منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کاغذ دیواری سفید و روشن

کاغذ دیواری سفید یا روشن هیچ گاه از مد نمی افتد. کاغذ دیواری های روشن را، به تنهایی یا در ترکیب با دیگر رنگ ها، می توان  به بهترین شکل در هر سبک دکوراسیون استفاده کرد. می توان گفت کاغذ دیواری های روشن که شامل رنگ های سفید، طوسی، استخوانی، شیری و… می شوند از پرفروش ترین کاغذ دیواری ها هستند. 
خیلی مهم نیست چه مبلمان و چه دیزاینی برای دکور خانه ی خود دوست دارید. سبک های کلاسیک دکوراسیون را بپسندید، چه رنگی با اصالت تر از سفید سراغ دارید؟ دکوراسیون مدرن را ترجیح دهید، بدانید که کاغذ دیواری های سفید و روشن بیشترین استفاده را در طراحی مدرن دارند. پرده های روشن، تیره یا رنگی داشته باشید، سفید با همه سازگار است. فرقی نمی کند که دیوار چه فضایی را می خواهید کاغذ دیواری کنید، کاغذ دیواری های روشن همه جا می توانند به کار رفته و نتایج دلپذیر داشته باشند.
سفید، به لحاظ تکنیکی یک رنگ نیست، بلکه مفهوم سفید به معنی عدم وجود رنگ های دیگر است. به همین دلیل سفید همیشه نشانه ی پاکی، تمیزی، کمال و خلوص است. در برخی فرهنگ ها رنگ سفید نشانه ی شروع دوباره و حرکت به سمت موفقیت است. رنگ سفید در دکوراسیون از پرطرفدارترین رنگ ها بوده و می تواند برای نوع ذائقه ی افراد خوشایند یا حداقل خنثی باشد. متضاد و مکمل سفید، سیاه است.
کاغذ دیواری روشن چند مزیت بزرگ دارد؛ تقریبا با هر سلیقه ای تناسب دارد. با بیشتر رنگ های دیگر قابل ترکیب است. برای فضاهای مختلف خانه یا محل کار قابل استفاده است. فضاها را بزرگتر از آنچه هستند نمایش می دهد. نورهی را بیشتر می کند. می توان گفت استفاده از کاغذ دیواری سفید یا روشن ساده فضای  شخانه یا محل کار شما را مانند یک بوم نقاشی آماده ی پذیرش هر نقش و نگاری خواهد کرد.
کاغذ دیواری های روشن در دو نوع ساده و طرح دار موجود اند. برخی از کاغذ دیواری های روشن، علاوه بر سفید، می توانند دارای پس زمینه کمرنگی از رنگ های کرم، سبز، یاسی یا هر رنگ دیگر باشند.

 


کاغذ دیواری سفید و خنثی بیانگر چه چیزی میباشد؟

کاغذ دیواری سفید و خنثی بیانگر چه چیزی میباشد؟

کاغذ دیواری سفید یا کاغذ دیواری های رنگ روشن معمولاً فضای خنثی و با میزان نوردهی بیشتر به وجود می‌آورند. این فضای خنثی برای کاربردها و و سلیقه های مختلف مزیت های متفاوتی را ایجاد می کند. با نصب کاغذ دیواری سفید، دیوارها همیشه نو، درخشان و آماده ی اجرای طراحی دکوراسیون های مختلف از کلاسیک تا مدرن می شوند. ممکن است در برخی فضاها فقط اجرای محیطی خنثی مد نظر باشد و لذا فقط کافی است از کاغذ دیواری سفید استفاده شود. اما در بسیاری از موارد هدف آن است که با استفاده از کاغذ دیواری روشن یا سفید فضا را برای طراحی سبک های مختلف دکوراسیون آماده کرده تا بتوان با استفاده از سایر عناصر و وسایلی همچون پرده، کفپوش یا مبلمان دیزاین مورد نظر اجرا شود. در واقع وقتی رنگ سفید یا هر رنگ روشن و خنثای دیگر برای پوشش دیوارها بکار می رود حسی از بی طرفی القاء شده و تنها وجود یک عنصر دکوراتیو کوچک، همچون یک پرده یا تابلو می تواند تم دکور را به نفع رنگ یا سبک خود تغییر دهد.
کاغذ دیواری سفید برای برخی مکان ها که نیاز زیادی به فضایی روشن، آرامش و تمرکز دارند بهترین انخاب است، مانند مطب ها و کلینیک های پزشکی و روانپزشکی، ادارات و شرکت ها.
یک مزیت دیگر خرید و نصب کاغذ دیواری های روشن این است که با نصب آن در اتاق ها و محیط های کوچک، فضا بزرگتر و دلبازتر از آنچه هست به نظر خواهد رسید. از طرفی، کاغذ دیواری سفید محیط را روشن تر و درخشان تر می کند. بنابراین رنگ های روشن کاغذ دیواری برای مکان هایی که نور کمتری می گیرند هم بسیار مناسب است.

