منو
Your Cart

پرده دو مکانیزم شب و روز (دبل)

پرده‌هایی که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید از نوع پرده دو مکانیزم شب و روز و یا به اصطاح دبل می‌باشند. برای متوجه شدن این پرده مطلب تفاوت شید و زبرا و دبل را ببینید.
در مورد پرده دبل نیاز به پشتیبانی دارید؟ با شماره‌ی 02177527562  تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد!

نحوه اندازه‌گیری: اگر خودتان قادر به اندازه گیری مقدار پرده‌ی لازم نیستید، می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا کار اندازه‌گیری توسط همکاران ما انجام شود.

  • نحوه سفارش و پرداخت پرده دو مکانیزم شب و روز: برای سفارش و راهنمایی، شما می‌توانید به صورت تلفنی و با استفاده از شماره‌ تماس 02177527562، یا به صورت حضوری سفارش خود را ثبت و سپس پرداخت کنید.
  • ارسال محصول پرده دبل: ارسال و آماده سازی پرده دبل بین 1 تا 7 روز زمان خواهد برد.
  • نحوه نصب پرده دبل: بعد از سفارش و آماده سازی نحوه نصب پرده دبل بسیار راحت است، فقط کافی است که بست پرده را به دیوار متصل کنید. اگر به هر دلیل نمی‌توانید خودتان نصب کنید کافی‌ست با همکاران ما تماس حاصل فرموده تا همکاران ما در اسرع وقت این کار را انجام دهند.
نمايش 1 تا 12 از 104 (9 صفحه)

قیمت پرده دابل یا دبل

قیمت پرده دابل یا دبل

پرده دبل یکی از جدید ترین پرده‌ها می‌باشد که در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود. پرده دبل از دو لایه طراحی شده است، یک لایه طرح دار و یک لایه ساده؛ شما نیز می‌توانید این دولایه را به صورت مجزا کنترل کنید و مقدار نور ورودی به دکوراسیون را تنظیم کنید. قیمت پرده دابل بر حسب متر مربع محاسبه می‌شود. جنس پارچه‌ای که در ساخت پرده دابل به کار می‌رود از کشور‌هایی چون ترکیه، چین و ایران می‌باشند که کیفیت ساخت آن به برند تولید کننده پرده دبل نیز بستگی دارد.

پرده شب و روز

قیمت زبرا شب و روز

نام پرده شب و روز نیز شهرت دارد. به دلیل مکانیزم کنترل نور ورودی این نام روی پرده دبل گزاشته شده است. شما در این صفحه‌ می‌توانید به مشاهده‌ی جدیدترین پرده دبل بپردازید. چنانچه نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه کنند.

شما برای ثبت سفارش پرده دبل می‌توانید به سه روش آنلاین، تلفنی و اینترنتی خرید خود را انجام دهید، برای خرید پرده دبل به صورت اینترنتی و آنلاین، ابتدا مدل مورد نظر خود را وارد کنید، سپس عرض و ارتفاع پرده را وارد کنید و سفارش خود را نهایی کنید.