر گرفت که نور ورودی را دلنشین و متعادل می‌کند. همین خاصیت حریر در کنار زیبایی و اصالت آن ایجاب می‌کند که از آن در موارد بسیار زیادی استفاده شود؛ از جمله در اتاق‌ها و فضاهایی که نوردهی کم داشته و لازم است پرده‌ای نصب شود که به افزایش نور محیط کمک کنند. 
مدل‌های پرده حریر همواره از زیباترین و پرطرفدارترین پرده‌ها بوده و هستند. صد البته که در صورت نیاز به ایجاد سایه‌ی بیشتر در کنار زیبایی حریر، می‌توان از آستری پرده یا حتی نصب دو پرده‌ی حریر به صورت همزمان استفاده کرد.
پارچه حریر و بالطبع پرده‌های حریر (یا کریستالی) را می‌توان از نظر تنوع در طرح و رنگ بی مانند دانست. صدها رنگ، بافت و طرح مختلف از این نوع پارچه در بازار موجود اند که هر یک زیبایی خاص خود را داشته و همچنین طرح‌های مختلف پارچه‌ی حریر بسته به تراکم و ضخامت بافت، درجات متفاوتی از میزان عبور نور و دید بیرونی را تأمین می‌کنند. 
یکی از مزیت‌های مدل‌های گوناگون پرده حریر آن است که برای هر سبک و کاربرد دکوراسیون داخلی می‌توان چندین طرح از این نوع پرده را با سایر عناصر دکور ست کرد. گرچه برخی طراحان و مصرف کنندگان حریر را پرده‌ای کلاسیک می‌دانند اما به جرأت می‌توان ادعا کرد که ده‌ها مدل پرده مدرن با استفاده از پارچه‌های حریر طراحی و تولید شده است؛ از ساده‌ترین مدل پرده حریر گرفته تا مدل‌های پر زرق و برق پرده‌های لاکچری و سلطنتی. یک مزیت دیگر و راز تناسب و چشم‌نوازیِ مدل‌های مختلف پرده حریر آن است که با درخشنگی و تلطیف نور باعث می‌شود که سایر اجزای دکوراسیون داخلی درخشان‌تر و زیباتر به نظر آیند.
علاوه بر این‌ها، پرده حریر می‌تواند به عنوان پرده پذیرایی و نشیمن، پرده اتاق خواب و پرده آشپزخانه استفاده شود. البته برای هر کدام از این فضاها مدل‌های مناسبی از این نوع پرده وجود دارد. برای نمونه پرده‌های حریر با آستر، والان و دستک برای پذیرایی بسیار شیک و مناسب هستند. علاوه بر این، نصب پرده کریستالی در اتاق‌های کوچک باعث می‌شود که فضای اتاق بزرگتر از آنچه هست جلوه کند. 

 

 

انواع پرده حریر ساده، شاین و گلدار

انواع پرده حریر ساده، شاین و گلدار

مدل‌های زیادی از جنس پارچه‌های حریر مخصوص پرده در بازار دکوراسیون داخلی وجود دارد. در ادامه برای آشنایی با برخی از بهترین پرده‌های حریر و خصوصیات و کاربرد آن‌ها با ما همراه باشید:
●    حریر شیشه ای: این نوع بسیار نازک و از قدیمی‌ترین دارچه‌های پرده‌ای است، بیشترین ورودی نور و دید بیرونی را داراست.
●    حریر ساده: این مدل حریر نیز نازک بوده و از دید بیرونی هم چندان جلوگیری نمی‌کند.
●    حریر شاین: همان طور که از نام این نوع پارچه حریر (Shine) بر‌می‌آید، سطح آن درخشنده است. پرده حریر شاین نیز ضخیم نیست و نور را با درخششی زیبا عبور می‌دهد.
●    حریر آب رنگی: این مدل پارچه و پرده‌های ساخته شده از آن دارای دو یا چند رنگ هستند. به طور مثال پرده طوری دوخته می‌شود که بالای پرده یک رنگ و پایین آن رنگ دیگری دارد. این مدل حریر از انواع قبیل کمی ضخیم‌تر و دید بیرونی کمتری دارد.
●    حریر نازلی: پارچه‌ی نازلی دارای بافتی چهارخانه بوده و از تمام مدل‌های پیشین ضخیم‌تر است. بنابراین نور ورودی کمتری داشته و بالاترین میزان جلوگیری از دید بیرونی را مهیا می‌کند. 

