منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

پرده ساده و پرده رنگی

انتخاب یک پرده ساده سفید یا پرده ساده رنگی، اما متناسب با محیط اتاق و سایر عناصر دکوراسیون داخلی آن، خود به تنهایی می تواند تاثیر شگرفی بر ظاهر فضا و میزان جذابیت آن داشته باشد. این در حالی است که اغلب مردم تصور می کنند که هر چیزی که صفت «ساده» داشته باشد نمی‌تواند تاثیر بسزایی ایجاد کند. با دقت در کار طراحان و معماران مدرن در می یابید که بسیاری از طراحی ها و چیدمان های موفق آنها با استفاده از ساده ترین و سر راست ترین عناصر دکور خلق شده اند که پرده های ساده نیز نقشی حیاتی در دلپذیر شدن این طراحی ها ایفا می کنند. منظور از پرده ی ساده می‌تواند پرده ای ساخته شده از یک لایه پارچه یا پرده هایی از نوع پرده زبرای بدون نقش و نگار یا دو مکانیزم باشد. در این مطلب برآنیم تا به معرفی و ارائه مدل هایی از پرده های ساده و رنگی از انواع پرده، همچون پرده زبرای ساده، کرکره ای ساده، لواردراپه ساده و دو مکانیزم ساده پرداخته و ضمن نمایش عکس های پرده های ساده ی مختلف آن ها را با هم مقایسه کنیم. با  ویکی دکو همراه باشید.

 

انواع پرده ساده و رنگی

انواع پرده ساده و رنگی

از دو جهت می توان یک پرده را ساده نامید؛ از نظر پیچیدگی طراحی، لایه ها و مکانیزم کار و از نظر تزئینات پرده  و طرح و نقش آن. در بازار پرده ی ایران، فارغ از مکانیزم کار پرده ها، روش نصب و نیز وجود لایه های مختلف در انواع پرده، معمولاً به پرده هایی که دارای نقش و نگار نیستند پرده ساده گفته می شود. با این تعریف مدل های پرده های ساده سفید یا رنگی زیادی در بازار و به ویژه در فروشگاه و سایت ویکی دکو موجود اند؛ پرده های ساده سفید یا رنگی (تک رنگ) از نوع پرده حریر، گونی بافت (کنفی)، هازان، شید، زبرا، دبل، لواردراپه، کرکره ای و حتی دو مکانیزم. قبلاً این مدل پرده ها را سایت ویکی دکو معرفی کرده ایم. انتخاب بهترین پرده ساده یا رنگی به سلیقه، محل استفاده و نیز هماهنگی و تناسب با سایر عناصر دکوراسیون داخلی بستگی دارد.

