منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

پرده توری، دانتل و گیپور

پرده توری از شفاف‌ ترین پرده‌های موجود است. این نوع پرده بیشترین نور را از خود عبور داده و نمونه‌های زیادی از آنها در صورت تک لایه بودن امکان دید از بیرون می‌دهند. به همین دلیل پرده‌های توری معمولاً با استفاده از آستری پرده نصب می‌شوند. با این وجود، مدل های مختلف پرده توری از پرطرفدارترین پرده‌های مورد استفاده در اتاق‌ها و سالن‌های مختلف است. پرده‌ توری ساده، توری طرح دار، پرده توری راشل، توری خامه دوزی شده و پرده توری قابی چند مدل از پرده‌های توری هستند.
پارچه گیپور (Guipure) نیز نوعی پارچه‌ی توری (مشبک) است که مصرف زیادی برای دوخت پرده‌های کلاسیک و مجلل، همچون پرده سلطنتی داشته است. گیپور دارای طرح‌هایی برجسته و مشبک است که با استفاده از نخ‌های ابریشم (طبیعی یا مصنوعی) یا نخ‌های پنبه‌ای دوخته می‌شوند. گل‌های پارچه‌ی گیپور برعکس گلدوزی روی پارچه، معمولاً بدون زمینه بوده و گل‌‌های آن با استفاده از ادامه‌ی همان نخ بکار رفته برای دوخت گل کنار هم دوخته می‌شوند. اگرچه برخی پرده گیپور را نوعی پرده‌ی سلطنتی می‌دانند، اما ده‌ها مدل پرده گیپور مدرن و ساده تر نیز در بازار موجوداند که به تنهایی یا همراه با انواع پرده توری یا پرده‌های حریر نصب ‌می‌شوند.
پارچه دانتل (Dantelle) بسیار شبیه پارچه گیپور است. با این تفاوت که طرح‌ها و گل‌های پارچه‌ی دانتل بر زمینه‌ای از پارچه‌های توری ظریف دوخته می‌شوند. پارچه‌های دانتل در انواع برجسته، کار شده و کار نشده تولید می‌شوند. برخی پارچه‌های پرده‌ای دانتل با سنگ دوزی، مروارید دوزی، ملیله دوزی و نظایر آنها تزئین می‌شوند (دانتل کار شده). هر ساله مدل‌های متعددی از پرده‌های دانتل با استفاده از انواع این پارچه طراحی و روانه‌ی بازار شده است. می‌توان انواع مدل پرده توری دانتل را از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین پرده‌های موجود در بازار دانست.
در خانه‌ها از انواع پرده‌های توری، گیپور و دانتل می‌توان به عنوان پرده پذیرایی و نشیمن، پرده مهمانخانه، پرده اتاق خواب و پرده آشپزخانه استفاده کرد. مهمترین ویژگی این پرده‌ها آن است که در مقابل نور خورشید همچون فیلترهایی عمل می‌کنند تا هم میزان نوردهی فضا تنظیم شود و هم کل دکوراسیون داخلی با وجود مقداری نور طبیعی زیباتر جلوه کند. از دیگر موارد موفق استفاده از انواع کار شده‌ی پرده دانتل و گیپور می‌توان سالن‌های مجلل غذاخوری، هتل‌ها و امثال چنین مکان‌هایی را نام برد. 
مدل‌های بسیار شیک و مدرنی از پرده‌های دانتل، توری و گیپور با هزینه‌های به صرفه در دسترس است که می‌توانند زینت بخش محیط زندگی و کار شما باشند. برخی از آنها در این صفحه از سایت ویکی دکو در معرض دید شما عزیزان قرار دارند.

 

