منو
Your Cart

پرده دو مکانیزم شب و روز

پرده‌هایی که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید از نوع پرده دو مکانیزم شب و روز و یا به اصطاح دبل می‌باشند.

نحوه اندازه‌گیری و نصب: اگر خودتان قادر به اندازه گیری مقدار پرده‌ی لازم نیستید، می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا کار اندازه‌گیری توسط همکاران ما انجام شود.

نحوه نصب پرده دبل: بعد از سفارش و آماده سازی نحوه نصب پرده دبل بسیار راحت است، فقط کافی است که بست پرده را به دیوار متصل کنید. اگر به هر دلیل نمی‌توانید خودتان نصب کنید کافی‌ست با همکاران ما تماس حاصل فرموده تا همکاران ما در اسرع وقت این کار را انجام دهند.

 

پرده دو مکانیزم

پرده دو مکانیزم

پرده دو مکانیزم در ایران با نام‌هایی چون: پرده دبل یا دوبل، پرده شب و روز، دابل شید، پرده دو مکانیزه، دو منظوره، دو گیربکس و پرده دولایه یاد می‌شود که گاهی مخاطبان را دچار سردرگمی میکند؛ این پرده از دو لایه شید تشکیل شده است که لایه‌ی روی آن می‌تواند طرح دار باشد. شما این پرده را می‌توانید در هر اندازه‌ای سفارش دهید، پس از ثبت سفارش، محصول شما کمتر از یک هفته آماده و ارسال خواهد شد.

 

چرا پرده شب و روز؟

چرا پرده شب و روز؟

مهم ترین ویژگی پرده شب و روز نسبت به پرده زبرا و پرده شید تنظیم نور به اندازه ی دلخواه می باشد. این پرده زیبایی زبرا و ویژگی تنظیم نور شید را با هم ترکیب کرده است. این پرده از دو لایه تشکیل شده که لایه ی زیرین شید ساده است و برای تنظیم نور محیط میتوانید آنرا بالا یا پایین بیاورید، لایه ی دوم طرحدار می باشد که میتوانید از میان طرحهای مختلف طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

پرده شب و روز چه جنسی دارد؟

پرده شب و روز چه جنسی دارد؟

پرده‌های دو مکانیزم ویکی دکو از پارچه پلی استر و کتان بافته شده اند. در حال حاضر فروشگاه ویکی دکو برندهای آریا، والنسیا و ازمیر را بفروش میرساند که از بهترین و متنوع ترین برندهای باراز محسوب میشوند.

 

فرق پرده دو مکانیزه با پرده شید چیست؟

فرق پرده دو مکانیزه با پرده شید چیست؟

تنها فرق آن این است، که پرده شید دارای یک لایه است، اما پرده دو مکانیزم دارای دو لایه قابل کنتر است، همچنین شما می‌توانید این تفاوت‌ها را در مطلب تفاوت شید و زبرا و دبل مشاهده کنید، پرده دو مکانیزم نسبت به پرده‌های زبرا و شید گران تر می‌باشد.

 

پرده شب و روز

پرده دو مکانیزه

پرده شب و روز

نام پرده دو مکانیزم به پرده شب و روز نیز شهرت دارد. به دلیل مکانیزم کنترل نور ورودی این نام روی پرده دبل گذاشته شده است. شما در این صفحه‌ می‌توانید به مشاهده‌ی جدیدترین پرده های دبل بپردازید. این پرده ها در طرح‌های ساده، طرح دار، انتزاعی، گل دار و ... موجود می‌باشند.
چنانچه نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه کنند.

 

قیمت زبرا شب و روز

قیمت دبل شید

قیمت زبرا شب و روز

قیمت پرده شب و روز نسبت به پرده زبرا کمی گران تر می‌باشد؛ این نوع پرده در قیمتهای مختلفی موجود میباشد. طرح و تراکم پارچه و همچنین کشور تولید کننده موثرترین عامل برای تعیین قیمت این نوع پرده هاست.

 

کنترل پرده دو مکانیزم چگونه است؟

کنترل پرده دو مکانیزم چگونه است؟

شما به صورت مجزا قادر هستید که هر دولایه را کنترل کنید، در واقع یک زنجیر برای هر لایه در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید مقدار نور وارد شده به محیط را کنترل کنید، پرده دو مکانیزم جزو پنجره‌های لوکس نیز به حساب می‌آید. همچنین امکان سفارش این نوع پرده بصورت کنترل از راه دور امکان پذیر است.

 

خرید پرده دو مکانیزم

شما برای ثبت سفارش پرده دو مکانیزم می‌توانید به سه روش آنلاین، تلفنی و اینترنتی خرید خود را انجام دهید، برای خرید پرده دو مکانیزم به صورت اینترنتی و آنلاین، ابتدا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس عرض و ارتفاع پرده را وارد کنید و سفارش خود را نهایی کنید.
برای خرید پرده دو مکانیزم به صورت تلفنی، ابتدا مدل خود را از سایت انتخاب کنید، سپس با کارشناسان ما تماس گرفته تا سفارش را ثبت کنند، 
برای خرید به صورت حضوری به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

 

پرده دو مکانیزه؛ از تولید به مصرف

پرده دو مکانیزه؛ از تولید به مصرف

فروشگاه ویکی دکو با ارتباط مستقیم با تولید کننده، پرده را با قیمتی مناسب به شما عزیزان ارائه میدهد. پس از ثبت سفارش، اندازه‌ی و مدل انتخابی شما به کارخانه ارسال میشود و پرده‌ی شما کمتر از چند روز ساخته و ارسال خواهد شد.
همچنین شما می‌توانید پرده را به صورت حضوری در آدرسی که در بخش تماس درج شده، تحویل بگیرید.

رضایت مشتری: پرده دومکانیزم

برخی از پروژ‌ه‌های انجام شده‌ی پرده دومکانیزم را در فروشگاه ویکی دکو مشاهده کنید، همچنین پس از نصب پرده می‌توانید از آن عکس برداری کرده تا ما آن را در این قسمت به اشتراک بگذاریم

نمايش 1 تا 12 از 177 (15 صفحه)