 

کاغذ دیواری سفید اکلیلی، نقره ای، سفید طوسی، خاکستری و صدفی

کاغذ دیواری سفید اکلیلی، نقره ای، سفید طوسی، خاکستری و صدفی

کاغذ دیواری های سفید اکلیلی، نقره ای، طوسی، سفید طوسی، سفید خاکستری، استخوانی و صدفی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین کاغذ دیواری های روشن هستند. این کاغذ دیواری ها به صورت ساده یا تک رنگ و طرح دار راه راه، گلدار یا الگوهای مختلف هستند. راه ها و الگو های کار شده در کاغذ دیواری های روشن طیفی از الگوهای ساده، کلاسیک تا الگوهای هندسی هستند.
انتخاب کاغذ دیواری سفید ساده یا کاغذ دیواری سفید طرح دار و ترکیب آن با رنگ های دیگر کاری بسیار راحت است. چرا که سفید و سیار رنگ های روشن با اکثر سبک ها همخوانی دارد.  پرده ها، کفپوش یا مبلمان خود را در نظر بگیرید سپس یک کاغذ دیواری با زمینه ی سفید یا دیگر رنگ های روشن با طرح هایی که از نظر رنگ و سبک هماهنگی بیشتری با مبلمان و سایر عناصر دکور دارند انتخاب کنید. برای نمونه، کاغذ دیواری سفید با راه های صدفی یا خاکستری می تواند انتخاب خوبی برای فضاها و لوازم مدرن باشد.

 

کاغذ دیواری روشن و براق

کاغذ دیواری روشن و براق

رنگ کاغذ دیواری های روشن می تواند براق یا مات باشد. کاغذ دیواری های تک رنگ سفید براق یا هر رنگ روشن و براق دیگر دیوارها را شبیه دیواری رنگ زده با رنگ روغنی می کنند. کاغذ دیواری روشن مات بیشتر شبیه گچ یا رنگ پلاستیک به نظر می رسند.
کاغذ دیواری های روشن براق درخشان تر بوده و انعکاس نور بیشتری دارند. دیوارهایی که با کاغذ دیواری روشن براق پوشیده می شوند به نوردهی بیشتر کمک کرده و برای سبک های دکوراسیون شلوغ تر و مجلل تر مناسب هستند.
از طرفی کاغذ دیواری های روشن و مات در ترکیب با سایر کاغذ دیواری های دیگر که اغلب مات هستند هماهنگی بیشتری ایجاد می کنند. طراحان با ذوق فقط از ترکیب رنگ های مات و براق از یک طیف نزدیک به هم جلوه های بصری زیبایی در محیط خلق می کنند.
یکی از پرفروش ترین طرح های کاغذ دیواری روشن آنهایی هستند که از ترکیب رنگ های براق و مات در آنها استفاده شده است. مثلا کاغذ دیواری با زمینه ی خاکستری یا طوسی مات که راه راه های براقی از سایه های دیگر رنگ سفید دارند. یا کاغذ دیواری های رنگ روشنی که الگوهای براق آن ها حالتی از هولوگرام تداعی می کنند.

 

کاغذ دیواری سفید و روشن برای پذیرایی و اتاق خواب

کاغذ دیواری سفید و روشن برای پذیرایی و اتاق خواب

همانطور که قبلاً گفته شد استفاده از کاغذ دیواری های روشن و سفید در پذیرایی یا اتاق خواب، فارغ از هر سبک دکوراسیون، رواج دارد. سفید و سایه های آن مانند خاکستری هیچ گاه چشم و ذهن انسان را خسته نمی کنند. کاغذ دیواری های روشن با الگوهای راه راه عمودی بهترین انتخاب برای پذیرایی هایی هستند که سقف کوتاه دارند. چرا که این باعث می شود دیوارها بلند تر به نظر آید. برای مثال، در پذیرایی دوبلکس که قسمتی از پذیرایی کف دارد می توانید از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنید.
دکوراسیون اتاق خواب به عنوان محل استراحت نیز می تواند  با استفاده از کاغذ دیواری های سفید یا با ترکیب هایی از آن آرام تر و دلباز تر به نظر آید. یک ایده ی دیگر استفاده از تضاد میان سیاه و سفید برای ایجاد فضایی مدرن یا مینیمال در اتاق خواب است. از کاغذ دیواری های تیره در یک دیوار به عنوان دیوار شاخص استفاده کنید و سایر دیوار ها را با کاغذ های روشن طرح دار (ترجیحاً طر های تیره) بپوشانید.

 

خرید و قیمت کاغذ دیواری سفید و نقره ای

خرید و قیمت کاغذ دیواری سفید و نقره ای

خرید کاغذ دیواری سفید، نقره ای و خاکستری خیلی نیاز به تحقیق و گردش در بازار ندارد. می توانید این کاغذ دیواری ها را آنلاین نیز خریداری کرده و در محل خود دریافت کنید. تنها کافی است از میان طرح و رنگ های موجود در سایت آنهایی را فکر می کنید بیشتر به دکوراسیون شما می آیند را مشاهده  و انتخاب کنید.
با این حال، خرید  حضوری و تلفنی نیز گزینه های دیگر هستند. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره خرید کاغذ دیواری های روشن با همکاران ما در ویکی دکو تماس بگیرید.
قیمت کاغذ دیواری های سفید به صورت رولی محاسبه می گردد. هر رول 5 متر مربع از دیوار را پوشش می دهد. برای آگاهی از قیمت روز هر نوع کاغذ دیواری نیز می توانید با ما تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که هزینه های ارسال و نصب کاغذ دیواری به صورت جداگانه محاسبه می شوند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

🆕 برای دریافت جدید ترین مدل‌ها، از طریق واتس‌اَپ به ما پیام دهید. 🆕

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

شماره تماس09397606617