جدیدترین مدل پرده های ساده توری و گیپور

جدیدترین مدل پرده های ساده توری و گیپور

جدیدترین مدل‌های پرده‌های توری، گیپور و دانتل به گونه ای طراحی می‌شوند که بیشترین تناسب را با سبک‌های متفاوت دکوراسیون داشته باشند. برای مثال مدل پرده های گیپور رنگ سفید یکی از جدیدترین مدل‌های پرده گیپور است که اخیراً مد شده و مورد استقبال مصرف کنندگان با سلیقه‌های متفاوت قرار گرفته است. برخی از پرده‌های مدرن با ترکیبی از پارچه‌های مختلف تولید می‌شوند، برای مثال ترکیب گیپور و حریر.
بافت و ساختار پرده‌های توری به گونه‌ای است که می‌تواند با فضاهای مختلف با دکوراسیون داخلی متفاوت هماهنگ شود. در واقع، انواع پرتکلف این پرده‌ها، مانند آنهایی که با ترکیبی از والان‌های لوکس و پارچه‌های گران‌قیمت دوخته می‌شوند، بیشتر مناسبِ دکورهای کلاسیک و لوکس هستند اما مدل‌های جدید پرده‌های ساده توری و گیپور برای دکورهای مدرن‌تر و با عناصر مینیمال راحت تر ست می‌شوند.
جدیدترین مدل‌های پرده گیپور ساده، توری ساده یا پرده دانتل ساده می‌توانند برای استفاده در پذیرایی و اتاق‌های خواب جزو بهترین پرده‌ها باشند. به ویژه نصب این پرده‌ها در فضاهای کوچک و متوسط باعث می‌شود که فضای اتاق بزرگ‌تر جلوه کند.

 

قیمت پارچه و پرده های گیپور و تور گلدار

قیمت پارچه و پرده های گیپور و تور گلدار

به طور کلی، قیمت پارچه و پرده‌های گیپور و دانتل نسبت به پرده‌های توری گلدار و ساده کمی بالاتر است. انواع مدل ساده‌ی این پرده‌ها را می‌توان پرده‌هایی مقرون به صرفه در نظر گرفت. البته قیمت پارچه‌های گیپور و دانتل به کیفیت دوخت و نیز میزان تزئیات کار شده روی آنها بستگی دارد. در حقیقت، گستره‌ای وسیع از قیمت را می توان برای این دسته از پارچه‌های پرده‌ای در نظر داشت.
در میان پارچه‌های توری نیز هرچه طرح پارچه بیشتر و پیچیده‌تر باشد هزینه‌ی تولید پرده توری نیز بالاتر خواهد بود. به طور میانگین، قیمت پرده‌های توری نسبت به پرده‌های حریر با مدل‌های هم‌تراز تقریباً یکسان است.
بیش از این‌ها، توجه داشته باشید که علاوه بر قیمت مدل‌های مختلف پرده توری یا گیپور، ابزار و یراق و همچنین هزینه‌های احتمالی ارسال و نصب را نیز به قیمت نهایی پرده‌‌های خریداری شده اضافه کنید.
همواره می‌توانید برای استعلام قیمت بروز انواع پرده‌ها از جمله پرده‌های توری و گیپور، همچنین برآورد مقدار پارچه‌ی مورد نیاز برای هر مدل پرده و نیز اختلاف هزینه‌ی سفارش مدل‌های مختلف پارچه با همکاران ما در فروشگاه ویکی دکو تماس گرفته و مشاوره خرید داشته باشید.

 

قیمت توری پلیسه ای

قیمت توری پلیسه ای

همانطور که می‌دانید پلیسه (یا پلیسه دوزی)، در واقع نوعی دوخت است نه نوعی پارچه. لذا هر نوع پارچه، از جمله پارچه توری را می‌توان پلیسه دوزی کرد. قیمت توری پلیسه ای بدون تردید بالاتر از قیمت توری ساده است. چرا که در تکنیک پلیسه دوزی لازم است هر چند سانتی متر از طول پارچه تا شده و روی هم دوخته شود، بنابراین از طرفی مقدار پارچه‌ی مصرف شده بیشتر می‌شود و از سویی میزان زمان و کار انجام شده برای تولید پارچه‌ی پلیسه دوزی بیشتر است.
از مزایای توری پلیسه ای این است که به دلیل تا شدن لایه‌ها روی یکدیگر، ضخامت پرده بیشتر شده، بنابراین میزان نور ورودی و همچنین دید مزاحم کمتر خواهد شد. علاوه بر این، پرده توری پلیسه دوزی شده زیباتر از توری ساده به نظر می‌رسد.

 