پرده ساده حریر، گونی بافت و هازان از جمله پرده‌های پارچه‌ای هستند که بدون مکانیزم بوده و روی میله پرده نصب می‌شوند. اما پرده ساده شید، زبرا، کرکره‌ای، لوردراپه و پرده ساده دو مکانیزم از جمله مدل‌های دارای مکانیزم برای چرخش یا جمع شدن پرده هستند. روی این دسته پرده می‌توان موتور الکتریکی نصب کرد تا با استفاده از ریموت کنترل پرده، آنها را تنظیم کنید. هر یک از پرده‌های نام برده دارای صفحه‌ی معرفی خود هستند اما بد نیست به اختصار ویژگی‌های هر کدام را معرفی کنیم تا بتوانید بهترین پرده ساده را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید:
-    پرده حریر ساده: پرده حریر از پرمصرف‌ترین و ارزان‌ترین پرده‌های پارچه‌ای است. همان طور که می‌دانید جنس پارچه پرده‌ای حریر بسیار لطیف و نرم است. به همین دلیل اغلب به همراه آستری نصب می‌شود. پرده حریر ساده سفید به دلیل زیبایی و هماهنگی با اغلب سبک‌ها و رنگ‌های دکوراسیون، از پرفروش‌ترین پرده‌های ساده محسوب می‌شود.
-    پرده گونی بافت ساده یا پرده کنفی: این نوع پرده با استفاده از پارچه‌ای به همین نام تولید می‌شود. پرده کنفی ساده تک رنگ بوده و شامل طیف وسیعی از رنگ‌های گوناگون می‌شود.
-    پرده زبرا ساده: این مدل پرده از دو لایه پارچه مخصوص ساخته می‌شود که دارای نوارهایی افقی نازک و ضخیم است. قرار گیری موازی دو لایه پارچه زبرای روی هم و چرخش نوارهای آن‌ها باعث ایجاد حالات مختلف نوردهی از تاریک، سایه روشن و روشن می‌شود. این کار با کشیدن زنجیر کناری یا استفاده از ریموت کنترل انجام می‌شود. پرده زبرا ساده شامل چندین مدل تک رنگ و بدون طرح می‌شود که با هر دکوراسیون دارای قابلیت هماهنگی دارند.  زبرا با جنس ایرانی و ترک در فروشگاه ویکی دکو موجود است.
-    پرده شید ساده: مدل پرده شید ساده داری پارچه‌ای یک‌دست و ساده دارد. این پرده تنها می‌تواند به بالا جمع شود، لذا حالت سایه روشن ندارد.‌ اما با توجه به سایه‌ی خوبی که ایجاد می‌کند، می‌تواند برای ایجاد فضایی آرام ایده آل باشد. نوعی از مدل با نام پرده شید بلک اوت ساده موجود است که ۱۰۰ درصد نور را به خود جذب کرده و فضایی کاملاً تاریک ایجاد می‌کند.
-    پرده دو مکانیزم ساده: این مدل از پرده‌های مدرن و ساده برای آنکه بتواند کنترل بیشتر و بهتری روی نور ورودی به محیط داشته باشد از دو لایه تشکیل شده است که هر دو به طور جداگانه قابل کنترل هستند. از این پرده به عنوان پرده شب و روز نیز یاد می‌شود.
-    پرده هازان ساده: این مدل پرده از ساده‌ترین، متنوع‌ترین، ارزان‌ترین و در عین حال شیک‌ترین پرده‌هایی است که می‌توان در اتاق‌های مختلف نصب کرد. پرده هازان آماده پانچی در اندازه‌های استاندارد و آماده‌ی نصب موجود است. پرده هازان چاپی با طرح‌های ساده و حتی با امکان چاپ طرح سفارشی بسیار پرطرفدار شده اند.

 

جدید ترین مدل پرده ساده و رنگی

جدید ترین مدل پرده ساده و رنگی

برندهای مختلفی که پرده تولید می کنند سالانه و حتی ماهانه مدل های جدید و مدرن تری از پرده های متفاوت را روانه بازار می‌کنند. جدیدترین مدل های پرده ساده نیز با همین سرعت به بازار ارائه می شوند. برای مثال تنها یکی از برندهای تولید پرده زبرا سالانه ده‌ها مدل پرده جدید ساده را ارائه می کند.
ویکی دکو نیز به عنوان یک سایت فروشگاهی مدرن همواره موجودی پرده های خود را  به روز نگه داشته و جدیدترین مدل های پرده ساده و رنگی را به مشتریان خود ارائه می دهد.
در صورت نیاز همواره می‌توانید به صورت تلفنی با همکاران ما در ارتباط باشید تا جدیدترین مدل‌های پرده ساده یا پرده رنگی را به شما معرفی کنند.

 

قیمت پرده ساده و رنگی

قیمت پرده ساده و رنگی

قیمت پرده های ساده سفید یا رنگی با پرده های دارای طرح و نقش، تفاوت چندانی ندارد. می توان گفت اختلاف قیمت یک پرده زبرا، کرکره ای یا شید سفید (یا تک رنگ) با پرده های طرح دار از همان نوع، تاثیر چندانی بر انتخاب شما نخواهد گذاشت. در واقع اختلاف قیمت انواع پرده از جنس، نوع و مدل آنها ناشی می شود نه از طرح و رنگ پرده. طبیعتاً پرده‌هایی مانند پرده حریر یا کنفی که دارای تزئینات اضافی یا والان پرده باشند،‌ نسبت به پرده‌های ساده گرانتر هستند. به طور کلی قیمت انواع پرده ساده دارای مکانیزم، از ارزان‌ترین به گران‌ترین، به ترتیب زیر است:
پرده شید، زبرا، دو مکانیزم، لواردراپه، کرکره فلزی و کرکره چوبی. در میان پرده‌های پارچه‌ای معمولی نیز برخی مدل‌های هازان آماده ارزان‌ترین هستند. البته قیمت پرده حریر ساده و گونی بافت نیز تفاوت چندانی با هازان یا کتان ندارند.
به عبارتی، ارزانترین پرده ساده همان پرده ی شیدِ ساده به ازای متری 200 هزار تومان و گرانترین آنها پرده ی کرکره چوبی ساده است با قیمتی حدود متری 400 هزار تومان. قیمت سایر پرده های نامبرده بین این دو قرار می گیرد.
شما عزیزان می توانید همه روزه از طریق سایت، تلفن و یا مراجعه حضوری علاوه بر مشاوره و راهنمایی برای خرید پرده ساده و همچنین قیمت انواع پرده ساده با فروشگاه ویکی دکو در ارتباط باشید.

