منو
سبد خرید

مجله اینترنتی ویکی دکو

wiki ۰۲ نوامبر 0 187
گرماژ کاغذ دیواری (یا وزن پایه) به مقدار وزن کاغذ دیواری در هر متر مربع از آن گفته می شود. در واقع، گرماژ کمیتی است برای سنجش ضخامت و کیفیت کالاهایی که پایه‌ی کاغذی دارند. ناگفته پیداست که هرچه گرماژ ..
wiki ۲۵ سپتامبر 1 513
چطور یک کاغذ دیواری مناسب انتخاب کنیم؟ بهترین جنس کاغذ دیواری چیست؟ کدام مدل کاغذ دیواری قابل شست و شو است؟ کاغذ دیواری یکی از مهمترین و تاثیرگذار ترین عناصر دکوراتیو است که با نصب آن می توان تغییرات ..
wiki ۲۱ سپتامبر 1 215
کاغذ دیواری‌های با طرح گل داماسک از میان کاغذ دیواری‌های کلاسیک و کاغذ دیواری سه بعدی از محصولات جدیدتر را می‌توان از پرفروش ترین و پرطرفدارترین کاغذ دیواری ها به شمار آورد. کاغذ دیواری داماسک از مدل‌..
wiki ۱۸ سپتامبر 2 235
قبل از سفارش خرید کاغذ دیواری لازم است که با استفاده از یک متر، ابعاد دیوارهایی را که می خواهید روی آنها کاغذ دیواری نصب کنید به دست آورده و با ضرب عرض و ارتفاع در یک دیگر مساحت کل دیوار را محاسبه کنی..
wiki ۰۵ سپتامبر 2 245
تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری در چیست؟ به طور خلاصه، کاغذ دیواری یک طرح تکرار شونده است اما پوستر دیواری یک طرح کامل است که در اندازه‌ی خاصی چاپ میگردد.همانطور که می دانید، کاغذ دیواری (Wallpaper..
نمايش 1 تا 5 از 24 (5 صفحه)