بد نیست بدانید که هر یک از انواع پارچه حریر پرده‌ای که بدان‌ها اشاره شد، خود دارای چندین طرح و رنگ مختلف هستند. این تنوع و امکان ترکیب پرده‌های حریر با آستر، والان و حتی پرده‌های دیگر از جنس حریر یا ساتن، دست شما را برای انتخاب و خرید بهترین پرده حریر که مناسب فضای مورد نظرتان باشد، باز می‌گذارد.
هنگام خرید انواع پرده حریر همیشه می‌توانید روی مشاوره و راهنمایی‌های کارشناسان و طراحان ویکی دکو حساب کنید.

 

جدیدترین مدل پردهای ساده حریر کوتاه

جدیدترین مدل پردهای ساده حریر کوتاه

علاوه بر مدل‌های موجود پرده، یکی از جدیدترین مدل پرده حریر، یعنی پرده‌های حریر ساده و کوتاه برای پوشاندن پنجره‌های کوتاه آپارتمانی بسیار محبوب و پرطرفدار شده است.
جدیدترین مدل پرده‌های ساده حریر را می‌توانید در سایت و فروشگاه ویکی دکو مشاهده و برای خرید سفارش دهید. این مدل نیز می‌تواند با استفاده از آستر یا بدون آن نصب شود. از نظر سبک طراحی نیز پرده‌های حریر ساده هم به صورت پانچ شده موجود هستند و هم به صورت سنتی و گیره دار.

 

قیمت پارچه پرده‌ای حریر گلدار

قیمت پارچه پرده‌ای حریر گلدار

به طور کلی پرده‌های حریر را می‌توان ارازان‌ترین پرده‌های پارچه‌ای دانست. البته قیمت انواع پارچه‌های حریر به نوع پارچه و کیفیت ساخت آنها بستگی دارد. قیمت حریر گلدار معمولاً نسبت به حریر ساده قدری گران‌تر است. اما هستند پارچه‌های ساده ای که چنان از کیفیت بافت بالایی برخوردارند که قیمت آنها نسبت به نمونه‌های گلدار دیگری که کیفیت ساخت پایین‌تری دارند، گران‌تر هستند.
قیمت پرده‌های حریر گلدار نیز به طور کلی تابعی است از نوع و مقدار پارچه‌ای که برای تولید آن بکار می‌رود. اما در صورت در نظر گرفتن جنس یکسان،‌ می‌توان گفت پرده‌های حریر گلدار تا حدودی نسبت به حریر ساده گران‌تر هستند. در نظر داشته باشید که علاوه بر مدل پرده حریر، ابزار و یراق و همچنین هزینه‌های احتمالی ارسال و نصب را باید به قیمت نهایی پرده‌‌های خریداری شده اضافه کنید.
همواره برای استعلام قیمت بروز انواع پارچه‌های حریر و نیز برآورد هزینه‌ی سفارش مدل‌های مختلف پرده حریر می‌توانید با همکاران ما در فروشگاه ویکی دکو تماس بگیرید. 

 

قیمت پارچه و پرده حریر دو رنگ یا شاین

قیمت پارچه و پرده حریر دو رنگ یا شاین

با در نظر گرفتن کیفیت بافت یکسان، قیمت پارچه‌های حریر دو رنگ یا شاین به طور کلی نسبت به پارچه‌های ساده کمی بالاتر و نسبت به برخی پارچه‌های گلدار تفاوت چندانی ندارد. بنابراین می‌توان قیمت پرده‌های حریر شاین یا آبرنگی را  نیز بالاتر از پرده‌های ساده در نظر داشت.
پرده‌های مدرن پانچ شده‌ از جنس حریر شاین در عین سادگی و زیبایی از به صرفه‌ ترین پرده‌های بازار هستند.
در مورد پرده‌های حریر رنگی که شاین و آبرنگی دو نوع از آنها هستند، لازم است توجه کافی به ثبات رنگ در مقابل نور یا هنگام شست‌وشو داشته باشید. رنگ برخی از ارزان‌ترین پارچه‌های حریر شاین ممکن است از ثبات کافی برخوردار نباشند.
همواره برای استعلام قیمت بروز انواع  مدل پرده حریر شاین و نیز برآورد هزینه‌ی سفارش مدل‌های مختلف این نوع پرده می‌توانید با همکاران ما در فروشگاه ویکی دکو تماس بگیرید. 