 

خرید پرده ساده و رنگی

خرید پرده ساده و رنگی

برای خرید پرده های ساده کافی‌ست تنها با مرور سایت ویکی دکو و بررسی و مقایسه مدل های مختلف پرده ، سفارش خرید پرده ساده مورد پسند خود را ثبت نمائید. همچنین شما مشتریان عزیز همواره ‌می‌توانید با استفاده از مشاوره خرید تلفنی پرده توسط کارشناسان و طراحان ما بهترین پرده‌های مناسب دکوراسیون و بودجه خود را خریداری فرمائید.
البته ویکی دکو شرایط خرید پرده از طریق تلفنی و واتس اپ نیز برای شما مهیا کرده است. ویکی دکو همواره پرده‌های خود را از خوشنام‌ترین برندها همچون برند آریا تأمین می‌کند. تصاویر هر یک از این پرده‌ها و مشخصات آن‌ها را در بالای صحفه مشاهده می‌کنید. برای خرید هر مدل پرده روی تصویر آن کلیک کنید.
برخی از مزایای خرید پرده از سایت ویکی دکو، به عنوان نمایندگی فروش انواع پرده در تهران به شرح زیر اند:
1.    به واسطه‌ی ارتباط مستقیم ویکی دکو با تولیدکنندگان و واردکنندگان، همچنین واردات مستقیم برخی کالاها، بسیاری از پرده‌های موجود در این فروشگاه با قیمت‌های ارزان‌تر ارائه می‌شوند.
2.    تمامی پارچه‌ها و ابزار و یراق پرده‌های ویکی دکو از محصولات با بهترین کیفیت برندهای نام آشنای ایرانی و خارجی تهیه می‌شوند. با این حال در کنار خصوصیات مثبت، خصوصیات منفی هر کالا نیز بیان می‌شود.
3.    تمام محصولات ویکی دکو، دارای ضمانت نامه معتبر هستند. علاوه بر این، ویکی دکو دارای تیمی متعهد از کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی است که هم می‌توانید قبل از خرید پرده روی مشاوره‌ی ایشان حساب کنید و هم برای پشتیبانی‌های پس از فروش، از قبیل ارسال فوری، آموزش و نصب انواع پرده.
4.    شما مشتریان محترم از هر شهرستان کشورمان ایران، می‌توانید سفارش خرید جدید‌ترین پرده‌ها را ثبت کرده و پرده‌های خریداری شده را بسته به فاصله جغرافیایی حداکثر تا سه روز کاری دریافت کنید.
5.    مهم‌ترین وجه تمایز فروشگاه اینترنتی ویکی دکو آن است که تمامی پرده‌های موجود در سایت توسط عکاس ویکی دکو عکس‌برداری شده و برای معرفی محصولات خود به عکس‌های تزئینی و تبلیغاتی زیبا و گمراه کننده اکتفا نمی‌کند. تصاویر واقعی و دستکاری نشده از پرده‌ها این امکان را فراهم می‌کند که شما مشتریان گرامی هنگام بررسی پرده‌ها دقیقاً بدانید چه چیزی و با چه کیفیتی خریداری می‌کنید. بعلاوه، در صورتی که نیاز داشته باشید تصاویر و اطلاعات بیشتری از محصولات مورد نظر خود در اختیار داشته باشید، همکاران ما از طریق واتس اپ در کنار شما خواهند بود.
6.    یک مزیت دیگر خرید پرده از فروشگاه ویکی دکو آن است که در صورت نیاز به اعزام کارشناس برای اندازه گیری، کارشناسان ما چند رنگ و مدل پرده همراه خود داشته تا شما عزیزان بهترین پرده‌ی مناسب دکوراسیون خانه یا محل کار خود را انتخاب نمائید.
برای اطلاع از آخرین مدل و قیمت پرده‌های ساده جدید با ما تماس بگیرید.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 112 (10 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش پرده)پیام به بخش پاراوان

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 20:00 🕖

📞 شماره تماس09120434580

ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما (فقط در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید 🙏