رنگ تیره و سیاه بیانگر قدرت، راز، ظرافت و پختگی است، در این مطلب ویژگی‌های پارکت رنگ تیره که باید بدانید را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد،
همچنین به شما پیشنهاد میکنیم که مطلب پارکت رنگ سفید و روشن را نیز مشاهده کنید. با فروشگاه اینترنتی ویکی دکو همراه باشید.

 

 

چه زمانی پارکت رنگ تیره را انتخاب کنیم؟

چه زمانی پارکت رنگ تیره

زمانی که شما قصد دارید پارکت تیره رنگ انتخاب کنید، حتما باید لوازم خانه و دیوار را در نظر بگیرید، اولین و مهم تر از هر چیزی، رنگ لوازم و دیوار را بررسی کنید تا با تم خانه هماهنگ باشد، دوما، پارکت تیره فضا را کوچک تر از آن چیزی که هست نشان می‌دهد، بنابراین اگر قصد دارید که فضا را بزرگتر نشان دهید، به شما پیشنهاد میکنیم که پارکتی رنگ روشن انتخاب کنید.

 


چرا پارکت تیره را دوست داریم؟

چرا پارکت تیره را دوست داریم؟

رنگ سیاه بیانگر قدرت، قاطع بودن، ظرافت، مرموز بودن و حتی اعتبار می‌باشد، رنگ سیاه، رنگ آسمان شب و نبود نور است. پارکت تیره علاوه بر ویژگی‌ها و خصوصیاتی که دارد، اتمسفری مدرن،خاص، لاکچری و کلاسیک را می‌تواند در دکوراسیون ایجاد میکند.
در ادامه‌ی این مطلب، تاثیرات بسیار مهمی که پارکت تیره بر دکوراسیون شما میگذارد را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید.


پارکت رنگ تیره نور را به خود جذب میکند؟

پارکت مشکی و سیاه

بله هر چه رنگ تیره تر باشد، بازتاب نور کم تر خواهد بود، پارکت تیره نور را در خود جذب میکند، این پارکت برای محیط‌هایی که نور بسیار زیادی دارد نیز مناسب می‌باشد، همچنین افرادی هستند که دوست دارند محیط اتاق خود را تاریک تر کنند تا بتوانند تمرکز بیشتری روی کار خود داشته باشند اما این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که هر زیبایی نسبی است و هر کس نزد خود تعریف متفاوتی از زیبایی دکوراسیون دارد.

 


پارکت تیره و سیاه فضا را کوچک تر نشان میدهد.

پارکت مشکی و سیاه فضا را کوچک تر نشان میدهد.

رنگ تیره و مشکی فضا را کوچک نشان میدهد و بلعکس، رنگ روشن و سفید فضا را بزرگتر نشان میدهد، البته این رابطه را می‌توانید با انتخاب کاغذ دیواری روشن و افزایش نور محیط خنثی کنید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که کاغذ دیواری نسبت به پارکت، تاثیر بیشتری در دکوراسیون شما ایجاد خواهد کرد.


مدرن کردن دکوراسیون با لمینت رنگ تیره

مدرن کردن دکوراسیون با لمینت رنگ تیره

شما با استفاده از پارکت مشکی می‌توانید، دکوراسیونی مدرن خلق کنید، البته برای خلق دکوراسیون مدرن، شما باید لوازمی ساده انتخاب کنید. همانطور که گفته شد انتخاب کاغذ دیواری برای خلق دکوراسیون مدرن بسیار موثر است.

 

 

نتیجه گیری پارکت رنگ تیره

با توجه به مطالب گفته شده برای انتخاب پارکت رنگ تیره و سیاه حتما به نکات زیر توجه کنید.
-    پارکت سیاه و تیره، رنگی است که هیچ زمانی از مد نمی‌افتد، بنابراین، این لمینت مناسب هر دکوراسیونی می‌باشد
-    پارکت تیره، فضا را کوچک تر نشان می‌دهد، بنابراین مناسب اتاق‌های شلوغ و کوچک نمی‌باشد.
-    لمینت تیره اعتبار، قدرت و مرموزی را به دکوراسیون شما هدیه میکند
تنوع زیادی از پارکت تیره و مشکی در ویکی دکو وجود دارد، برای مشاهده‌ی انواع مدل‌ها، به دسته‌ی پارکت مراجعه کنید.

 

 

خرید و قیمت پارکت رنگ تیره در ویکی دکو

خرید و قیمت پارکت رنگ تیره و مشکی

پارکت تیره رنگ در فروشگاه ویکی دکو، از تنوع زیادی برخوردار می‌باشد، شما می‌توانید برای مشاهده‌ی این تنوع به دسته‌ی پارکت مراجعه کنید، شما برای خرید پارکت می‌توانید، به سه روش حضوری، آنلاین و تلفنی اقدام کنید. فروشگاه ویکی دکو این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که پارکت را به صورت اقساطی خریداری کنید. اگر در مورد خرید و قیمت پارکت نیاز به راهنمایی دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را به شما عزیزان ارائه کنیم.

 

امیدواریم که مطلب "پارکت رنگ تیره" مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته شده باشد