منوی‌ ویکی دکو
سبد خرید

پارکت لمینت

لمینت از موادی به نام اچ دی اف (high density fiberboard) که یک لایه روکش طرح چوب روی آن پرس شده، ساخته‌ می‌شود. بنابراین لمینت از لایه‌های مختلف و به نحوی ساخته شده است که ضمن زیبایی، فوق‌العاده مستحکم و پایدار نیز هست. 
نکته‌ای که باید به آن توجه کرد تفاوت لمینت و پارکت است. علیرغم تشابه ظاهری، پارکت و لمینت از لحاظ جنس مواد اولیه و نحوه‌ی تولید تفاوت زیادی با هم دارند. در واقع پارکت کاملا از چوب طبیعی درختان ساخته می‌شود در حالی‌که لمینت با استفاده از مواد اولیه‌ی مصنوعی تولید می‌شود. این تفاوت جنس مواد اولیه‌ی بکار رفته در این دو نوع کفپوش باعثِ وجود مزایا و معایبی در هر یک از این دو نوع کفپوش شده است.
قدم زدن روی کفپوشی از چوبِ ظریف و طبیعی، همیشه خوشایند است. طبیعت مادر انسان است و از آنجا که چوب به طور مستقیم از دل طبیعت استخراج می‌شود، وقتی به عنوان مصالح ساختمانی بکار می‌رود حسی از اصالت و تعلق در ناخودآگاه انسان بیدار می‌کند. اما استفاده از چوب به عنوان پارکت چوبی مشکلاتی نیز ایجاد می‌کند. برای نمونه، از معایب پارکت چوبی می‌توان از تورم و باد کردن پارکت در معرض رطوبت، دشواری نظافتِ آن و گران تر بودن پارکت چوبی نسبت به لمینت نام برد. آسیبی که برداشت بی‌رویه‌ی چوب به زمین و منابع جنگلی آن وارد می‌کند نیز ممکن است استفاده از مصالح چوبی را به کاممان تلخ کند. از طرفی، لمینت در حالی‌که زیبایی و ظرافت چوب را داراست، مشکلات فوق را ندارد.

 

پارکت لمینت کف

پارکت لمینت کف

پارکت کف که از چوب طبیعی ساخته می‌شد از قدیمی ترین و عمومی ترین مصالح کفسازی بوده است که طی قرون در ساختمان‌های مخلتف،‌ از محقرترین کلبه تا قصرهای با شکوه، به کار برده می‌شد. همزمان با افزایش جمعیت و پیشرفت فناوری در طراحی و تولید مصالح جدیدتر، پارکت چوبی کف تبدیل به کالایی لوکس و نوستالوژیک شد. این نوع پارکت ایراداتی دارد که باعث شده است این کالا به مرور از میان مصالح کفسازی حذف شود. تورم در مقابل رطوبت، کپک زدن و هزینه‌ی بالا از مهمترین معایب پارکت چوبی هستند.
پارکت لمینت کف با الهام از پارکت چوبی و با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن تولید می‌شود. جنس پارکت لمینت به خوبی توانسته است ضمن ایجاد همان نما و حس و حال، ایرادات پارکت چوبی را برطرف کند. این در حال است که هزینه تولید و قیمت پارکت لمینت به مراتب از پارکت چوبی پایین‌تر است.

 

پارکت کف ساختمان، خانه و منزل

استفاده از لمینت برای کف خانه یا سایر ساختمان‌ها روز به روز در حال افزایش است. چند مورد از دلایل این استقبال فزاینده از این قبیل هستند: مواد لمینت کاملاً بر پایه‌ی چوب تولید شده و در حالی که ایرادات چوب طبیعی را برطرف کرده است، کاملاً گرما و حس و حال چوب طبیعی را در خود دارد، لذا نیاز غریزی به نزدیکی با طبیعت را برای انسان شهرنشین برآورده می‌کند. پارکت لمینت از نظر ظاهری کاملاً مشابه پارکت چوبی بوده و تاثیری چشمگیر بر بهبود و لوکس شدن دکوراسیون داخلی دارد. هزینه‌ی خرید و اجرای کف لمینت در مقایسه با محصولات دیگر همچون سرامیک نه تنها بالاتر نیست، بلکه می‌تواند نازل‌تر هم باشد. لمینت کف دارای تنوع بالایی از نظر رنگ و طرح است که می‌تواند با هر سبک و تم دکوراسیون مدرن یا کلاسیک همخوانی داشته باشد.