خرید پرده‌ توری، گیپور و دانتل

خرید پرده‌ توری، گیپور و دانتل

برای خرید انواع پرده توری می‌توانید از سه روش خرید اینترنتی پرده، خرید تلفنی یا خرید حضوری اقدام نمائید.  اطلاعات تماس با ویکی دکو در بخش تماس با ما قابل دسترسی است. توصیه‌‌ی ما خرید پرده از طریق واتس‌اَپ است. 
یک مزیت مهم خرید اینترنتی انواع پرده از سایت ویکی دکو -از جمله خرید اینترنتی پرده توری یا گیپور- آن است که تمامی عکس‌هایی که از پرده‌ها و پارچه‌های آنها در این سایت آپلود می‌شوند توسط عکاس ویکی دکو عکس برداری شده و برخلاف عکس‌های تبلیغاتی و تزئینی موجود در سایت‌های دیگر، عکس پرده‌های آپلود شده در ویکی دکو بسیار نزدیک به واقعیت هستند. اصالت عکس هر یک از پرده‌ها کمک می‌کند که شما عزیزان بتوانید ارزیابی دقیق‌تری از طرح، جنس و رنگ انواع پرده توری مورد نظر خود -یا هر مدل پرده دیگر- داشته و بدانید دقیقاً چه محصولی را خریداری می‌کنید. 
علاوه بر این، ویکی دکو به عنوان مرکز فروش پارچه توری پرده‌ای و پرده‌های آماده در تهران، شرایطی ایجاد کرده‌ است که مشتریان گرامی بتوانند به صورت تلفنی و واتس اپی نیز ضمن ارتباط با طراحان و فروشندگان لوازم دکوراسیون، مشاوره‌های مفید برای خرید پرده داشته باشند.
لازم به ذکر است که خرید پرده‌های گیپور، دانتل یا توری ساده در ابعاد و اندازه‌های متفاوت قابل انجام است. تنها کافی‌ست اندازه پنجره‌های خود را محاسبه کرده و هنگام سفارش خرید به کارشناسان ما اعلام فرمائید. البته در صورتی که به هر دلیل نمی‌توانید خودتان این کار را انجام دهید، آن را به عهده‌ی همکاران ما بگذارید.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

سوالات متداول پرده پارچه‌ای (حتما بخوانید)

پرده های پارچه از از جمله کتان، مخمل، ساتن و … به صورت عرض یا پهنا محاسبه میشوند.
پرده هایی چون دی کی و زبرا به صورت متر مربع محاسبه میشوند.

  • توجه داشته باشید چوب پرده، نصب، دوخت، سرب یا ساچمه، هزینه بخار، شرابه و گل میخ جداگانه
  • امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.

در ابتدا عکس، اندازه و مدلی که میخواهید را از طریق واتس اپ به کارشناسان ما ارسال کنید، سپس ما مراحل بعدی توسط کارشناس بررسی و مراحل بعدی را به صورت تخصصی به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

فروشگاه اینترنتی ویکی دکو دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که برای مشاهده میتوانید روی بنر زیر کلیک کنید، توجه داشته باشید که این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد.

نماد اعتماد الکترونیکی

پرده شما کمتر از 7 روز کاری آماده و برای شما ارسال خواهد شد.
اما اگر قصد دارید که زودتر پرده را تحویل بگیرید، این مورد را به کارشناسان ما اعلام کنید.

ارسال در تهران توسط تاکسی و پیک موتوری صورت میگیرد.
ارسال در دیگر شهر‌ها از طریق تاکسی و باربری صورت میگیرد.

برای اندازه گیری دو راه دارید:
1) خودتان اندازه گیری را انجام دهید: برای این کار کافی است که پهنا و ارتفاع پنجره را از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، سپس ما راهنمایی لازم را به شما اعلام میکنیم.
2) اندازه گیری را به ویکی دکو بسپارید (فقط مشتریان تهران): با هماهنگی قبلی یک کارشناس مجرب به همراه سمپل پرده به محل شما اعزام میکنیم.

برای نصب نیز دو راه دارید:
1) خودتان نصب کنید: برای نصب پرده، تنها کافی است با استفاده از پیچ و رولپلاک مناسب بست‌های پرده را به دیوار پیچ کنید .  شما برای نصب پرده زبرا متر، دریل و در صورت نیاز یک چهارپایه نیاز خواهید داشت، ابتدا با متر و مداد محل نصب بست پرده را علامت گذاری کنید، سپس با استفاده از دریل و پیچ گوشتی بست را به دیوار نصب کنید و در نهایت پرده را به دیوار متصل کنید
2) نصب را به ویکی دکو بسپارید (فقط در تهران): اگر به هر دلیل خودتان امکان نصب نداشته و ساکن شهر تهران هستید، با ویکی دکو تماس گرفته تا همکاران ما این کار را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت برای شما انجام دهند.

به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل پرده را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا ما از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنیم. همچنین مشتریان تهران میتوانند درخواست دهند که یک کارشناس، سمپل را برای شما آورند.

مشاوره و خرید

⚡ ارسال آلبوم به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش پرده)پیام به بخش پاراوان

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 20:00 🕖

📞 شماره تماس09120434580

ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما (فقط در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید 🙏