منو
Your Cart

مجله اینترنتی ویکی دکو

۰۵ سپتامبر تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری
wiki 1 124
تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری در چیست؟ به طور خلاصه، کاغذ دیواری یک طرح تکرار شونده است اما پوستر دیواری یک طرح کامل است که در اندازه‌ی خاصی چاپ میگردد.همانطور که می دانید، کاغذ دیواری (Wallpaper..
۱۱ نوامبر آموزش شستشوی پرده زبرا
wiki 1 2315
شستشوی پرده یکی از مهمترین دغدغه های خانه داری است. قابلیت شستشوی پرده جدید نیز برای خریداران بسیار مهم است. از پرفروش ترین پرده های حال حاضر بازار پرده زبرا بوده که کاملاً قابل شستشو است. شستشوی پرده..
۱۹ ژوئیهٔ بهترین کفپوش برای خانه و منزل چیست؟
wiki 5 3307
کفپوش مناسب خانه می تواند از نظر فضای کاربری، جنس، قیمت کفپوش های مختلف و روش نصب آنها دسته بندی شود؛ کفپوش پذیرایی، کفپوش نشیمن، کفپوش آشپزخانه و کفپوش اتاق کودک هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را..
۰۱ مهٔ پارکت رنگ تیره
wiki 3 2626
رنگ تیره و سیاه بیانگر قدرت، راز، ظرافت و پختگی است، در این مطلب ویژگی‌های پارکت رنگ تیره که باید بدانید را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد، همچنین به شما پیشنهاد میکنیم که مطلب پارکت رنگ سفید و روشن ر..
۲۸ آوریل پارکت لمینت سفید و رنگ روشن
wiki 2 7049
به دنبال پارکت لمینت سفید هستید؟ پارکت سفید ویژگی‌هایی به دکوراسیون شما میدهد که ما آن‌ها را در این مطلب گرد آوری کرده‌ایم.پارکت رنگ روشن و سفید جزو پرطرفدارترین رنگها بین لمینت‌ها و کفپوش‌ها می‌باش..
نمايش 1 تا 5 از 21 (5 صفحه)