 

مدل پارکت پذیرایی و هال، سالن و اتاق

مدل پارکت پذیرایی و هال، سالن و اتاق

پارکت منزل و خانه را می‌توان در قسمت‌های مختلف یک ساختمان مسکونی بکار برد؛ سالن پذیرایی یا هال، اتاق ها و راهروها. تنوع مدل پارکت لمینت به قدر هست که بتوان چندین طرح و رنگ از آن را برای پذیرایی یا اتاق‌ها به گونه‌ای انتخاب کرد که کاملاً با دکوراسیون و وسائل موجود هماهنگی کامل داشته باشند.
یکی از خاصیت‌های محصولاتی همچون پارکت لمینت که از طبیعت الهام گرفته‌اند آن است که طرح و رنگ‌های مختلف آنها از چنان جذابیتی بهره می‌برند که هر مدل و رنگ را که انتخاب کنید به نحوی با سایر عناصر دکوراسیون ایجاد هارمونی خواهد کرد. اگر رنگارنگی زمین و طبیعیت را به یاد آورید، مراد از این ادعا را درمی‌یابید. بنابراین به سلیقه‌ی خود اعتماد کرده و  بهترین مدل پارکت لمینت را برای خانه خود انتخاب کنید. صد البته که در نظر داشتن رنگ دیوارها، سبک مبلمان، رنگ و مواد سازنده‌ی عناصری همچون کابینت و … می‌تواند نتایج بهتر و زیباتری در نمای داخلی خانه ایجاد کند.

 

قیمت پارکت کف پذیرایی

قیمت پارکت کف پذیرایی

قیمت پارکت کف پذیرایی از جنس لمینت تفاوتی با پارکت‌های لمینت (با همان کیفیت) که برای قسمت‌های دیگر خانه یا محل کار استفاده می‌شود تفاوتی ندارد. البته مانند هر محصول دیگر، کیفیت تولید و مرغوبیت جنس لمینت، قیمت هر مدل از برندهای مختلف را تعیین می‌کند. البته در بسیاری از موارد، مشتریان به منظور به صرفه‌‌تر شدن هزینه پارکت کف پذیرایی را از مرغوب‌ترین مدل‌ها انتخاب کرده و پارکت‌های اتاق و سایر قسمت‌ها را از درجات کیفی پایین‌تر.
بدیهی است که مانند سایر مصالح کفسازی، قیمت پارکت لمینت پذیرایی (و سایر) نیز بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود. برای برآورد هزینه‌ی نصب لمینت در پذیرایی خود، کافی است با کارشناسان ویکی دکو تماس بگیرید.

 

