منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

با توجه به سلایق و روحیات اکثر پسران، آنها کاغذ دیواری هایی با رنگ های گرم و انرژیک را دوست دارند. از طرفی، پسران نوجوان و جوان دوست دارند از هرچیزی برای اعلام علایق و ایده های خود استفاده کنند. به همین دلیل است که دیوار اتاق پسران همیشه پر از پوستر های مختلف است. کاغذ دیواری های پسرانه پوستری با مضامین ورزشی، علمی، ابر قهرمان ها، ماشین ها و شخصیت هایی که چه در فیلم چه در انیمیشن ها هستند نظر آنها را جلب می کند. شما به عنوان یک پسر جوان یا والدین آنها که به دنبال کاغذ دیواری با طرح مناسب برای اتاق فرزند خودتان هستید در مرحله اول باید ببینید که سلیقه فرزندتان چیست. سپس با مشاهده و مقایسه ی ده ها کاغذ دیواری از مدل های برتر و محبوبی که در ویکی دکو نمایش داده شده اند می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.
بهتر است در انتخاب و خرید کاغذ دیواری اتاق پسران از طرح‌هایی که سرزنده، پرنشاط و پر انرژی تر هستند استفاده کنید، به طوری که فرزندانتان زمان شاد و راحتی در اتاق خودشان بگذرانند. دکوراسیون و کاغذ دیواری‌ ای که در اتاق پسران نصب می شود می توانند به آنها انرژی بدهند و حتی آنها را فعالتر کنند.
همچنین می توانید با یک انتخاب درست از طرح های کاغذ دیواری و رنگ بندی آنها به فرزند خود کمک کنید تا خلاقیت آنها توسعه پیدا کند. می توانید هوشمندانه عمل کنید و تنها طرح هایی از کاغذ دیواری را انتخاب کنید که کاملا مطابق با سلیقه پسر نوجوانتان است. از این طریق هم آنها را در فرایند انتخاب مشارکت داده و هم آنها را در مسیر بهبود اعتماد به نفس و مشارکت یاری دهید.
با توجه به این مزیتِ کاغذ دیواری که می توان به راحتی و در کمترین زمان آن را نصب یا تعویض کرد، شما می توانید با افزایش سن، تغییر سلیقه و علایق فرزند خود آنها را به راحتی با طرح‌های هماهنگ تر با سن و سلیقه پسران تعویض کنید. از طرفی، تنوع طرح و رنگ های کاغذ دیواری دست شما در انتخاب و نصب کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه بسیار باز می گذارد. برخی تنها یک طرح یا یک رنگ یکسان را برای کل اتاق می پسندند، برخی طرح یا رنگ سقف و دیوار را متفاوت انتخاب می کنند و بعضی نیز از دو یا سه سبک مختلف کاغذ دیواری برای دیوارها استفاده می کنند.
با ما همراه باشید تا انتخاب و خرید کاغذ دیواری مناسب اتاق پسرانه برایتان راحت تر یاشد.

 

انواع کاغذ دیواری پسرانه شیک و جوان پسند

انواع کاغذ دیواری پسرانه شیک و جوان پسند

کاغذ دیواری های پسرانه نیز مانند بقیه کاغذ دیواری ها طرح های متفاوت بسیاری دارد. این دسته نیز در انواع ضد آب و معمولی، برجسته یا صاف، بلک لایت یا معمولی و ... موجود هستند. یک مزیت کاغذ دیواری های پسرانه این است که با توجه به سن پسران مت وانید از طیف رنگ های تیره تا رنگ های روشن را استفاده و ترکیب های زیبا به وجود آورد.
بسته به سن پسرتان شما می توانید کاغذ دیواری هایی با طرح هایی از شخصیت‌های مختلف کارتونی، ورزشی، سینمایی و غیره انتخاب و استفاده کنید. حتی می توانید با استفاده از ترکیب رنگ های متفاوت و اضافه کردن طرح شخصی دکور جدیدی را به وجود آورید.
در اینجا محبوب ترین و پرطرفدارترین مدلهای کاغذ دیواری پسرانه را برایتان دسته بندی کرده ایم. شما می توانید به راحتی با مراجعه به فروشگاه ویکی دکو یا سایت، نمونه کارها را ببینید و اقدام به خرید کنید.

کاغذ دیواری های مخصوص اتاق پسربچه ها که الهام گرفته شده از شخصیت های کارتونی هستند مثل تام و جری، پلنگ صورتی، پت و مت و غیره هستند.
 کاغذ دیواری های پوستری که طرح و الگوهای مورد پسند پسران نوجوان دارند، مانند پوسترهای ماشین های مختلف، قطار، کشتی و مواردی از این قبیل.
کاغذ دیواری های ورزشی که تعداد بسیاری زیادی از پسران طرفدار آن ها هستند. مانند کاغذ دیواری هایی که حال و هوای فوتبال، بسکتبال یا والیبال را تداعی می کنند.
 از علایق تعداد زیادی از پسران در سنین مختلف، شخصیت های ابر قهرمانی هستند. مثل ایرون من، اسپایدرمن، انت من، کاپیتان آمریکا و… کاغذ دیواری طاحی شده با این مضامین نیز وجود دارند.
 کاغذ دیواری های پسرانه با مضامین علمی - تخیلی مانند فضا، ستاره ها و کهکشان ها پیشنهاد خوبی برای کسانی است که به این زمینه علاقه دارند.
کاغذ دیواری های نوری جدید که فضاهای تخیلی یا علمی را با استفاده از ال ای دی یا شبرنگ بازسازی می کنند.

