منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کاغذ دیواری لاکچری

کاغذ دیواری لاکچری و لوکس از جالب توجه ترین تزئینات نماهای داخلی هستند. برای درک این موضوع توجه کنید که یک طراحی دکوراسیون لوکس و لاکچری از ترکیب تمام اِلمان های لوکس به دست می آید. لوکس ترین مبلمان، پرده های پر زرق و برق، کفپوش های شیک، تابلو ها و سایر اشیای دکوری گران قیمت بهرحال توسط دیوارها احاطه شده اند. لذا برای رسیدن به آنچه شما لاکچری می بینید لازم است دیوار ها نیز لوکس و لاکچری به نظر آیند. خبر خوب این است که ده ها مدل کاغذ دیواری لوکس وجود دارد که با کمترین هزینه می توانند بیشترین تاثیر را بر لاکچری شدن فضای زندگی شما بگذارند. چندان که گاهی ممکن است پس از انتخاب مناسب ترین کاغذ دیواری و نصب آن، خود دیوار ها به مثابه ی تابلوهایی هنری و لوکس جلوه کنند.
جالب تر اینکه برای بدست آوردن چنین فضایی هم می شود اول کاغذ دیواری لوکس را انتخاب کرد و سپس مبلمان و  سایر اجزای دکور را با آن هماهنگ کرد و هم می توان متناسب با مبلمان و اشیای موجود کاغذ دیواری لاچکری انتخاب کرد. حتی با کمی اغماض می توان ادعا کرد که کاغذ دیواری های شیک و مدرنی وجود دارند که خود به تنهایی بار لاکچری بودن یک دکوراسیون معمولی را بدوش می کشند. از طرفی، سرعت بالای تعویض و هزینه ی نسبتا پایین، از دیگر مزایای انتخاب کاغذ دیواری برای بدست آوردن فضایی دلنشین است. این ها برخی از دلایلی هستند که کاغذ دیواری را برای شما که می خواهید لوکس زندگی کنید، جذاب می کنند.

 

بهترین مدل کاغذ دیواری لاکچری جدید 2023

بهترین مدل کاغذ دیواری لاکچری جدید 2021

اگر معیار بهترین بودن یک کاغذ دیواری لاکچری را میزان فروش و پرطرفداری آن. در نظر بگیریم، کاغذ دیواری های لوکس با طرح های داماس (یا داماسک) را می توان بهترین مدل کاغذ دیواری لاکچری در سال 2023 دانست. این دسته از کاغذ دیواری ها همیشه از پرمصرف ترین ها در طراحی دکورهای لوکس بوده اند. اگر به تصاویر کاخ های باشکوه قرن نوزدهمی اروپایی دقت کنید طرح های داماسک سنتی و بسیار لوکس را می بینید که بر دیوارهای کاخ نقش بسته اند. از طرفی طراحان کاغذ دیواری های مدرن با دستکاری های متفاوت و هنرمندانه طرح های بروز تر و شیک تری از کاغذ دیواری های لاکچری داماسک خلق کرده اند که چندین مدل از آنها در فروشگاه ویکی دکو موجود و در معرض قضاوت شما قرار داده شده اند. همچنین صفحه کاغذ دیواری جدید 2022 و 2023 را نیز مشاهده کنید.
یکی دیگر از بهترین انتخاب ها که منجر به ایجاد فضاهای لاکچری با استفاده از کاغذ دیواری می شود ترکیب چند طرح و مدل از آنهاست. برای مثال، کاغذ دیواری های گل داری که با ترکیبی از رنگ های شاد و گرم تم هایی لاکچری به فضای داخلی می دهند. یا کاغذ دیواری های لوکسی که با رنگ های خاص همچون طلایی، بنفش، قرمز، زرد و حتی کرم آذین شده و می توانند با هر ترکیب رنگ از مبلمان یا پرده هارمونی کامل و چشم نوازی ایجاد کنند. طراحی و رنگ بندی های متنوع و زیبای کاغذ دیواری های مدرن و لوکس چندان دست شما را باز می گذارد که مهم نیست چه مبلمان و پرده هایی داشته باشید. تنها با کمی وقت و خرج کردن مقداری از سلیقه ی خود می توانید با انتخاب بهترین کاغذ دیواری لاکچری، روی بوم فضای خانه خود هنرمندانه نقاشی کنید.
در نظر داشته باشید که در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب بزورترین و بهترین کاغذ دیواری لاکچری همیشه می توانید با همکاران ما در ویکی دکو در ارتباط باشید.

