یکی از مزایای اصلی پرده‌های مدرن از قبیل پرده زبرا، شید و دو مکانیزم نصب بسیار راحت و سریع آنها است. نصب این پرده‌ها به تکنیک یا وسایل خاص و خارج از دسترس نداشته و هر کسی می‌تواند آن را انجام دهد. در این مطلب سعی خواهیم کرد که روش نصب پرده زبرا، شید و دومکانیزم را به دو صورت دیواری و سقفی به شما عزیزان آموزش دهیم. البته چنانچه به هر دلیل خودتان قادر به نصب پرده این پرده‌ها نباشید، می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما این کار را برای شما انجام دهند. اطلاعات تلفن و واتس اپ ویکی دکو در بخش تماس با ما موجود است. پرده‌های زبرا، شید و دبل را می‌توان به دو صورت دیواری و سقفی نصب کرد. در ادامه آموزش نصب این پرده‌ها به صورت تصویری و ویدئویی توضیح داده شده است.

 

شما به دو صورت دیواری و سقفی می‌توانید پرده زبرا را به دیوار یا سقف متصل کنید که در زیر به صورت تصویری توضیح داده شده است. این آموزش نصب برای محصولات پرده زبرا، پرده شید و پرده دبل می‌باشد. برای مشاهده‌ی قیمت پرده زبرا کلیک کنید.

 


وسایل مورد نیاز برای نصب پرده زبرا

اموزش نصب پردهای زبرا جدید

برای نصب این پرده‌ها به دریل، پیچ گوشتی و متر نیاز دارید. توجه کنید که برای نصب دیواری و سقفی پرده‌ها به پایه‌های مخصوص دیوار و سقف نیاز دارید که لازم است که هنگام خرید حتماً اعلام فرمائید که می‌خواهید پرده را به سقف متصل کنید یا دیوار تا از وجود پایه‌های مناسب در بسته بندی اطمینان حاصل شود.

 

طریقه نصب پردهای زبرا سقفی

آموزش تصویری بست سقفی

طریقه نصب پردهای زبرا سقفی

برای اتصال پرده زبرا به سقف، لازم است از پایه سقفی استفاده کنید که بصورت پیش فرض داخل بسته بندی پرده موجود است. برای آنکه پرده‌ها دقیق و صاف نصب شوند ابتدا با استفاده از متر و مداد محل نصب بستِ پایه را علامت گذاری کنید، سپس کافی‌ست پایه‌ی پرده را بوسیله‌ی پیچ و رولپلاک به سقف نصب کرده و قاب پرده زبرا را نیز به پایه‌ی نصب شده وصل کنید.

 

طریقه نصب پردهای زبرا دیواری

آموزش تصویری بست دیواری

طریقه نصب پردهای زبرا دیواری

در بسته بندی پرده علاوه بر پایه‌ی سقفی پایه‌ی دیواری نیز وجود دارد. پایه‌ی سقفی به سادگی به پایه ی دیواری - که شبیه L است - متصل می‌شود. در ابتدا با استفاده از مداد و متر، محل نصب بست را علامت گذاری کرده، سپس آن را بوسیله ی پیچ و رولپلاک به دیوار نصب کنید. در نهایت قاب پرده را به پایه‌ی نصب شده متصل کنید.
چنانچه عرض پرده‌ی شما بیش از ۳ متر باشد، بهتر است که از سه عدد بست استفاده کنید.
برای شست و شوی پرده زبرا، شید و دبل کافی است که پایه‌ پرده را از بست جدا کرده و پرده را با آب و کف بشویید.
امیدواریم نظرات، تجربیات و سوالات خود در خصوص نصب انواع پرده، در قالب کامنت‌ها با ما و سایر مخاطبان در میان بگذارید.

نصب پرده زبرا با دریل