پارکت چوبی یا پارکت لمینت؟

دلایل و مزایای زیادی برای استفاده از کفپوش‌لمینت به جای پارکت چوبی وجود دارد. این مزایا از تفاوت‌های میان این دو نوع کفپوش سرچشمه می‌گیرند. در واقع، تا همین سال‌های اخیر پارکت های چوبی علیرغم ایرادات ذاتی‌ای که داشتند بسیار پرطرفدار بودند تا زمانی که مهندسان و تولیدکنندگان مصالح ساختمانی بر آن شدند تا این مشکلات پارکت را زدوده و کفپوشی شبیه پارکت اما بدون مشکلات پارکت تولید کنند. البته این امر بدون رشد فناوری میسر نبود.
در اینجا برخی از دلایل خرید و استفاده از لمینت را برمی‌شمریم:
1. برعکس پارکت چوبی، پارکت لمینت ها به کف ساختمان چسبانده نمی شوند، بلکه توسط شیارهایی به نام کلیک که در کناره‌های کفپوش تعبیه شده‌اند، به صورت نر و ماده به یکدیگر قفل می‌شوند. این تکنیک باعث می‌گردد که کل کفپوشی که روی سطح بکار رفته مانند یک ساختار یکپارچه عمل کرده و بسیار محکم‌تر از پارکت چوبی سر جای خود ثابت شوند. این در حالی‌ست که هر قطعه از پارکت جداگانه چسبانده شده و ممکن است قطعاتی اینجا و آنجا از کف جدا شوند.
2. مزیت دیگر عدم استفاده از چسب، سالم ماندن کف است. اگر سعی کرده باشید پارکت‌های چسبانده شده روی کف را بردارید متوجه منظور ما خواهید شد.
3. باز هم به علت عدم استفاده از چسب و وجود کلیک، سرعت نصب و اجرای لمینت بسیار بالاتر است.
4. قبل از نصب پارکت لمینت مقداری از یک فوم مخصوص در زیر کار پهن می شود، این خود باعث می‌شود که پس از اجرای کامل، ترکیب فوم و لمینت مانند عایق حرارتی، برودتی و صوتی عمل کرده و از تبادل گرما و صدا با طبقه‌ی زیرین جلوگیری می‌کند.
5. لمینیت در مقابل آب بسیار مقاوم‌تر از پارکت های چوبی است که در معرض رطوبت باد می‌کنند.
6. لایه بالایی لمینت در برابر خراشیدگی حاصل از برخورد اجسام تیز بسیار مقاوم‌تر از پارکت چوبی است که به راحتی تراشیده می‌شود.
7. کفپوش برعکس پارکت، پس از نصب نیازی به ساب و لاک ندارد.
9. با وجود تمام مزایای فوق بسیار مقرون به صرفه تر از پارکت چوبی و حتی سایر مصالح ساختمانی مانند سنگ و سرامیک است.
10. همانطور که تاکنون حدس زده‌اید کفپوش‌ها عمر مفید بسیار طولانی‌تری نسبت به پارکت چوبی دارد.
11. پارکت لمینتها قابلیت جابجایی نیز دارند! بله، می‌توان لمینت را از کف یک محل برداشته و در محل دیگر نصب نمود.

 

قیمت پارکت لمینت

قیمت پارکت لمینت

پارکت لمینت از نظر قیمتی نسبت به پارکت چوبی ارزان‌تر اما نسبت به پارکت پی وی سی گران‌تر است. قیمت انواع پارکت بستگی زیادی به برند و کیفیت ساخت آنها دارد. میزان مقاومت لمینت در برابر سایش، مقاومت در مقابل آب و رطوبت و همچنین عدم تغییر حالت به مروز زمان، را می‌توان از مهمرین عوامل تعیین کننده‌ی کیفیت و قیمت پارکت لمینت هستند. گرچه بسیاری از با کیفیت‌ترین برندهای تولید پارکت لمینت خارجی هستند، اما کیفیت نمونه‌های ایرانی نیز به هیچ عنوان پایین‌تر از رقبای خارجی نیست. با این تفاوت که قیمت پارکت لمینت ایرانی نسبت به محصولات هم رده‌ی خارجی پایین‌تر است.
از آنجا که برخی از مواد لازم برای تولید پارکت لمینت وارداتی هستند، قیمت دلار نیز بر قیمت تمام شده‌ی لمینت ایرانی نیز تاثیرگذار است.

 