 

خرید اینترنتی پرده‌های کریستالی و حریر

خرید اینترنتی پرده‌های کریستالی و حریر

برای خرید انواع پرده حریر (کریستالی) می‌توانید از سه روش خرید اینترنتی پرده، خرید تلفنی یا خرید حضوری اقدام نمائید. اطلاعات تماس با ویکی دکو در بخش تماس با ما قابل دسترسی است. توصیه‌‌ی ما خرید آنلاین پرده از فروشگاه اینترنتی ویکی دکو است. 
یک مزیت مهم خرید اینترنتی انواع پرده، از جمله مدل‌های مختلف پرده حریر، از سایت ویکی دکو آن است که تمامی عکس‌هایی که از پرده‌ها و پارچه‌های آنها در این سایت آپلود می‌شوند توسط عکاس ویکی دکو عکس برداری شده و برخلاف عکس‌های تبلیغاتی و تزئینی در سایت‌های دیگر، این تصاویر در حد امکان نزدیک به واقعیت هستند تا شما بتوانید ارزیابی دقیق‌تری از طرح، جنس و رنگ انواع پرده حریر داشته باشید.
علاوه بر این، ویکی دکو به عنوان مرکز فروش پارچه و پرده حریر در تهران، شرایطی ایجاد کرده‌ است که مشتریان گرامی بتوانند به صورت تلفنی و واتس اپی نیز ضمن ارتباط با طراحان و فروشندگان لوازم دکوراسیون، مشاوره‌های مفید برای خرید پرده داشته باشند.
لازم به ذکر است که خرید پرده‌های حریر در ابعاد و اندازه‌های متفاوت قابل انجام است. تنها کافی‌ست اندازه پنجره‌های خود را محاسبه کرده و هنگام سفارش خرید به کارشناسان ما اعلام فرمائید. البته در صورتی که به هر دلیل نمی‌توانید خودتان این کار را انجام دهید، آن را به عهده‌ی همکاران ما بگذارید.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 144 (12 صفحه)

سوالات متداول پرده پارچه‌ای (حتما بخوانید)

پرده های پارچه از از جمله کتان، مخمل، ساتن و … به صورت عرض یا پهنا محاسبه میشوند.
پرده هایی چون دی کی و زبرا به صورت متر مربع محاسبه میشوند.

  • توجه داشته باشید چوب پرده، نصب، دوخت، سرب یا ساچمه، هزینه بخار، شرابه و گل میخ جداگانه
  • امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.

در ابتدا عکس، اندازه و مدلی که میخواهید را از طریق واتس اپ به کارشناسان ما ارسال کنید، سپس ما مراحل بعدی توسط کارشناس بررسی و مراحل بعدی را به صورت تخصصی به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

فروشگاه اینترنتی ویکی دکو دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که برای مشاهده میتوانید روی بنر زیر کلیک کنید، توجه داشته باشید که این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد.

نماد اعتماد الکترونیکی

پرده شما کمتر از 7 روز کاری آماده و برای شما ارسال خواهد شد.
اما اگر قصد دارید که زودتر پرده را تحویل بگیرید، این مورد را به کارشناسان ما اعلام کنید.

ارسال در تهران توسط تاکسی و پیک موتوری صورت میگیرد.
ارسال در دیگر شهر‌ها از طریق تاکسی و باربری صورت میگیرد.

برای اندازه گیری دو راه دارید:
1) خودتان اندازه گیری را انجام دهید: برای این کار کافی است که پهنا و ارتفاع پنجره را از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، سپس ما راهنمایی لازم را به شما اعلام میکنیم.
2) اندازه گیری را به ویکی دکو بسپارید (فقط مشتریان تهران): با هماهنگی قبلی یک کارشناس مجرب به همراه سمپل پرده به محل شما اعزام میکنیم.

برای نصب نیز دو راه دارید:
1) خودتان نصب کنید: برای نصب پرده، تنها کافی است با استفاده از پیچ و رولپلاک مناسب بست‌های پرده را به دیوار پیچ کنید .  شما برای نصب پرده زبرا متر، دریل و در صورت نیاز یک چهارپایه نیاز خواهید داشت، ابتدا با متر و مداد محل نصب بست پرده را علامت گذاری کنید، سپس با استفاده از دریل و پیچ گوشتی بست را به دیوار نصب کنید و در نهایت پرده را به دیوار متصل کنید
2) نصب را به ویکی دکو بسپارید (فقط در تهران): اگر به هر دلیل خودتان امکان نصب نداشته و ساکن شهر تهران هستید، با ویکی دکو تماس گرفته تا همکاران ما این کار را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت برای شما انجام دهند.

به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل پرده را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا ما از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنیم. همچنین مشتریان تهران میتوانند درخواست دهند که یک کارشناس، سمپل را برای شما آورند.

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش پرده)پیام به بخش پاراوان

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 20:00 🕖

📞 شماره تماس09120434580

ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما (فقط در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید 🙏