منو
Your Cart

پرده زبرا چاپی طرح دار

در این صفحه تمام مدل‌های طرح دار گرد آوری شده‌اند. طرح‌هایی که در این صفحه می‌توانید ببینید، شامل طرح‌های ساده هستند.

سوالی در مورد پرده زبرا طرح دار دارید؟ با شماره‌ی 02177527562  تماس بگیرید.

نحوه اندازه‌گیری پرده زبرا طرح دار: کار اندازه گیری پرده زبرا امری ساده و راحت است، چنانچ به هر دلیلی قادر به اندازه گیری پرده زبرا نمی‌باشید، با فروشگاه ویکی دکو تماس بگیرید تا کارشناسان ما به محل شما اعزام شوند.

نحوه سفارش و پرداخت پرده طرح دار: شما به سه روش حضوری، آنلاین و تلفنی می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

ارسال پرده زبرا طرح طرح دار: ارسال و آماده سازی پرده زبرا بین 1 تا 4 روز زمان خواهد برد.

نمايش 1 تا 12 از 76 (7 صفحه)

پرده زبرا طرح دار با کیفیت

پرده زبرا طرح دار با کیفیت

ما در فروشگاه ویکی دکو همواره سعی می‌کنیم که با کیفیت ترین برند‌ها را ارائه نماییم. پرده‌ زبرا‌هایی که در بالا مشاهده میکنید، جنس پارچه‌ی آن‌ها از کشور‌های چین و ترکیه وارد می‌شوند و این پارچه‌ها قابل شستشو می‌باشند و رنگ خود را از دست نمی‌دهند.

قیمت پرده زبرا چاپی

قیمت پرده زبرا چاپی

قیمت پرده زبرا چاپی در مقایسه با پرده‌های ساده بالاتر می‌باشد، این پرده‌ها توسط دستگاه‌های پیشرفته چاپ می‌شوند، پرده زبرا طرح دار در رنگ‌ها و مدل‌های متنوعی ساخته می‌شود. لازم به ذکر است که قیمت‌های ذکر شده به متر مربع می‌باشد. شما به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری می‌توانید پرده‌ی مد نظر خود را سفارش بدهید.

پرده چاپی برند آریا

پرده چاپی برند آریا

اگر به دنبال بهترین برند پرده زبرا چاپی هستید، اولین پیشنهاد ما برند آریا است، جنس پارچه‌ی این برند از کشور ترکیه وارد ایران می‌شود و از لحاظ بافت، با برند‌های دیگر قابل قیاس نیست. قیمت این پرده در مقایسه با برند‌های ایرانی و چینی در یک رنج است.