قیمت پارکت لمینت کف ارزان

قیمت پارکت لمینت کف ارزان

قیمت لمینت کف ارزان الزاماً به معنی پایین بودن کیفیت پارکت ارزان نیست. چراکه بسیاری از پارکت‌های تولید ایران و چین از نظر کیفی کاملاً‌قدرت رقابت با نمونه‌های خارجی دیگر را داشته اما به دلیل پایین‌تر بودن هزینه‌ی تولید از قیمت‌های ارزان‌تر و به‌صرفه برخورداند. خوشبختانه با توجه به کیفیت و بازخورد مشتریان، استقبال از پارکت لمینت قیمت مناسب تولید ایران، روزبروز در حال افزایش است.
لازم به ذکر است که مدل‌هایی از پارکت لمینت با سطح کیفی بسیار پایین نیز در بازار موجود است که تشخیص آن تنها از عهده‌ی کارشناسان برمی‌آید. در مواردی نیز وجود دارد که فروشندگان قیمت پارکت کف با کیفیت نازل را هم تراز نمونه‌های گران‌تر و مرغوب‌تر قرار می‌دهند. به همین دلیل، تمامی پارکت‌های موجود در فروشگاه ویکی دکو قبل از موجود شدن،‌ توسط کارشناسان ما از نظر کیفی بررسی شده،‌ سپس به مجموعه‌ی محصولات اضافه می‌شوند. لذا همواره می‌توانید بهترین قیمت پارکت را از ویکی دکو بخواهید.
این کنترل کیفی که در ویکی دکو انجام می‌شود ایجاب می‌کند که تمامی کالا‌های موجود با کیفیت مطلوب انتخاب شوند. لذا هنگام خرید پارکت لمینت (و سایر محصولات) از ویکی دکو، ضمن اطمینان از کیفیت محصول،‌ کافی است تنها سلیقه و نیاز خود را برای انتخاب بهترین پارکت در نظر داشته باشید.
علاوه بر اینها در صورتی که نیازمند اطلاعات بیشتر و راهنمایی برای خرید پارکت لمینت باشید، می‌توانید از طریق تلفن یا واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید تا به شما مشاوره‌ی تخصصی خرید پارکت ارائه کنند.

 

قیمت روز هر متر و هر بسته پارکت

هر بسته پارکت چند متر است؟ پارکت‌های تولید شده در کارخانه بسته بندی شده و متراژ مشخصی از قطعات پارکت لمینت در هر بسته قرار می‌گیرد. در هر یک از این بسته‌ها حدود ۱.۸ متر مربع (به طور دقیق ۱.۷۹۵) پارکت وجود دارد.
بدهی است که قیمت هر بسته پارکت با توجه به برند و کیفیت آن تعیین می‌شود. سوالی که بسیاری از خریداران مطرح می‌کنند این است که «پارکت متری چنده؟». در پاسخ باید گفت این کاملاً به کیفیت و برند تولیدکننده‌ی پارکت بستگی داشته و همان‌طور که گفته شد،‌ قیمت روز هر متر مربع و هر بسته پارکت تا حد زیادی به نرخ دلار بستگی دارد.
لازم به ذکر است که تمامی قیمت‌های درج شده در ویکی دکو بر حسب متر مربع است. برای استعلام قیمت و برآورد هزینه‌ی نصب انواع پارکت لمینت می‌توانید از طریق تلفن یا واتس اپ با کارشناسان ویکی دکو تماس بگیرید.

 

قیمت نصب کفپوش لمینت کف خانه

اجرای کفپوش لمینت حتماً باید توسط کارشناسان نصب انجام شود. ویکی دکو ضمن همکاری با بهترین نصابان پارکت،‌ نصب و اجرای با کیفیت این محصول را برای مشتریان خود (در شهر تهران) فراهم می‌کند. مشتریان ساکن شهرستان‌ها نیز می‌توانند با مراجعه به سایت‌هایی همچون دیوار و شیپور می‌توانند در محل خود نصاب پیدا کنند. هزینه‌ی نصب انواع کفپوش بر اساس متر مربع محاسبه شده و به قیمت پارکت خریداری شده اضافه می‌شود.
برای برآورد هزینه‌ی نصب پارکت لمینت می‌توانید با محاسبه‌ی متراژ مورد نیاز، با همکاران ما تماس بگیرید. 

