ما در این مطلب قصد داریم که طریقه‌ی نصب پرده زبرا را به دو صورت دیواری و سقفی به شما عزیزان آموزش بدهیم. نصب پرده زبرا امری آسوده است و خودتان به تنهایی می‌توانید نصب پرده زبرا را انجام دهید.

چنانچه شما قادر به نصب پرده زبرا نیستید، می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما این کار را برای شما انجام بدهند.

شما به دو صورت دیواری و سقفی می‌توانید پرده زبرا را به دیوار یا سقف متصل کنید که در زیر به صورت تصویری توضیح داده شده است. این آموزش نصب برای محصولات پرده زبرا، پرده شید و پرده دبل می‌باشد. برای مشاهده‌ی قیمت پرده زبرا کلیک کنید.

 


وسایل مورد نیاز برای نصب پرده زبرا

اموزش نصب پردهای زبرا جدید

شما برای نصب پرده زبرا به دریل، پیچ گوشتی و متر نیاز دارید، در هنگام سفارش پرده زبرا شما باید به ما اعلام کنید که قصد دارید پرده را به سقف نصب کنید یا به دیوار.
همچنین اگر قصد دارید که پرده زبرا را خودتان نصب کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

 

طریقه نصب پردهای زبرا سقفی

آموزش تصویری بست سقفی

طریقه نصب پردهای زبرا سقفی

برای نصب پرده زبرا به سقف شما نیاز به پایه سقفی دارید که بصورت پیش فرض داخل بسته بندی پرده موجود می باشد. در ابتدا به منظور نصبی صاف و دقیق، با استفاده از متر و مداد محل نصب بست را علامت گذاری کنید، سپس کافیست پایه‌ی پرده را بوسیله‌ی پیچ و رولپلاک به سقف نصب کند و قاب پرده زبرا را به پایه‌ی نصب شده وصل کنید.

 

طریقه نصب پردهای زبرا دیواری

آموزش تصویری بست دیواری

طریقه نصب پردهای زبرا دیواری

برای نصب پرده زبرا به صورت دیواری داخل بسته بندی پرده علاوه بر پایه ی سقفی پایه ی دیواری نیز موجود می باشد. پایه ی سقفی به پایه ی دیواری که بصورت L میباشد متصل میشود، در ابتدا با استفاده از مداد و متر، محل نصب بست را علامت گذاری کنید، سپس آن را بوسیله ی پیچ و رولپلاک به دیوار نصب کنید. در نهایت قاب پرده را به پایه‌ی نصب شده متصل کنید.
چنانچه عرض پرده‌ی شما بیش از 3 متر می‌باشد، بهتر است که از سه بست استفاده کنید

برای شستسشوی پرده زبرا کافی است که پرده را از بست خارج کرده و پرده را با آب و کف بشویید.

امیدواریم که این مطلب در نصب پرده زبرا کمک کرده باشد.