منو
Your Cart

پرده ساده و رنگی

انتخاب یک پرده ساده سفید یا پرده ساده رنگی و رنگارنگ، اما متناسب با محیط اتاق و سایر عناصر دکوراسیون داخلی آن، خود به تنهایی می تواند تاثیر شگرفی بر ظاهر فضا و میزان جذابیت آن داشته باشد. این در حالی است که اغلب مردم تصور می کنند که هر چیزی که صفت «ساده» داشته باشد نمی‌تواند تاثیر بسزایی ایجاد کند. با دقت در کار طراحان و معماران مدرن در می یابید که بسیاری از اطراحی ها و چیدمان های موفق آنها با استفاده از ساده ترین و سر راست ترین عناصر دکور خلق شده اند که پرده های ساده نیز نقشی حیاتی در دلپذیر شدن این طراحی ها ایفا می کنند. منظور از پرده ی ساده می‌تواند پرده ای ساخته شده از یک لایه پارچه یا پرده هایی از نوع پرده زبرای بدون نقش و نگار یا دو مکانیزم باشد. در این مطلب برآنیم تا به معرفی و ارائه مدل هایی از پرده های ساده و رنگی از انواع پرده، همچون پرده زبرای ساده، کرکره ای، لواردراپه ساده و دو مکانیزم پرداخته و ضمن نمایش عکس های پرده های ساده ی مختلف آن ها را با هم مقایسه کنیم.  ویکی دکو همراه باشید.

 

انواع پرده ساده و رنگی

انواع پرده ساده و رنگی

از دو جهت می توان یک پرده را ساده نامید؛ از نظر پیچیدگی طراحی، لایه ها و مکانیزم کار و از نظر تزئینات پرده  و طرح و نقش آن. در بازار پرده ی ایران، فارغ از مکانیزم کار پرده ها، روش نصب و نیز وجود لایه های مختلف در انواع پرده، معمولاً به پرده هایی که دارای نقش و نگار نیستند پرده ساده گفته می شود. با این تعریف مدل های پرده های ساده سفید یا رنگی زیادی در بازار و به ویژه در فروشگاه و سایت ویکی دکو موجود اند؛ پرده های ساده سفید یا رنگی (تک رنگ) از نوع پرده شید، زبرا، دبل، لواردراپه، کرکره ای و حتی دو مکانیزم. قبلاً این مدل پرده ها را سایت ویکی دکو معرفی کرده ایم. همچنین برای مشاهده و سفارش انواع پرده در دکوراسیون داخلی کلیک کنید.

انتخاب بهترین پرده ساده یا رنگی به سلیقه، محل استفاده ونیز هماهنگی و تناسب با سایر عناصر دکوراسیون داخلی بستگی دارد.

 

جدید ترین مدل پرده ساده و رنگی رنگی

جدید ترین مدل پرده ساده و رنگی رنگی

برندهای مختلفی که پرده تولید می کنند سالانه و حتی ماهانه مدل های جدید و مدرن تری از پرده های متفاوت را روانه بازار می‌کنند. جدیدترین مدل های پرده ساده نیز با همین سرعت به بازار ارائه می شوند. برای مثال تنها یکی از برندهای تولید پرده زبرا سالانه چندین مدل پرده جدید ساده را ارائه می کند.
ویکی دکو نیز به عنوان یک سایت فروشگاهی مدرن همواره موجودی پرده های خود را  به روز نگه داشته و جدیدترین مدل های پرده ساده و رنگی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

عکس پرده ساده و رنگی

 در ایم صفحه تعداد معتنابهی عکس از پرده های  ساده سفید و رنگی واقعی (و نه صرفاً تزئینی)، که در سایت و فروشگاه ویکی دکو موجود اند را برای شما خوبان تهیه کرده ایم تا بتوانید مقایسه و انتخاب پرده  مناسب‌تری برای محل زندگی یا کار خود داشته باشید.

 

قیمت پرده ساده و رنگی

قیمت پرده ساده و رنگی

قیمت پرده های ساده سفید یا رنگی با پرده های دارای طرح و نقش، تفاوت چندانی ندارد. می توان گفت اختلاف قیمت یک پرده زبرا، کرکره ای یا شید سفید (یا تک رنگ) با پرده های طرح دار از همان نوع، تاثیر چندانی بر انتخاب شما نخواهد گذاشت. در واقع اختلاف قیمت انواع پرده از جنس، نوع و مدل آنها ناشی می شود نه از طرح و رنگ پرده. به طور کلی قیمت انواع پرده ساده به ترتیب زیر است:
شید، زبرا، دو مکانیزم، لواردراپه، کرکره فلزی و کرکره چوبی.
به عبارتی، ارزانترین پرده ساده همان پرده ی شیدِ ساده به ازای متری 200 هزار تومان و گرانترین آنها پرده ی کرکره چوبی ساده است با قیمتی حدود متری 400 هزار تومان. قیمت سایر پرده های نامبرده بین این دو قرار می گیرد.
شما عزیزان می توانید همه روزه از طریق سایت، تلفن و یا مراجعه حضوری علاوه بر مشاوره و راهنمایی برای خرید پرده ساده با فروشگاه ویکی دکو در ارتباط باشید.

 

خرید پرده ساده و رنگی

خرید پرده ساده و رنگی

قبل از خرید هر نوع پرده - حتی پرده های ساده - توصیه می کنیم تنها به مرور سایت ویکی دکو و بررسی و مقایسه مدل های مختلف پرده  اکتفاء نکرده، با مراجعه حضوری به محل فروشگاه، واقع در خیابان ابن سینا روبروی ایستگاه مترو دروازه شمیران، انواع جدیدتر پرده ساده را از نزدیک بررسی کنید تا بتوانید بهترین انتخاب و خرید پرده ساده را داشته باشید. صد البته که اگر امکان مراجعه ندارید، همواره استفاده از مشاوره خرید تلفنی پرده توسط کارشناسان و طراحان ما می تواند راهنمایی جامع و مفید برای خرید بهترین پرده ساده باشد.

نمايش 1 تا 12 از 158 (14 صفحه)