منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

پوستر دیواری صورت

پوستر دیواری صورت یکی از طرح‌های محبوب محصول پوستر دیواری می‌باشد.
نحوه اندازه گیری پوستر دیواری پوستر دیواری صورت: عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید و در محاسبه گر محصول مورد نظر وارد کنید تا قیمت نهایی اعلام گردد.
اگر قادر به اندازه گیری نیستید با ما تماس بگیرید تا  کار اندازه‌گیری پوستر دیواری توسط همکاران ما انجام شود. امکان ثبت سفارش محصول پوستر دیواری صورت به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد.

 

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه

پوستر دیواری طرح صورت و چهره‌ی زن، یکی از طرح‌های مناسب برای استفاده در آرایشگاه‌ها و سالن‌های مد و زیبایی می‌باشد. استفاده از پوستر دیواری طرح چهره می‌تواند تاثیر شگفت در اتمسفر و نشان دادن تخصصی بودن به محیط شما بدهد. شما برای ثبت سفارش پوستر دیواری می‌توانید به سه روش طرح خود را ثیت کنید. آنلاین، تلفنی و حضوری؛ برای ثبت سفارش آنلاین، کافی است که صفحه‌ی محصول مورد نظر خود را باز کنید سپس اندازه‌ی خود را وارد کنید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود. 

چنانچه به راهنمایی لازم دارید، با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

 

قیمت پوستر دیواری صورت

قیمت پوستر دیواری صورت

قیمت پوستر دیواری صورت بر اساس مواردی چون جنس کاغذ پوستر دیواری و برند پوستر دیواری تعیین می‌شود. قیمت پوستر دیواری بر حسب متر مربع می‌باشد. کاغذی که برای چاپ پوستر دیواری استفاده می‌شود از کشور‌های چین، ترکیه و ایران می‌باشد. ما در فروشگاه ویکی دکو با توجه به تجربیاتی که در فروش محصولات دکوراسیون داشته‌ایم، با همکاری با بهترین تولید کنندگان، سعی خود را کرده‌ایم که در کنار ارائه‌ی بهترین کیفیت، محصول را با قیمتی مناسب به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

 

خرید پوستر دیواری چهره

خرید پوستر دیواری چهره

شما به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری می‌توانید سفارش پوستز دیواری را ثبت نمایید. برای خرید آنلاین ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس اندازه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کرده، سپس گزینه‌ی افزودن به خرید را بزنید و سفارش خود را ثبت کنید؛ برای سفارش پوستر دیواری چهره در ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما سفارش شما را ثبت کنند.

 

 

پوستر چهره زن

پوستر چهره زن

پوستر چهره زن مناسب مکان‌هایی چون آرایشگاه‌ها و سالن‌های مد و زیبایی می‌باشد. ما در فروشگاه ویکی دکو همواره تلاش خود را مینیم تا جدید ترین مدل‌ها را به شما عزیزان ارائه نماییم. چنانچه در مورد پوستر چهره زن نیاز به راهنمایی دارید، با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه نمایند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

مشاوره و خرید

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

📞 شماره تماس09397606617

ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما (فقط در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید 🙏