 

قیمت و خرید پارکت چوبی

قیمت و خرید پارکت چوبی

قیمت پارکت چوبی نسبت به پارکت لمینت بسیار بالاتر است. این در حالی است که پارکت چوبی دارای معایبی است که در پارکت لمینت برطرف شده اند. همان‌طور که می‌دانید پارکت چوبی با استفاده از چوب درختان مختلف تولید می‌شود که خود می‌تواند باعث سردرگمی و خرید پارکت بی کیفیت شود. چراکه تمام پارکت‌ها جلا خورده و کسی جز کارشناسان خبره نمی‌تواند نوع چوب آن را تشخیص بدهد. کم نیستند فروشندگانی که پارکت چوبی تولید شده از درخت صنوبر را به جای پارکت چوبی تولید شده از درخت گردو به مشتریان خود می‌فروشند. از طرفی، از آنجا که تمام پارکت‌های لمینت از جنس چوب ‌HDF هستند، تفاوت زیادی بین جنس‌های مختلف وجود ندارد.
از آنجا که به طور کلی پارکت چوبی یک محصول لوکس و گران قیمت به شمار می‌آید، قیمت پارکت چوبی ارزان به معنی استفاده از چوب‌های ارزان قیمت در تولید آن است. این باعث می‌شود که مهمترین ایراد پارکت چوبی ـ یعنی تورم در مقابل آب ـ دو چندان شود. از دیگر ایرادات پارکت چوبی می‌توان به تغییر حالت و کپک زدن آن اشاره کرد. در تولید پارکت لمینت، برای بر طرف کردن این معایب،‌ نه تنها به جای چوب از جنس ‌HDF استفاده می‌شود بلکه یک لایه روکش ‌UV که روی لمینت کشیده می‌شود. همین لایه‌ی ‌UV پارکت لمینت را به مراتب در مقابل آب، نور و سایش تقویت می‌کند. برای آشنایی بیشتر می‌توانید مطلب تفاوت پارکت و لمینت مطالعه فرمائید.

 

بزرگترین تولید کننده پارکت در ایران

عبارت‌هایی مانند «بزرگترین تولید کننده پارکت در ایران» و مانند آن الزاماً بیان کننده‌ی کیفیت برتر تولید این محصول نیستند. مانند آنچه که در زمینه‌ی تولید هر محصول دیگر می‌توان دید، تولیدات یک مرکز تولید پارکت کوچک که از آخرین تکنولوژی‌ها و نیروی انسانی متخصص استفاده می‌کند می‌تواند بسیار با کیفیت‌تر از محصولاتی که توسط قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه تولید کننده‌ی پارکت در ایران باشد که از دستگاه‌های قدیمی استفاده می‌کند. البته این برای پارکت‌های خارجی نیز صادق است.
در حال حاضر محصولات زیادی از برندهای ایرانی در بازار کفپوش ایران وجود دارند. خوشبختانه بسیاری از این پارکت‌های ایرانی دارای کیفیت مرغوب و قابل رقابت با بهترین برندهای خارجی هستند.
تعداد زیادی از مراکز فروش کفپوش در تهران وجود دارند. ویکی دکو نیز یکی از معتبرترین فروشگاه‌های پارکت و سایر تزئینات داخلی در تهران است. این فروشگاه با اتکا به برقراری ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و واردکنندگان بزرگ و معتبر پارکت لمینت و همچنین ارائه خدمات ممتاز به مشتریان، توانسته است خود را به عنوان بورس پارکت در تهران و ایران معرفی کند. 

 