 

کاغذ دیواری های لوکس برجسته و سه بعدی

کاغذ دیواری های لوکس برجسته و سه بعدی

از دیگر انواع کاغذ دیواری های لوکس و مدرن، می توان به کاغذ دیواری های جدید با طرح های برجسته یا سه بعدی اشاره کرد. کاغذ دیواری های برجسته دارای طرح ها و الگوهایی هستند که نسبت به پس زمینه برجسته تر هستند که اکثراً این برجستگی ها با رنگ آمیزی های هنرمندانه چشم را به دنبال خود می کشند. طراحی برخی از لاکچری ترین کاغذ دیواری های برجسته تا آنجا پیش می روند که در صورت نصب درست و اصولی می توانند فضا را از نظر بصری بزرگ تر، بلندتر یا عمیق تر نمایش دهند.
کاغذ دیواری های سه بعدی نیز از جدیدترین محصولات دکوراتیو هستند. در این نوع از کاغذ دیواری با استفاده از هنر خلاقانه ی اوریگامی (ایجاد فرم و حجم با تا زدن کاغذ) طرح هایی کاملا سه بعدی بر دیوار نقش می بندد.

 

خرید کاغذ دیواری لاکچری تهران

خرید کاغذ دیواری لاکچری تهران

برای خرید کاغذ دیواری لاکچری از سه راه مختلف می توانید اقدام کنید؛ خرید حضوری ضمن مراجعه به محل فروشگاه، سفارش خرید تلفنی و خرید اینترنتی کاغذ دیواری. توصیه ما خرید اینترنتی کاغذ دیواری لاکچری است.
ممکن است فکر کنید که انتخاب و خرید آنلاین چیزی مانند کاغذ دیواری قدری عجیب است اما در واقع خرید آنلاین کاغذ دیواری می تواند به مراتب نتایج بهتری در بر داشته باشد. به چند دلیل ساده: اول، وقت و انرژی شما ارزشمند است. دوم،  تمام مدل های متنوع کاغذ دیواری همراه با تصاویر واقعی از آنها و نیز مشخصات لازم، در سایت ویکی دکو موجود بوده و بنابر تجربه کسانی که اینترنتی خرید می کنند هم بیشتر با محصولات آشنا می شوند و هم انتخاب های بهتری دارند. یک دلیل آن این است که هنگام مراجعه حضوری امکان مقایسه ی همزمان اجناس، طرح ها و مشخصات کمتر بوده و حتی با دیدن هر مدل ممکن است مدل های قبلی تا حد زیادی از دسترس حافظه خارج شوند، در حالی که هنگام خرید آنلاین تمام مدل ها را می توانید همزمان مشاهده و مقایسه کنید. و سوم، خرید اینترنتی برای شما که لاکچری زندگی می کنید، لوکس تر به نظر می رسد.
خوب است بدانید که در صورت خرید اینترنتی یا تلفنی، کاغذ دیواری شما یک روزه در تهران و معمولاً حداکثر سه روزه در شهرستان ارسال و تحویل می شود.

 

قیمت انواع کاغذ دیواری لاکچری

قیمت انواع کاغذ دیواری لاکچری

همواره اولین تصوری که به محض اطلاق صفت لاکچری به هر شیئی به ذهن متبادر می شود گران قیمت بودن آن شیء است. اما این همیشه برای کاغذ دیواری های لاکچری برقرار نیست. بله، برخی از کاغذ دیواری های لوکس و لاکچری به دلیل متریال به کار رفته یا ظرافت و کار بیشتر در طراحی نسبت به مدل های دیگر گران تر اند. اما هستند کاغذ دیواری هایی که تنها به دلیل نقش بستن طرح هایی خاص آنها را لاکچری می دانیم. قیمت این دسته از کاغذ دیواری های لاکچری تفاوت چندانی با سایر مدل ها ندارد. همین ویژگی از مزیت های مهم ماغذ دیواری به حساب می آید.
قیمت کاغذ دیواری های لاکچری نیز بر اساس تعداد رول محاسبه می شود. البته لازم است هزینه های ارسال و نصب کاغذ را نیز به قیمت تمام شده اضافه کنید.
کارشناسان ویکی دکو همواره آمادگی دارند که بروزترین قیمت ها را به اطلاع شما عزیزان برسانند. تنها کافی است از طریق تلفن یا واتس اپ با ما تماس بگیرید.

 

عکس کاغذ دیواری لاکچری

عکس کاغذ دیواری لاکچری

مشاهده ی دقیق محصول و ایجاد تصور منطبق بر واقعیت هنگام خرید، حق شما خوبان است. یک مزیت بررسی و خرید کاغذ دیواری لاکچری در سایت ویکی دکو این است که ما برای معرفی محصولات خود تنها به تصاویر تزئینی و تبلیغاتی - که همگی زیبا و چشم فریب به نظر می رسند - بسنده نمی کنیم. بلکه تمام مدل های موجود در سایت ویکی دکو دارای عکس های واقعی و دستکاری نشده از کاغذ دیواری هستند تا شما عزیزان مناسب ترین کاغذ دیواری لوکس را انتخاب کرده و دقیقا بدانید چه چیزی خریداری می کنید.
بعلاوه، در صورت نیاز به بررسی دقیق تر و مشاهده ی عکس های بیشتر از کاغذ دیواری های مورد نظرتان، کافی است با همکاران ما تماس گرفته تا از طریق واتس اپ عکس های بیشتری برای شما ارسال کنند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 97 (9 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

🆕 برای دریافت جدید ترین مدل‌ها، از طریق واتس‌اَپ به ما پیام دهید. 🆕

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

شماره تماس09397606617