هنگام انتخاب کاغذ دیواری پسرانه، شما می توانید از ترکیب رنگ‌های متفاوتی استفاده کنید. مزیت این کار آن است که هم می توان آنها را به صورت ساده استفاده کرد و هم به موازات رشد و افزایش سن فرزندتان حتماً مجبور نیستید که کل کاغذ دیواری را تعویض کنید. تنها تغییر جزئی بخش هایی از کاغذ دیواری، باعث تغییرات عمده و مناسب تر شدن دکور اتاق می شود.

به طور کلی، در اتاق نوزاد، کودک و نوجوانان بهتر است که از کاغذ دیواری های ضد آب استفاده کنید تا در صورت کثیف شدن، بتوانید آن را با آب و دستمال تمیز کنید. نکته دیگر اینکه در زمان خرید، برای احتیاط مقداری بیشتر از آن کاغذ دیواری تهیه کرده تا اگر قسمتی از دیوار زخمی شد یا آسیب دید بتوانید آن را تعویض کنید.
برای مشاوره و انتخاب بهتر می توانید با کارشناسان فروش و نصب کاغذ دیواری در ویکی دکو در تماس باشید. مطمئن باشید که با این کار خرید بهتری خواهید داشت.

 

بهترین مدل جدید کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

بهترین مدل جدید کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

بهترین کاغذ دیواری برای هر کس و هر جا ممکن است متفاوت باشد. اما شما با مرور مطالب و تصاویر کاغذ دیواری در سایت ویکی دکو و همچنین دریافت مشاوره خرید از کارشناسان فروش و نصب ویکی دکو بهترین انتخاب را برای اتاق فرزندانتان داشته باشید.
در بین تمام مدل ها انتخاب با شماست که از کاغذ دیواری های با ضخامت نازک و درجه کیفیت پایین تر استفاده کنید یا از کاغذ دیواری هایی با ضخامت های بیشتر و با درجه کیفیت بالاتر و ضد آب استفاده کنید.
به خاطر داشته باشید که کاغذدیواری که شما انتخاب کردید برای اتاق پسر تان است است و امکان دارد به دلیل شیطنت ها و بازی کردن به کاغذ دیواری در صورتی که از کیفیت مطلوب برخوردار نباشد آسیب وارد شود . اگر قصدتان این است که بعد از مدتی کاغذ دیواری اتاق را تعویض کنید می توانید از کاغذ دیواری هایی با کیفیت پایین تر استفاده کنید و باید در نظر داشته باشید که نه‌تنها کاغذ دیواری بلکه هر محصولی نمونه بی کیفیت آن عمر چندانی نمی کند و از این رو پیشنهاد ما به شما استفاده کاغذ دیواری با ضخامت مناسب در این اتاق است
همچنین در این خصوص شما می توانید از راهنماییهای مشاورین ویکی دکو استفاده کنید

 

خرید و قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

خرید و قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

سعی کنید قبل از خریدن کاغذ دیواری ثبت سفارش تان خوب موارد بالا را مطالعه کنید و حتماً از متخصصین ویکی دکو مشاوره بگیریم
قیمت کاغذ دیواری بسته به کیفیت و نوع کارایی آن و مدل مختلف آن تغییر می کند به خاطر داشته باشید که خرید محصولی با کیفیت بالاتر میتواند جلوی هزینه‌‌ی اضافی که قرار است و دوبار برای محصول بی کیفیت پرداخت شود را بگیرد.
شما مشتریان عزیز همواره به سه روش می توانید اقدام به خرید کاغذ دیواری کنید. مراجعه حضوری به محل فروشگاه ویکی دکو، بررسی و خرید محصول، خرید اینترنتی از طریق ثبت سفارش در سایت و خرید تلفنی
آدرس فروشگاه ویکی دکو عبارت است از  تهران - دروازه شمیران - خیابان ابن سینا - روبروی مترو - پلاک 22.


عکس کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

علاوه بر تصاویر تبلیغاتی که بیشتر تزئینی هستند، تمام کاغذ دیواری های پسرانه ی موجود در سایت ویکی دکو دارای عکس های واقعی از کاغذ دیواری هستند تا شما عزیزان بهترین انتخاب را داشته و دقیقا بدانید چه چیزی خریداری می کنید.
در صورت نیاز بیشتر به بررسی و مشاهده ی عکس های بیشتر از کاغذ دیواری های مورد پسندتان، کافی است با همکاران ما تماس گرفته تا از طریق واتس اپ عکس های بیشتری برای شما ارسال کنند.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 12 از 54 (5 صفحه)

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

🆕 برای دریافت جدید ترین مدل‌ها، از طریق واتس‌اَپ به ما پیام دهید. 🆕

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

شماره تماس09397606617