خرید اینترنتی پارکت لمینت

خرید اینترنتی پارکت لمینت

نحوه خرید پارکت لمینت از ویکی دکو: برای خرید هر مدل پارکت لمینت کافی است عکس مدل مورد نظر خود را از طریق واتس اپ برای همکاران ما ارسال نمائید. سپس کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مراحل بعدی سفارش خرید را به شما عزیزان توضیح خواهند داد. اطلاعات تلفن و واتس اپ ما بالای همین صفحه وجود دارد. ضمناً با کلیک روی دکمه‌ی تماس و خرید کفپوش در صفحات هر مدل، می‌توانید مستقیماً‌ با ما تماس بگیرید.
برای خرید کفپوش لمینت می‌توانید به صورت حضوری یا آنلاین اقدام فرمائید. بسیاری افراد لازم می‌دانند که محصولاتی از قبیل پارکت قبل از خرید از نزدیک مشاهده و بررسی شوند. در حالی که این حق را برای شما عزیزان کاملاً‌ محفوظ و محترم می‌شماریم اما به چند دلیل خرید اینترنتی پارکت لمینت از سایت ویکی دکو را توصیه می‌کنیم:
نخست، تشخیص کیفیت انواع پارکت لمینت برای افراد غیر متخصص کاری ساده نیست، و هیچ تضمینی وجود ندارد که در مراجعه به بازار گرفتار بازارگرمی برخی فروشندگان نشده و در خرید خود دچار تردید نشوید. اما با توجه به اینکه ما تنها راه برای حضور موثر و طولانی در بازار را در ارائه‌ی کیفیت می‌دانیم، اطمینان می‌دهیم که تمامی مدل‌های لمینت موجود در سایت ویکی دکو از نظر کیفی توسط کارشناسان خبره تست و بررسی شده و تنها محصولاتی در سایت موجود می‌شوند که اولاً سطحی مطلوب از کیفیت را داشته و دوماً قیمت آنها دقیقاً متناسب با کیفیت آنها باشد نه آنکه محصولی بی کیفیت پشتِ قیمتی گران پنهان شده باشد. برای اثبات این موضوع کافی است یک بار به راسته فروشگاه‌های پارکت مراجعه کنید!
دوم، با توجه به مورد قبل هنگام خرید اینترنتی لمینت از ویکی دکو، تنها دغدغه‌ی شما سلیقه و هماهنگی پارکت لمینت با دکوراسیون خانه یا محل کار شما خواهد بود. لذا تنها کافی است تمام توجه خود را به طرح و رنگ لمینت معطوف کنید.
سوم، ضمن خرید اینترنتی کفپوش از یک فروشگاه مطمئن، میزان زیادی وقت، انرژی و زمان برای خود صرفه جویی می‌کنید.

ضمانت کالا
ضمانت کالا
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

❤️ از خرید تا نصب در کنار شما هستیم ❤️

سوالات متداول کفپوش (حتما بخوانید)

قیمت این کفپوش براساس متر مربع می‌باشد.

برای سفارش کفپوش کافی است که متراژ و عکس مدلی که میخواهید را از طریق واتس اپ برای ما ارسال کنید، سپس بقیه مراحل را به ما بسپارید. (امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.)

برای پارکت لمینت شما به فوم و قرنیز و در برخی موارد به اسکوتی، میانه و یا گرده نیاز خواهید داشت. پس از انتخاب رنگ مورد نظر، کارشناسان ما برای اندازه گیری و محاسبه‌ی متراژ به محل اعزام خواهند شد.

فروشگاه اینترنتی ویکی دکو دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که برای مشاهده میتوانید روی بنر زیر کلیک کنید، توجه داشته باشید که این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد.

نماد اعتماد الکترونیکی

مشتریان تهران، پس از اندازه گیری و صدور فاکتور طی مدت 2 روز کاری محصول از طریق وانت بار ارسال خواهد شد.

مشتریان دیگر شهرها: پس از اعلام متراژ و صدور فاکتور، طی مدت 4 روز کاری محصول از طریق بابری ارسال خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم امور اندازه گیری را به کارشناسان ما بسپارید، ولی اگر به هر دلیل این امر امکان پذیر نبود کافیست مساحت محل مورد نظر را از طریق واتس اپ برای ما ارسال کنید تا بر اساس متراژ اعلام شده فاکتور صادر گردد.

اجرای کفپوش توسط کارشناسان مجرب ویکی دکو (فقط در تهران) انجام خواهد شد.
مشتریان شهرستان با جستجو در اپلیکیشن دیوار یا شیپور میتوانند نصاب را در محدوده‌ی مورد نظر خود پیدا نمایند.

به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل کفپوش را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا ما از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنیم.

مشاوره و خرید

ارسال سمپل به منزل شما (در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

🛒 خرید و مشاوره رایگان از واتس‌اَپ: برای خرید، عکس یا مدل مورد نظر را به واتس‌اَپ زیر ارسال فرمایید. 🙏

پیام به واتساپ (بخش کاغذ دیواری)

🕙 ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 19:00 🕖

📞 شماره تماس09397606617

نمايش 1 تا 12 از 373 (32 صفحه)

ارسال و انتخاب آلبوم در منزل شما (فقط در تهران): برای هماهنگی با ما تماس بگیرید 🙏